Skórzane łóżka we wnętrzu sypialni, piękne wzornictwo z cyrkoniami i innymi wstawkami, tapicerowane łóżko pojedyncze lub podwójne - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Skórzane łóżka we wnętrzu sypialni (21 zdjęć): piękne opcje wzornicze

Jest baśniową bajką, miłą wróżką, miejscem pełnego relaksu i intymnych chwil. Jest to funkcjonalny mebel, coraz bardziej zamieniający się w mebel ozdobny. Poznaj łóżko Jej Królewskiej Mości. Myśl projektowa jest szeroka, więc łóżka z matrycy lub modele kute nie zaskakują. Ale skórzane łóżka - hołd dla luksusu, wyrafinowania, splendoru i przebudzenia najbardziej „starożytnych” fantazji. Dlaczego Tak, tylko dlatego, że to skóra!

Wybór wyboru niezgody lub zamiłowanie do skórzanych łóżek

Czeski, fantastyczny, zabawny i oszałamiający wygląd wnętrza łóżka w każdym pokoju ze skórzanym zagłówkiem. Tutaj jest zarówno damą, jak i wykonawczynią testamentu, praktycznym i niezawodnym zestawem mebli, który wnosi do materiału energię, nastrój i urocze nuty. Dlaczego więc ta opcja jest coraz częściej wybierana przez wielu?

Ponieważ skórzane łóżka są:

  • wszechstronność. Skórzane łóżko harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi stylami wnętrz, takimi jak minimalizm, loft, retro, hi-tech, funkcjonalność. W tej sypialni stanie się praktycznym, niezawodnym i funkcjonalnym elementem, który zajmuje centralne miejsce „uwagi”. Wszystko, czego potrzeba do takich stylów, to maksymalna liczba funkcji, minimalny wystrój. Jednak takie tworzenie pomysłów projektowych będzie w harmonii z wnętrzem w stylu historycznym (jedynym pytaniem jest dekoracja) oraz z naturalnym lub krajowym wnętrzem. I wszędzie będzie głównym punktem skupienia, punktem wyjścia, wokół którego skupiona będzie główna „nić” dekoracji pokoju;
  • praktyczność. Skóra jest elastyczna, trwała i może łatwo odzyskać swój kształt. Co jeszcze jest potrzebne do przyjemnego - miłego i długiego snu? Tylko prawidłowo wybierz materac ortopedyczny i ciesz się!
  • hołd dla wrażeń dotykowych. Skórzane łóżko wezgłowia może na przykład stać się podstawą podczas czytania gazety, a zauważysz delikatność, szczególną elastyczność, maksymalną atrakcyjność materiału. Jednocześnie zimą skóra gromadzi ciepło i oddaje je, aw letnim upale zadziwi cię chłodem i świeżością. Lepiej nie wymyślać;
  • dużo wolnego miejsca. Skórzane łóżka to luksus i bogactwo, wielkie możliwości i potężna energia bez granic. Zgadzam się, potrzebuje wolnej przestrzeni, aby stała się główną ozdobą. Mała sypialnia „powstrzyma” piękno skórzanego łóżka, „zmiażdży” go brakiem lekkości, magii i pewnej zwrotności;
  • łatwość opieki. Czyszczenie na mokro od czasu do czasu, specjalny połysk na połysk - a łóżko przyciąga uwagę każdego, kto wchodzi do sypialni. Jednocześnie pozostaje ten sam piękny, odważny, odważny, pełny kolor po zakupie.
Kształt i kolor, lub w idealnym połączeniu z dekoracją

Pojedyncze skórzane łóżka są w wersji standardowej i rzadziej niż w wersji z podwójnym łóżkiem. Zazwyczaj takie łóżka mają prostokątny kształt, dyskretnie i zwięźle podkreślają brak niepotrzebnych mebli, części i akcesoriów w pokoju w stylu minimalizmu lub funkcjonalności. Tutaj - nacisk na praktyczność, tak wiele osób wybiera łóżko na podium, z całym systemem lnianych szuflad. To rozwiązanie jest optymalne dla sypialni w nowoczesnym stylu, w którym nie ma nic zbędnego: szuflady lniane pozwolą na przechowywanie w nich wanien, pościeli i innych drobiazgów. W pokoju zapanuje niepokalany porządek!

Opcjonalnie - łóżko z mechanizmem podnoszącym. W tej instrukcji będzie najłatwiejszy w użyciu, mechanizm sprężyn śrubowych będzie wymagał wymiany po kilku latach, a amortyzatory gazowe będą cieszyć się nienaganną obsługą i trwałością.

Kolor takiego łóżka to czarny, brandy, stal, biały, czekolada. Brak jasnych kolorów i śmiałych decyzji, tylko pewna sztywność, intymność, powściągliwość. Aby „pobić” sypialnię w nowoczesnym stylu na różne sposoby, można jedynie zagłówek. Opcja standardowa - ozdoba z ozdobnymi guzikami lub szerokimi poziomymi paskami skóry. Jednocześnie łatwo jest stworzyć harmonię ze stolikami nocnymi lub toaletkami przy użyciu skóry do dekoracji fasad mebli. Kreacja doświadczonego projektanta nie ma granic!

Skórzane łóżko to nie tylko rozwiązanie dla praktycznych i imponujących nowoczesnych wzorów. Najważniejszą rzeczą jest możliwość organicznego dopasowania do istniejącego wnętrza. Oczywiście idealną opcją jest wybór mebli w procesie tworzenia projektu. Jednak nie zawsze tak jest, ale chcesz napisać łóżko w stylu neoklasycznym, nowoczesnym, barokowym. A do tego masz wszystkie możliwości!

