Podłoga podwieszana Monoblock z czarną toaletą z Microlift we wnętrzu toalety i łazienki, projekt łazienki z instalacją w ciemnej kolorystyce - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Czarna toaleta we wnętrzu - nowe spojrzenie na hydraulikę (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Rynek ceramiki sanitarnej oferuje wiele opcji nietrywialnych rozwiązań do projektowania łazienek. Jednym z nich jest czarna toaleta we wnętrzu, zdolna do uderzenia gości w domu. Mimo, że jest to klasyczny kolor dla szerokiej gamy projektów, jest bardzo rzadko używany w łazience i łazience. Ma to swoje własne wyjaśnienie, ale faktem jest, że czarna toaleta to świetna opcja dla ekskluzywnego wnętrza. W komplecie z microliftem tego samego koloru, stworzy poczucie luksusu, aw połączeniu z odpowiednio dobraną ceramiką, będzie w stanie zaimponować wszystkim gospodarstwom domowym przez cały cykl życia.


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-2

Zalety czarnej muszli klozetowej

Tego sanitariusza nie można nazwać uniwersalnym, w przeciwieństwie do białych muszli klozetowych, czarny nie może być umieszczony w żadnej łazience. Mimo to to rozwiązanie ma wiele zalet:

  • kolorowe rozwiązanie kolorystyczne do wnętrza;
  • idealnie pasuje do pokoju zaprojektowanego w stylu art deco lub high-tech;
  • czarny kolor doda wnętrzu elegancji i dramatu;
  • wyroby sanitarne tego koloru nie są produkowane w dużych ilościach i na rynku praktycznie nie ma podrabianych produktów;
  • przystępna cena z imponującym efektem.

Odpowiednio dobrane płytki ścienne i podłogowe mogą zwiększyć estetyczny wpływ czarnej muszli klozetowej na inne.

Opracowując projekt toalety, nie zapominaj, że toaleta jest w stałym kontakcie z wodą. W naszych wodociągach jakość jest daleka od ideału, a tylko woda destylowana jest absolutnie czysta. Nawet najwyższej jakości woda pitna, dostarczana w szklanych butelkach z włoskich Alp, składa się z zanieczyszczeń. Suszenie jest jasno pokazane na czarnym tle w postaci białych i szarych plam. Co możemy powiedzieć o zwykłym miejskim zaopatrzeniu w wodę!

Z tego powodu warto pamiętać, że toaleta z czarną toaletą będzie musiała być codziennie czyszczona przy użyciu chemii domowej. Po usunięciu płytki należy zadbać o to, aby nie było rozwodów na sprzęcie sanitarnym. Po głównym czyszczeniu należy ponownie wziąć w ręce środki na bazie amoniaku i specjalne szmaty do przywrócenia ostatecznego porządku. Ponadto na czarnym tle pył jest doskonale widoczny, nawet najmniejszy i niepozorny. Będziesz musiał walczyć z nim tak dokładnie, jak z dotykiem - a to wymaga dużo ciężkiej pracy i czasu.


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-5


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-6

Czym są czarne toalety?

Potencjalni nabywcy mogą uzyskać czarny monoblok toaletowy, który przyciąga swoją praktycznością, łatwością instalacji i konserwacji. Takie produkty są produkowane przez wiele włoskich, hiszpańskich i portugalskich firm produkujących instalacje wodno-kanalizacyjne. Możesz kupić model z mikroprzesunięciem koloru czarnego, który będzie odpowiedni zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, jak i dla właścicieli nieruchomości, którzy dbają o instalację wodno-kanalizacyjną.

Fani nowoczesnej technologii mogą zamówić wiszącą czarną toaletę z systemem instalacyjnym i okuciami, które zapewniają ekonomiczny przepływ wody. Sprawi, że projekt toalety będzie jeszcze bardziej wyrafinowany i luksusowy.

Opracowując projekt toalety, w której planowane jest zainstalowanie czarnej muszli klozetowej, konieczne jest zrównoważone podejście do wyboru kolorów ścian, podłogi i sufitu. Trudno nazwać przynajmniej jedną z opcji wygranych. Czarne ściany tworzą sufit i podłogę w dobrym świetle nie jest najciemniejszym uczuciem. Rozwiązanie to można nazwać wyłącznym i powinno być na to przygotowane. Oczywiście możesz wybrać kafelek pod czarną skórą lub sufitem w postaci rozgwieżdżonego nocnego nieba, ale wciąż podobny projekt - dla wybranych.


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-9


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-10


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-11

Czarne muszle klozetowe idealnie pasują do wnętrza pomieszczenia, którego ściany są wykonane w kolorze beżowym, szarym lub białym. Rozwiązania kontrastowe zawsze przyciągają swoją doskonałą dynamiką, na przykład całkiem możliwe jest wybranie białej lub szarej mikrowzory do czarnej toalety. Kontrastowy kolor z instalacją wodną może mieć tylko jedną ścianę toalety. Można pozostawić ściany czarne i uczynić podłogę jasnoszarą lub beżową. Czarna instalacja wodociągowa będzie wyglądać efektownie na tle białej płytki, jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy opracowują oryginalny projekt łazienki.

Czarna toaleta świetnie prezentuje się na piaszczystym tle, pozwala zainstalować ją w toalecie lub łazience, ozdobiona trawertynem lub beżowym marmurem. Obecnie bardzo popularne są płytki ceramiczne pod piaskowcem lub coquina w kolorze beżowym. Będą to stylowe kombinacje z czarnymi armaturami łazienkowymi.


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-12


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-13


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-14

Dodawanie luksusu do wnętrza zdominowanego przez czerń jest dość proste. Niklowane, chromowane, pozłacane lub srebrne elementy dekoracyjne doskonale współgrają z czernią. Różne uchwyty na ręczniki i papier toaletowy, zestawy do czyszczenia kanalizacji, podpory do odświeżacza powietrza - wszystko to ożywi wnętrze i uczyni je bardziej luksusowym. Zwróć także uwagę na elementy dekoracyjne kolekcji płytek ceramicznych. Wkładki, obramowania, dekory, wykonane pod srebrem lub złotem, będą doskonałym dodatkiem do czarnej płytki.


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-16


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-17

Czarna toaleta to trudny wybór. Wymaga zrównoważonego podejścia do projektu łazienki lub łazienki, starannego doboru wszystkich materiałów wykończeniowych. Efekt końcowy z odpowiednim podejściem zawsze będzie imponujący, zdolny trafić najbardziej wyrafinowanego gościa w domu. Wybierając czarną instalację wodną, ​​nie należy zapominać, że jest to najbardziej wymagająca pielęgnacja osobista. Jeśli nie jesteś gotowy do codziennego sprzątania toalety, powinieneś preferować bardziej uniwersalne odcienie kanalizacji.


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-18


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-19


chernij-unitaz-v-interere-novij-vzglyad-na-santehniku-20-foto-20

Obejrzyj film: Ubikacja toaleta czarno biała z umywalką 2m2 (Październik 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send