Dom w stylu wiejskim, projektowanie wnętrz i dekoracja, piękne wzornictwo i przykłady projektów - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Wnętrze wiejskiego domu w wiejskim stylu - prostota we wszystkim (19 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiejski styl przyciąga w czasach postępu swoją prostotą, naturalnością i dyskretnością. Ten czarujący design przekazuje rustykalny urok, tradycje ludzi w aranżacji ich domów. Prywatny dom w stylu muzyki country ma nieograniczony komfort, informuje prowincjonalny styl życia.

Krajowy projekt wymaga użycia materiałów w ich oryginalnej formie. Dekoracja i wystrój powinien wyglądać prosto, minimalistycznie. Obecnie żadna rodzina nie może obejść się bez nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego, ale jeśli stworzysz wnętrze w stylu rustykalnym, będziesz musiał je ukryć za dekoracjami, zagłębić, ukryć w szafach i użyć w razie potrzeby. Projekty dotyczące projektowania domów w stylu kraju wyraźnie pokazują, jak to zrobić lepiej.

Meble w stylu country powinny wyglądać prymitywnie, niegrzecznie. Eleganckie rzeczy we wnętrzu nie są często dozwolone. Na przykład, jeśli dom jest zaprojektowany w stylu francuskim. Modne rzeczy będą nie na miejscu we wnętrzu. Projekt przestrzeni powinien przypominać dacza lub wiejską posiadłość.

Główną częścią salonu jest kominek. Strefa ta tradycyjnie wyróżnia się układaniem płytek lub kamienia. Umieść garnki z drewna przy kominku. Możesz uzupełnić teren świecznikami ze świecami, obrazami.

Sypialnia w stylu wiejskim ma swoje własne cechy:

 • lakoniczny projekt;
 • komfort;
 • przyjemne, spokojne kolory;
 • słodkie dodatki jako dodatek.


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-8


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-9

Kuchnia

Kuchnia wiejska powinna być bez plastikowych sufitów i szklanych blatów. Do wykańczania podłogi i obszaru roboczego nad piecem tradycyjnie stosowane są płytki. Okna i drzwi można ozdobić zasłonami. Kuchnia w stylu wiejskim nie powinna mieć widocznych urządzeń. Powinien być przechowywany w szafkach. Na ścianach można umieścić płytki ceramiczne i zdjęcia owoców. Aby przekształcić kuchnię, udekoruj ją ceramicznymi wazonami z kwiatami ogrodowymi lub polnymi.

Oświetlenie zapewnia żyrandol wykonany z kutego metalu. Jeśli kuchnia jest mała, powiesić kilka lamp zamiast żyrandola.


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-10


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-11


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-12

Łazienka

Kończąc łazienkę należy stworzyć więcej płytek lub kamienia. Materiały te mają najlepszą odporność na wilgoć. Jeśli chcesz zainstalować tutaj meble, wybierz opcje modułowe z naturalnego drewna.

Z dekoracyjnym przeznaczeniem w łazience można korzystać z wiklinowych koszy na pranie, uchwytów na ręczniki z kutego żelaza.


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-13


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-14


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-15

Dzieci

Pokój dla dziecka jest rzadko wyposażony w stylu rustykalnym. Ale jeśli naprawdę potrzebujesz jednego projektu w całym domu, musisz wiedzieć, jak to zrobić.

Ogromnym plusem tego projektu jest otoczenie dziecka materiałami przyjaznymi dla środowiska. Na podłogę należy wybrać drewno, ponieważ płytka jest zimna i śliska. Ściany pasują do tapety z wizerunkiem natury, zwierząt. Aby oświetlić pokój dziecinny, wybierz kinkiety z żółtym światłem. Fotel bujany będzie nie tylko wystrojem, ale także rozrywką dla dziecka. Odpowiednie tkaniny - śliczne lniane zasłony, pościel z delikatnego lnu, poduszki dekoracyjne. Ściany dodają zdjęcia dzieciaka na łonie rodziny.


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-16


interer-zagorodnogo-doma-v-stile-kantri-prostota-vo-vsem-19-foto-17

Rustykalny wystrój

Są elementy dekoracyjne, które podkreślają przynależność wnętrza do każdego stylu. W przypadku muzyki country takie elementy obejmują:

 • lampa z abażurem;
 • figurki z drewna, brązu, ceramiki;
 • naczynia ceramiczne;
 • serwetki i obrusy z haftem i koronką;
 • rośliny w doniczkach;
 • krajobrazy i martwe natury, malowane w oleju, w drewnianych ramach;
 • czarno-białe zdjęcia.

Obejrzyj film: Projekt sielskiego wnętrza domku pod Warszawą #projekt wnętrz (Lipiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send