Istotny jest tutaj kształt łóżka i kolor płótna. Standardowe opcje nie są brane pod uwagę, ale spójrz na okrągłe skórzane łóżko. Jest sama w sobie - arcydzieło, które może być ozdobą pustej sypialni. Kilka obrazów na ścianie, modułowe zdjęcia, dywan ze zwierzęcym nadrukiem na podłodze, łóżko w samym środku pokoju - a projekt jest gotowy bez specjalnego przygotowania!

Jeśli jednak pragniesz doskonałej harmonii koloru, formy, doznań i wypełnienia, energii i nastroju, wybierz okrągłe skórzane łóżko w kolorze bordo, ciemnoniebieskim lub zielonym, bogatej czekoladzie. Materiały wykończeniowe, akcesoria lub tekstylia - pasujące. Ozdoba sypialni w jednym ze stylów historycznych zostanie ozdobiona cyrkoniami, kamieniami, perłami główki łóżka. Znakomity pomysł - haft, ale mistrz musi być dupkiem! Jako opcja dla niektórych stylów - wysokie wezgłowie, odzwierciedlające „królewskość” i wielkość łóżka.

Oryginalne zakwaterowanie znajduje się w niszy-alkowie. Stworzy to tajemnicę, zagadkę, obudzi oczywiste ukryte pragnienia, że ​​skórzane łóżko jest tak atrakcyjne. W tym przypadku, aby ogrodzić łóżko od reszty pomieszczenia, pomoże zasłonić tkaniny.

Wnętrze w stylu naturalnym lub narodowym - Provence, Rustic, Country, Eco lub Ethno - to białe skórzane łóżko o standardowym lub skomplikowanym kształcie. Najbardziej harmonijną opcją dla takich sypialni jest jednorodne płótno bez dodatków. Oczywiście preferowana jest wersja okrągła, chociaż prostokątna będzie idealna!

Opcja dekoracji sprawi, że zarówno kolor łóżka, jak i wzór łóżka. Wybieramy różową, liliową, turkusową, terakotową, niebieską, mleczną, brzozową skórę i okrągły zagłówek nawet dla łóżka z wyraźnymi liniami. Zmiękczy nie tylko kształt łóżka, ale także ideę skórzanego łóżka w sypialni Provence lub Eco.

Daszek wykonany z przezroczystego, lekkiego, płynnego materiału to doskonały pomysł na projekt. Daje sypialni swobodę, magię, niedbałość, romans, które są charakterystyczne dla pokoi w stylu naturalnym i narodowym. W tym przypadku baldachim może być ozdobiony tekstylnymi kwiatami, mini figurkami i akcesoriami.

Warianty wzornictwa sypialni w naturalnym stylu, głównym meblem jakim jest łóżko, mogą być meblami, wykonanymi ze wstawkami ze skóry. Takie zestawy - praca indywidualna. Chcesz to ułatwić? Udekoruj paskami jasnego, kolorowego wazonu, blatu, półki na książki. Stwórz skórę lub kup abażur ze skóry dla lampy biurkowej w agencji projektowej. Ale nie zapominaj o zgodności kolorów! Tylko pastelowe, lekko wyblakłe odcienie i odcienie słońca.

W przypadku, gdy chcesz jasności i czegoś niezwykłego, użyj draperii tekstylnych. Zaletą skóry jest to, że harmonizuje ona ze wszystkimi naturalnymi materiałami: szkło i plastik sprawiają, że jest ona wykwintna, stylowa, prymitywna i surowa, drewno powoduje oryginalne i charyzmatyczne nuty, opowiadając o starych dobrych zwyczajach i tradycjach, metal doskonale sprawdza się w każdej manifestacji.Wskazówki lub jak przedłużyć „życie” skóry „piękna” w sypialni

Na przykład zdecydowaliśmy się na zakup skórzanych łóżek do własnej sypialni i sypialni dla dzieci, aby ich „egzystencja” była jak najłatwiejsza w domu. Postępuj zgodnie z prostymi wskazówkami mistrzów:

  • Nie umieszczaj łóżka w pobliżu grzejnika centralnego ogrzewania, otwartego ognia. Materiał łóżka jest podobny do twojej skóry, dzięki czemu może łatwo wysychać, tracić połysk, elastyczność i dawny wygląd. Jeśli w pomieszczeniu jest dużo naturalnego światła słonecznego - przyciemnij okno, tworząc idealne „warunki” dla łóżka;
  • Uważaj na dzieci i zachowanie własnych zwierząt domowych. „Szczypta” łóżka ze skóry dla dzieci to specjalna rozrywka, która psuje płótno. Ostre pazury kota lub psa mogą uszkodzić skórę, podczas gdy małe otwory, inne mechaniczne uszkodzenia będą nieopłacalne, aby wyróżniać się na tle wezgłowia;
  • Nie używaj klasycznej formy pledów, koców, narzut na wzór łóżka, aby nie pozbawić jej wielkości, uroku i monumentalności. Jest to częsty błąd, aby go naprawić, należy wybrać tekstylia dokładnie zgodne z rozmiarem materaca. A skórzane łóżko fascynuje pięknem, pewną arystokracją i wyrafinowaniem, a nawet brutalnością.

Wszelkie skórzane łóżka mają jedną wadę - koszt. Tak, taki luksus nie jest tani, a rachunek trafia do tysięcy konwencjonalnych jednostek. Jeśli jednak masz bzika na punkcie skórzanego łóżka, ale nie masz ogromnych środków finansowych - nie poddawaj się marzeniom! Twój zakup to łóżko wykonane ze skóry ekologicznej, czyli substytut wysokiej jakości, trwały, trwały, niezawodny. Wiele nie będzie odróżniać się od prawdziwej skóry, a pragnienie się spełni!