Haft we wnętrzu, projekt i projekt nowoczesnego mieszkania lub domu - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Haft we wnętrzu (19 zdjęć): nowoczesne pomysły projektowe

Pin
Send
Share
Send
Send


Sztuka dekoracyjna i użytkowa niesie niesamowitą wartość, doświadczenie i ducha naszych przodków. Stosowanie różnych produktów z tego kierunku we wnętrzu ożywia przestrzeń i zapewnia jej komfort.


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-2


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-3

Twój dom lub mieszkanie będą bawić się nowymi kolorami, jeśli użyjesz haftu w ich projektowaniu - piękne, stylowe i eleganckie. Najczęściej ozdabiają to:

  1. Zasłony, poszewki na poduszki, obrusy i narzuty.
  2. Haftowane obrazy i ikony.
  3. Dywaniki podłogowe, lampy sufitowe z tkaniny.
  4. Autorskie meble innego typu dla domu.


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-6


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-7

Aby osiągnąć maksymalny komfort i ciepło w sypialni, wykonaj haftowany koc, łóżko lub koc. Wolumetryczne ozdobne wzory ozdobią ciepły zimowy koc, a wraz z gorącą filiżanką herbaty ogrzeje Cię zimny czas. Wybierz kolory, które są już dostępne w projekcie, aby pasowały do ​​tapicerki. Dla koneserów wyrafinowanych i delikatnych rzeczy proponuje się wybrać produkty z haftem monochromatycznym. Obraz bieli na białym będzie wyglądał niesamowicie pięknie na łóżku. A jeśli udekorujesz całe wnętrze delikatnymi kombinacjami, użyj tego rodzaju haftu na zasłonach. Byłoby miło wybrać i tapetę wykonaną w tym stylu.


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-11


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-12


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-13

Diamentowe hafty i koraliki w aranżacji wnętrz

Coraz częściej w nowoczesnym wzornictwie zaczęto stosować obrazy z diamentowymi haftami i koralikami. Wyglądają na droższe i bardziej eleganckie niż prace wykonane krzyżem.

Czym jest haft diamentowy? Jest to obraz ułożony ręcznie z cyrkoniami. Wymaga to dużo ciężkiej pracy, ale wynik może tylko podziwiać. Będzie pasował do gustu miłośników jasnych i błyskotliwych rzeczy, nieoczekiwanych dekoracji projektowych. Diamentowe hafty wyglądają drogo i bogato. Jest odpowiedni dla tych właścicieli, którzy chcą się wyróżniać i pokazywać swoją indywidualność w projektowaniu pokoi.

Haftowanie koralików wymaga również dość skomplikowanego procesu pracy. Ale jest używany częściej niż diament. Na przykład nie tylko zdjęcia mogą być ozdobione koralikami, ale także poduszki z kocem na sofy w holu i zasłony. W sprzedaży znajdziesz zupełnie inne rodzaje haftowanych obrazów, serwetek, tekstyliów. Ich tematyka znacznie się różni.


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-14


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-15

Haft do dekoracji domu na święta

Na wakacjach chcę ozdobić dom specjalnym wystrojem. Haft w tym przypadku jest szeroko stosowany. W Nowy Rok ozdobne buty na prezenty są umieszczane pod choinką, zabawki zawieszane są na choince i torbach na prezenty. Wszystko to można ozdobić prostym haftem krzyżykowym, a także wyszukanym jasnym diamentowym haftem lub koralikami. Co więcej, można to zrobić całkowicie niezależnie, przyciągając całą rodzinę do harmonijnego stworzenia. W sklepach znajdziesz wiele półfabrykatów do haftowania koralikami, nicią lub haftem diamentowym. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni wzór.


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-17


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-18


vishivka-v-interere-19-foto-sovremennie-idei-dizajna-19

Obejrzyj film: Sacroexpo i Expositio rozpoczęte ITV Kielce (Lipiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send