Czerwony kolor we wnętrzu sypialni, piękne kombinacje i wystrój wnętrz - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Czerwona sypialnia (17 zdjęć): piękne wzornictwo i kombinacje kolorów

Pin
Send
Share
Send
Send


W każdym domu sypialnia ma specjalne miejsce, ponieważ jest to miejsce, w którym trzeba się zrelaksować przed następnym dniem. Wiele osób woli miękkie kolory w tym pokoju, aby rozluźnić tapetę, zasłony, łóżko i inne meble. Ale są miłośnicy sypialni, którzy ładują energię! Ta kategoria obejmuje czerwoną sypialnię. Chociaż mówią, że czerwony jest wymagający i niepotrzebnie emocjonalny, ale wrażenia takiego pokoju są zawsze niesamowite.

Jak każdy kolor, w pewnych stylach preferowana jest określona paleta. Czerwona sypialnia będzie bardziej interesująca, jeśli utrzymasz ją w określonym stylu. Więc w jakich stylach czerwony najlepiej się ujawnia?

  • Etniczne;
  • Wiktoriański;
  • Wschód;
  • Angielski;
  • Imperium;
  • Barok;


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-4


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-5

Doskonałe kombinacje kolorów

Czerwona sypialnia na jednej palecie będzie trudna dla psychiki, dlatego zaleca się stosowanie różnych kombinacji kolorów. Chociaż kolor jest dość kapryśny, wciąż istnieją zwycięskie kombinacje. Zaskakujące jest, że ten kolor uwielbia kontrasty i jest najjaśniejszy z przeplotem zarówno jasnych, jak i ciemnych tonów.

Czerwono-biała sypialnia zajmuje wiodącą pozycję w świecie projektowania. Preferowane jest białe, a czerwone już akcentuje. Białe tapety i jaskrawoczerwone lampy na ścianach wyglądają niesamowicie. W białym pokoju możesz wybrać okno, zamawiając czerwone zasłony lub zasłony. Czasami projekt obraca się i preferuje się czerwony. Następnie białe plamy zmiękczają zimnem nadmiernie gorący temperament czerwieni. Wyróżniając jedną ścianę szkarłatem, a sąsiednie ściany bielą, można znacznie rozszerzyć przestrzeń wizualnie, co jest konieczne w małym pomieszczeniu.

Jeśli wybierzesz kolor czerwony, w którym musisz pomalować tylko jedną ścianę, powinna to być ściana z łóżkiem, w którym znajduje się zagłówek. Możesz zagrać na efekt całości wezgłowia ścianą i pomalować wysokie plecy w tym samym kolorze co tapeta.
Zwolennikom sportów ekstremalnych nadal zaleca się unikanie fioletowych i ognistych kolorów, a także stosowanie wiśni, brązowo-żurawinowych, buraczanych. Takie przejście od czerwono-żółtego do bordowego odegra pozytywną rolę! Idealne połączenie czerwonych kwiatów z innymi, na przykład białym. Stworzy pewne tło, na którym czerwień będzie bardziej wyrafinowana, a także ułatwi kontemplację czerwieni. Możesz dodać tapetę w paski. To również osłabi przytłaczającą monotonię i wprowadzi szczegóły. Aby wypełnić pokój nastrojem romansu miłosnego w szkarłatnym kolorze, w ogóle nie trzeba zmieniać światła ścian; Umożliwi to, w razie potrzeby, cofnięcie sytuacji w odwrotnej kolejności, bez uszczerbku dla ogólnego wyglądu wnętrza.


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-9


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-10


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-11

W takich pomieszczeniach ogromne znaczenie ma również oświetlenie. Nasycone i jasne światło będzie zbyt surowe i nieprzyjemne. Gdzie to właściwe, coś rozproszonego i miękkiego. Dzięki temu sypialnia będzie bardziej romantyczna i przytulna. Idealnie dopasowane do wyciszonych lamp nocnych, eleganckich lamp podłogowych lub ukrytego oświetlenia sufitowego.


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-14


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-15


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-16


krasnaya-spalnya-17-foto-krasivij-dizajn-i-sochetaniya-cvetov-17

Pin
Send
Share
Send
Send