Dekoracja drzwi wejściowych domu lub mieszkania, nowoczesnego wystroju drzwi i korytarza, opcji projektowych na zewnątrz i wewnątrz - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Projekt drzwi wejściowych (19 zdjęć): przykłady oryginalnego wystroju

Pin
Send
Share
Send
Send


Drzwi wejściowe to niemal znak rozpoznawczy każdego domu. Otwiera zasłonę smaków właściciela pokoju i wskazuje jego spójność. Główną cechą drzwi można uznać za podwójną konstrukcję. Możliwe jest ułożenie zewnętrznej strony w jednym stylu, a wewnętrzną w innym. Tak więc drzwi będą harmonijnie wyglądać zarówno z widokiem domu, jak iz wnętrzem zamieszkałej przestrzeni.

Rejestracja drzwi wejściowych zależy bezpośrednio od materiałów, z których są wykonane. Tutaj możesz wyróżnić:

Wykonane z drewna. Drewniane drzwi są zawsze bardzo popularne ze względu na ich przyjazność dla środowiska i przyjemny design. Zaletą jest to, że drzewo może być łączone z innymi materiałami i będzie wyglądać harmonijnie.


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-5


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-6

Określ kolor

Kolor drzwi powinien harmonijnie wtapiać się w wnętrze. Klasyczna wersja to kolor wenge. Jest połączony z dowolnymi materiałami okładzinowymi, w tym kamieniem. Wenge jest również odpowiedni do prawie wszystkich stylów i może imitować faktury drewna. Kolejną zaletą koloru wenge można uznać za nieprzezroczystość.

W przypadku zewnętrznej strony drzwi zaleca się stosowanie koloru niebrudzącego, aby kurz, krople itp. Nie były tak zauważalne. Jeśli chcesz zadbać o dodatkowe drzwi wejściowe, możesz zdecydować się na soczyste i odważne dźwięki lub, przeciwnie, wybrać drzwi w pastelowej romantycznej palecie. Drzwi od strony korytarza mogą być białe lub całkowicie w stylu pokoju.


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-8


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-9


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-10

Zawężamy krąg wyboru

Najbardziej niezawodne i wytrzymałe modele wykonane są ze stali, a ostatnio stalowe drzwi są bardziej popularne niż drewniane. Wcześniej stal nie była brana pod uwagę w budynkach mieszkalnych ze względu na jej zbyt gruby wygląd, ale teraz ten metal jest pięknie pokryty różnego rodzaju elementami dekoracyjnymi i wszelkie preferencje stylistyczne są dodawane do specjalnej wytrzymałości.


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-12


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-13


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-14

Wyraź siebie poprzez okucia

Nawet najbardziej zwykłe malowane drzwi można radykalnie zmienić, instalując po prostu nowe uchwyty i numerację. Dodając górne gniazda, najprostsze skrzydło drzwi zmieni się i pojawi się z nowej strony. Takie przedmioty można znaleźć w wyspecjalizowanych sklepach, są one wykonywane w różnych przedziałach cenowych. Widząc całą różnorodność, nie powinieneś kupować wszystkiego i tworzyć abstrakcyjnej aplikacji. Biżuteria jest pożądana, aby wybrać ten sam kolor i styl.


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-17


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-18


dizajn-vhodnoj-dveri-19-foto-primeri-originalnogo-dekora-19

Obejrzyj film: Zdjęcia z realizacji montażu drzwi wejściowych (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send