Shabby-chic Bedroom With Your Hands, Beautiful Interior Design - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Shabby-chic bedroom (19 zdjęć): projekt „zrób to sam”

Pin
Send
Share
Send
Send


Życie codzienne sprawia, że ​​poruszamy się po zamkniętych samolotach: praca, dom, supermarket, spotkania ze znajomymi przy zwykłych stołach w kawiarni, droga do szkoły lub przedszkola. Jak wprowadzić romantycznego ducha do rutyny? Jak czuć się jak dama minionych wieków, obarczona tylko wyborem nici do haftu i nakrycia stołu? Jak zostać kobietą, której rano odrywa się świeże kwiaty i ukrywa je na łóżku?

Zawód „projektanta” pojawił się po pierwszej wojnie światowej, jednak zyskał on szeroką popularność dopiero w drugiej połowie XX wieku, kiedy to wzrost poziomu dobrobytu ludzi zaczął pojawiać się we wnętrzach domów i mieszkań. Typowa obudowa została zastąpiona indywidualnymi projektami, a standardowe wyposażenie ekskluzywnymi meblami.


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-4


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-5


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-6

Funkcje stylu

Główną cechą chebbi-chic są pastelowe kolory, elementy wystroju i meble z pchlego targu, wykorzystanie naturalnych tkanin (len, bawełna, drewno), marszczenia i duże nadruki kwiatów. Antagonista Shabby-chic jest lakoniczny, geometryczny, przepełniony sztucznymi materiałami, nowoczesny design.


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-8


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-9


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-10

Sypialnia Chebby Chic

Z jednej strony wystrój sypialni zależy od charakteru, pragnień i statusu. Z drugiej strony programuje cię przez cały dzień. Budząc się i oglądając każdego ranka, na przykład nieporęczny luksus Prowansji we wnętrzu lub geometryczną ostrość hi-tech, prawie nie poczujesz komfortu psychicznego. Ten projekt nie zapewni ci spokoju i wygody podczas snu. Sypialnia Chebbi-chic to idealna opcja dla pokoju, w którym kobieta spędza noce. Miękkie pastelowe i gładkie linie, romantyczna i elegancka antyk pomogą Ci w pełni się zrelaksować. Możesz udekorować sypialnię własnymi rękoma „shabby shine”.


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-12


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-13

Chebbie-elegancka sypialnia na poddaszu

Sypialnia dla małych kobiet w stylu „shabby shine” może być zaaranżowana na poddaszu własnymi rękami.

Sypialnia na poddaszu to niezwykłe i romantyczne rozwiązanie. Gdy już osiedli się biedni, teraz ten pokój może zainspirować najbardziej nowoczesnego projektanta.

Jeśli nie zamierzasz skorzystać z pomocy stylisty i planujesz uporządkować „shabby shine” we wnętrzu, zwróć uwagę na kilka prostych wskazówek:

  • Klasyczna podłoga i sufit chebbi - drewniane. Konstrukcja nie oznacza sufitów napinanych i linoleum.
  • Żyrandol sufitowy powinien być masywny, z kloszem lub zawieszkami kryształowymi. Bez chromu w kolorach, tylko brąz, złoto, srebro
  • falbanki we wnętrzu. Na zasłonach i pościeli
  • Wiele zabytkowych akcesoriów - ramki na zdjęcia, obrazy, świeczniki, wazony, lustra.
  • drewniane okna i drzwi. Z wyłączeniem plastiku
  • Tapeta powinna być w pastelowych kolorach, z rocznika wzorem. Dobrą alternatywą jest malowanie tekstur, formowanie i bagietka. Zrób to własnymi rękami nie jest trudne

Projekt sypialni Chebbi-chic jest popularny wśród zwykłych kobiet i wśród gwiazd. Łatwo to zrobić samemu, koncentrując się na akcesoriach vintage, naturalnych materiałach i pięknej pościeli we wnętrzu. Shebbi-chic uspokaja się po zgiełku dnia pracy, pozwala uciec od biznesu i zanurzyć się w świecie romansu i eleganckiej starożytności z zaciszu własnego domu.


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-17


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-18


spalnya-v-stile-shebbi-shik-19-foto-sozdaem-dizajn-svoimi-rukami-19

Pin
Send
Share
Send
Send