Białe meble w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach mieszkalnych, piękne kombinacje - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Białe meble we wnętrzu (18 zdjęć): piękny wystrój pokoi

Pin
Send
Share
Send
Send


Niezwykłe, jasne, odważne i odważne spojrzenia w każdym wnętrzu białe meble. Zestaw wykonany w tym kolorze przyciąga wzrok „wewnętrzną” swobodą, dużą przestrzenią, harmonią. Taki wybór jest jednak delikatną sprawą, sugerującą przy minimalnej znajomości podstaw stylistycznego wyglądu pomieszczeń, jako maksymalnie - o niezwykle subtelnym smaku. Ale nic nie jest niemożliwe!

Decydując się na wybór własnej sypialni, salonu, pokoju dziecięcego lub mebli kuchennych ustawionych na biało, pomyśl o jego bogactwie, głębi, energii. Mimo że biały kolor jest biały dla każdego, każdego właściciela pokoju, projektant „zobaczy” w nim swój własny odcień, z którego będzie pchał, tworząc wnętrze w określonej kolorystyce.

Nieskazitelne białe meble we wnętrzu to klasyczne rozwiązanie dla nowoczesnych stylów, intrygujące dla historii, kreatywne dla przyrody i narodowości. Jednak białe lub białe kłótnie, więc przechodząc przez opcje, biorąc pod uwagę model i serię białych sypialni, kuchni, pokoi dziecięcych lub korytarzy, nie zapominaj o tym białym:

  • odnosi się do prostych, dyskretnych i zwięzłych kolorów. A żeby „przeskoczyć” do wnętrza, aby nie przypominać oddziału szpitalnego, konieczne jest przeciwne, kontrastujące odcienie lub wystarczająca obecność jasnych i obszernych elementów dekoracyjnych i akcesoriów;
  • może być błyszczący i matowy. Pierwszym pomysłem nie jest banał i chęć wyrażenia „niczego”, ale pewien sposób na pokonanie pokoju, który ma mało naturalnego światła, na przykład pokój przechodni, i uczynienie go bardziej ekspresyjnym i atrakcyjnym, jak to możliwe. Drugi pomysł jest uosobieniem marzenia innowatora o białym pokoju z wieloma niuansami, aby zrobić kreatywną przerwę;
  • uniwersalny, ponieważ harmonizuje z dowolnymi kolorami i odcieniami. Tutaj najważniejsze jest twój nastrój i atmosfera pokoju, którą chcesz osiągnąć z pokoju za pomocą białych mebli. Wyraziste odcienie, dające spokój i błogość, spokój, można uznać za terakotę i lawendę, liliowy i turkusowy, różowy i brzozowy. Pomarańczowe i zielone, niebieskie i bordowe, fioletowe i czekoladowe pomogą stworzyć „centralne punkty uwagi”, podczas gdy klasyki czerni i szarości nadają pomieszczeniu niezrównany urok, arystokrację i wyrafinowanie w jednym ze współczesnych stylów;
  • wymaga opieki. Kurz, plamy, plamy na błyszczących lub matowych meblach są niedopuszczalne, dlatego wybierając białe meble, pamiętaj o potrzebie dokładnej pielęgnacji. Tylko w ten sposób zestaw mebli może oczarować, podbić, ujarzmić!


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-4


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-5


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-6

Biel i materiały lub pasujące do nich wnętrza

Intrygujące białe meble do salonu, kuchni lub jadalni lub łazienki to meble wykonane z pewnych materiałów. Struktura, tekstura, naturalność metalu, drewna, szkła, innowacyjnego tworzywa sztucznego będą miały decydujący wpływ na ogólne postrzeganie wnętrza w określonym stylu. Tutaj, jak we wszystkim, ważna jest harmonia: jeśli meble wykonane są w stylu epok historycznych - jest wiele elementów dekoracyjnych, nietrywialne formy, rzeźbione nogi - materiały wykończeniowe powinny być gładkie i „spokojne” i odwrotnie, do prostych i powściągliwych białych mebli, które można wybrać materiały wykończeniowe o różnych fakturach i fakturach, a także zwracają uwagę na tekstylia wykonane z naturalnych tkanin o wyraźnej fakturze reliefowej.


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-13


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-14

Białe meble we wnętrzu, czyli jak zrobić eleganckie, piękne, łatwe i proste

Wiele osób, kupując białe meble do własnego salonu lub kuchni, zapomina o harmonijnym połączeniu z materiałami wykończeniowymi, tkaninami i innymi elementami architektonicznymi, takimi jak kolumny, łuki i otwory. Jeśli tak się stanie - to nie ma znaczenia, będzie wystarczająco dużo czasu na korzyść urządzenia, a możesz łatwo i łatwo ożywić wnętrze, zabawne, wyraziste i jasne, pomimo dominacji białego koloru.

Wnętrza narodowe i historyczne z białymi meblami uzupełnią przedmioty dekoracyjne. Może to być stary, zdobiony wiklinowy kosz, który służył twoim przodkom, lub ręcznie wykonany wiklinowy stół oprócz białego zestawu mebli, lub jasne poduszki o różnych kolorach i kształtach porozrzucane na każdej powierzchni siedzącej, a nawet zwykła miotła!


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-16


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-17


belaya-mebel-v-interere-18-foto-krasivij-dizajn-komnat-18

Pin
Send
Share
Send
Send