Nowoczesne wnętrza lub domy wiejskie, piękne i stylowe opcje wyposażenia pokoi, wystrój wnętrz - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Nowoczesny styl we wnętrzu (23 zdjęcia): ciekawe trendy i funkcje projektowe

Pin
Send
Share
Send
Send


Nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz łączą rodzaje stylów, które odzwierciedlają pragnienie praktyczności i funkcjonalności: awangardowe, eklektyczne, hi-tech, minimalizm, nowoczesne, art deco. Prawidłowe połączenie tych kierunków projektowania pozwala osiągnąć perfekcję w projektowaniu domu wiejskiego i jednopokojowego mieszkania miejskiego.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya.jpeg">

Projekt domu wiejskiego

Wystrój domu wiejskiego w nowoczesnym stylu zakłada przede wszystkim spokojne spektrum kolorów utrzymane w jasnych kolorach. Przytłaczająca obecność prostych, surowych linii pozwala osiągnąć wrażenie uporządkowania i stabilności, ale dozwolone jest również włączenie gładkich linii w wystroju.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-2.jpeg">


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-3

Nowoczesny design salonu

W przeciwieństwie do stylu klasycznego, projekt w nowoczesnym stylu salonu w wiejskim domu pozwala na połączenie różnych stylów. Różnica w stosunku do stylu eklektycznego polega na równoważeniu użytkowania przedmiotów dekoracyjnych. Ważne jest, aby nie przesadzać, pozostawiając wystarczającą ilość wolnego miejsca.

Wnętrze sypialni w nowoczesnym stylu polega na współbrzmieniu w projekcie z kolorystyką salonu. Tapety i meble tworzą jeden wzór, który sprzyja odpoczynkowi i wyciszeniu.

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim kompaktowość (szczególnie ważna w przypadku jednopokojowego mieszkania w mieście), możliwość produkcji i wykorzystanie najbardziej funkcjonalnych materiałów (plastik, szkło, kwarc). Nowoczesny styl pozwala na wykorzystanie we wnętrzu elementów różnych stylów: minimalizmu, eklektyzmu, nowoczesności. Dzięki temu każdy pokój w domu może być elegancki i stylowy.

Biuro jest integralną częścią domu każdego przedsiębiorcy, wielu pracuje dziś w domu. Dlatego tworząc indywidualną przestrzeń roboczą, należy pamiętać, że szafka musi być w pełni zgodna z upodobaniami i skłonnościami jej właściciela. Nowoczesna aranżacja wnętrz oferuje ciekawe i stylowe opcje tworzenia szafek:

 • Biuro w osobnym pomieszczeniu, w którym wszystko musi stworzyć sprawny nastrój: najbardziej funkcjonalne meble, stonowane odcienie designu, skromność w wystroju. Obecność eleganckiej sofy może uzupełniać design, nadając jej kompletności i komfortu.
 • Szafka - część salonu oddzielona kolumnami lub innymi meblami. Tutaj w projekcie odgrywa główną rolę koloru, który powinien być połączony z projektem pokoju. W przeciwnym razie wnętrze szafy musi spełniać podstawowe wymagania - funkcjonalność.
 • Szafkę można również nazwać obszarem roboczym w mieszkaniu jednopokojowym, używanym od czasu do czasu. Wnętrze takiego biura obejmuje stół, fotel i regały na książki - minimum niezbędne do stworzenia kreatywnego nastroju.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-10


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-11

Nowoczesny styl przedszkola

Projekt pokoju dziecięcego w nowoczesnym stylu, w przeciwieństwie do klasycznego i tradycyjnego, obejmuje różnorodny wybór wykończeń i detali dekoracyjnych. Tapeta dziecięca może przenosić ładunki tematyczne, zanurzając dziecko w świecie swoich marzeń. Przewaga jasnych kolorów i najbardziej komfortowe wnętrze to zalety wystroju dziecięcego w nowoczesnym stylu.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-12


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-13

Rejestracja korytarza i korytarza

Nowoczesny styl w projektowaniu korytarza i korytarza spełnia wymagania młodych ludzi, którzy składają hołd komfortowi i praktyczności. Starsze pokolenie, doceniając wdzięk i burżuazję, powinno odnosić się do stylu klasyki. Wystrój korytarza i korytarza łączy estetykę ze zwartością i prostotą.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-14


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-15

Projekt łazienki i toalety

Kolor ma decydujące znaczenie przy projektowaniu toalety i łazienki. Z reguły w wiejskim domu nie brakuje przestrzeni, co daje miejsce na decyzje projektowe. Paleta kolorów i funkcjonalność elementów wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby uosabiać takie cechy nowoczesnego stylu jak komfort i przytulność.

Dekoracyjne kolumny są używane w nowoczesnym stylu, aby odróżnić sypialnię od przedszkola, kuchnię i salon. Czasami są one czysto praktyczne - jeśli znajdują się w studiu lub wystarczająco dużym pokoju. W małym mieszkaniu należałoby zbudować mini kolumny, które służą jako podpory. Materiały do ​​projektowania kolumny mogą być bardzo różne:

 • Pianka poliuretanowa;
 • Marmur;
 • Drzewo;
 • Płyty gipsowo-kartonowe;
 • Gips;
 • Granit;
 • Malachit;
 • Sztuczny kamień.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-18


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-19

Nowoczesne żyrandole

Nowoczesne żyrandole mają elegancki wygląd, charakteryzujący się europejską spójnością i funkcjonalnością. Piękne żyrandole są ważnym obiektem wystroju, który może być główną ozdobą każdego pomieszczenia: jadalni, korytarza, holu, toalety. Nowoczesne żyrandole, w przeciwieństwie do klasycznych, utrzymane są w umiarkowanych kolorach i łączą się z niemal wszystkimi detalami wnętrza.


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-20


sovremennij-stil-v-interere-23-foto-interesnie-tendencii-i-osobennosti-oformleniya-21

Obejrzyj film: Jak urządzić małe mieszkanie w bloku? #projektwnętrz #architekt (Październik 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send