Klimatyzacja we wnętrzu, jak pięknie ją ukryć za pomocą wystroju w mieszkaniu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Klimatyzacja we wnętrzu (21 zdjęć): rozmieszczenie i projekt w mieszkaniu

Pin
Send
Share
Send
Send


Klimatyzacja kasetowa lub kanałowa we wnętrzu od dawna stała się nieodzowną częścią. Bez technologii klimatycznych trudno jest stworzyć komfortową atmosferę w domu. Dla własnego mieszkania ludzie zdobywają różne modele, ale często nie potrafią go prawidłowo zamontować. Błędy zmieniają wygląd pokoju, czyniąc go skromnym, a nawet nieprzyjemnym.


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-2


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-3

Odbiór klimatyzacji we wnętrzu

Projektanci od dawna nauczyli się, jak prawidłowo ustawić klimatyzator we wnętrzu. Korzystają z prostych technik, którymi można zarządzać bez pomocy. W praktyce praca zajmie minimum czasu, więc nie powinieneś rezygnować, jeśli chcesz ukryć niepotrzebny element.

  • Konstrukcja płyt gipsowo-kartonowych;
  • Kawałki mebli;
  • Części do drzwi wewnętrznych;
  • Kanały powietrzne;
  • Nisza;
  • Wybór obszaru instalacji;
  • Dopasowanie kolorów;
  • Ubieranie

Jeśli wydaje się, że klimatyzator kanałowy lub kasetowy nie może być ukryty, konieczne jest uwzględnienie przyjęć projektantów. Ponadto szczegółowy opis będzie użyteczną informacją dla każdej osoby.


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-7


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-8

Kanały powietrzne

Kanały powietrzne w mieszkaniach nie są początkowo wykonywane. Ludzie będą musieli sami stworzyć taką konstrukcję, aby uzyskać nie prosty wystrój, ale niezawodny system. Powinien być wyposażony w potężny sprzęt klimatyczny, który może rozprowadzać świeże powietrze po pokojach. Ta technika jest bardziej praktyczna niż inne, ponieważ pozwala stworzyć najlepsze warunki w każdym pokoju.

Ludzie, którzy próbują samodzielnie poradzić sobie z instalacją klimatyzatora, powinni pamiętać o jeszcze jednej sztuczce - wyborze najlepszego miejsca. W pokoju zawsze możesz znaleźć dobrą lokalizację, starannie oceniając przestrzeń. Dobrym przykładem jest część ściany pod sufitem za zasłonami, gdzie dodatkowa dekoracja nie jest nawet wymagana. Najważniejsze jest, aby nie zapomnieć o wymaganiach producentów, które wskazują wolną przestrzeń pod modelem, chociaż dotyczy to niektórych modeli.


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-11


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-12

Dopasowywanie kolorów

Dopasowywanie kolorów to niedroga sztuczka oferowana przez producentów urządzeń klimatycznych. Niektórzy projektanci wykonują odpowiednie wykończenie ścian, aby biała odżywka nie różniła się od niej, ale jest to błąd. Nie ma sensu zmieniać zasad własnej wizji pokoju, ponieważ nawet czarne urządzenie można kupić w sklepach. Ta wskazówka od dawna stała się najlepszym sposobem na stworzenie pełnego obrazu wnętrza. Używając modelu o przyjemnym odcieniu, możesz łatwo ukryć jednostkę wewnętrzną, zamieniając ją w mały wystrój.

Biała klimatyzacja to tradycja wielu lat. Producenci nadal opierają swój własny asortyment na tym kolorze, ale we wnętrzu staje się on przeszkodą. Prostą i niezawodną opcją jest dekorowanie. Jego zastosowanie nie wymaga umiejętności zawodowych, ponieważ osoba opiera się na własnych życzeniach, wybierając wystrój. Ciekawym sposobem było wykorzystanie żywych roślin domowych. Ich gałęzie i liście znajdują się na górze jednostki wewnętrznej, skutecznie ją ukrywając. Jest to dozwolone przez konstrukt, więc funkcje są zachowywane.


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-15


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-16


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-17


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-18


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-19


kondicioner-v-interere-21-foto-razmeshenie-i-dizajn-v-kvartire-20

Obejrzyj film: 10 lifehacków, które ułatwią ci życie, cz. 16 (Lipiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send