Róże we wnętrzu, tapety i płytki z ich wizerunkiem, żywymi i sztucznymi kwiatami, płatkami i innymi dekoracjami do dekoracji pokoju - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Róże we wnętrzu (29 zdjęć): różnorodne formy do dekoracji

Pin
Send
Share
Send
Send


Przy pomocy motywów kwiatowych możesz sprawić, że wystrój pokoju stanie się niezwykły. Nie trzeba zmuszać pokoju świeżymi kwiatami, podnosić suche sztuczne kompozycje kwiatowe. Do ścian można wybrać pąki i piękne bukiety, do tego pasują jasne i niezwykłe tapety lub zwykłe tapety. Szczególna szlachetność wśród wszystkich kwiatów oczywiście różni się od róż. Nawet patrząc na róże wydaje się, że pokój jest wypełniony świeżym zapachem i subtelnym zapachem tych wspaniałych kwiatów.


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-2

Udekoruj wszystko

Ponieważ róże mają wiele odcieni, schemat kolorów jest łatwy do wyboru w salonie i sypialni, a nawet w kuchni. Tu już ważne jest określenie podstawowych odcieni i ich harmonijne połączenie. Papier fotograficzny i walcowane tapety są bardziej odpowiednie do salonu i sypialni, ale w kuchni lepiej jest użyć płytki lub fartucha, gdzie można zobaczyć całe bukiety z różami i po prostu latające płatki.


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-4


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-5


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-6

Jak mogę zmienić przestrzeń róż?

W zależności od tego, jak musisz zmienić nastrój mieszkania lub dostosować rozmiar przestrzeni w oddzielnym pomieszczeniu, możesz wybrać różne obrazy na tapecie.

 • Lekkie miękkie odcienie stosowane w dekorowaniu ścian znacznie poszerzą przestrzeń i zwiększą przestrzeń.
 • Aby pokój był wizualnie wyższy, zrolowane tapety i tapety pojawią się z różami na długiej łodydze.
 • Zwróć uwagę na paletę kolorów mebli. Rysunki na ścianie powinny harmonijnie pokrywać się z kolorem mebli. Wskazane jest umieszczenie lekkich mebli, ponieważ łatwiej jest połączyć je z motywami kwiatowymi.
 • Aby rozszerzyć przestrzeń, możesz użyć tapet ze zdjęciami z trójwymiarowymi rysunkami róż. Są niewiarygodnie realistyczne i wygląda na to, że płatki zbliżają się do pokoi w mieszkaniu. Możesz stworzyć pokój głębszy, z dodatkiem lekkiej mgiełki i mgły na przeważnie ciemnym tle.
 • W sypialni pożądane jest używanie namiętnych czerwonych kwiatów lub delikatnych i miękkich. Zależy to od chęci stworzenia niezbędnej atmosfery w pokoju wypoczynkowym.
 • Zaleca się wybranie neutralnego odcienia w salonie, aby wszyscy goście czuli się komfortowo w pokoju. Zbyt jasny i nasycony wystrój „popycha” niektórych ludzi.


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-8


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-9


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-10

Dekorowanie całego wnętrza lub pojedynczych ścian, obejmuje różnego rodzaju kombinacje pączków róży, bukietów z nimi i całej kompozycji. Dlatego możesz wybrać odpowiedni obraz dla dowolnych wymagań i życzeń. Jeśli nie możesz znaleźć gotowej wersji, zawsze możesz złożyć indywidualne zamówienie, a tapeta będzie wyjątkowa.


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-13


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-14


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-15

Każdy odcień kwiatu, zarówno przy tworzeniu bukietów, jak i dekorowaniu domu obrazami kwiatów, oznacza pewne uczucia i emocje.

 • Blady krem ​​- elegancja, powściągliwość, wdzięk
 • Biała - biała róża - kwiat bogiń, ponieważ jest symbolem cnoty, kryształowych myśli, czystości
 • Żółty kolor jest symbolem dobrobytu i szacunku, cieszy oko, tworzy ciepło
 • Kolor koralowy - dlatego kolor warg symbolizuje pragnienie i pasję
 • Czerwone kolory - ognista pasja
 • Szkarłatna - kolor Wenus, bóstw miłości

Z historii: w Rzymie istniała tradycja - nad wejściem do domu wisiała róża, co oznaczało, że wszystko, co dziś mówi się w tym domu, powinno być utrzymywane w tajemnicy. Było to wyrażenie „powiedział pod różą”, co oznaczało, że fakt musi pozostać tajemnicą i nie jest przeznaczony dla ciekawskich uszu. Dlatego róża, jako element wystroju kuchni, może być „podana w tym sosie”, ponieważ to właśnie kuchnia jest często miejscem do omawiania ważnych kwestii i rozmów z przyjaciółmi na serce.


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-19


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-20


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-21

Jeśli nie ma potrzeby, aby fototapety były głównym elementem wystroju pokoju, nie wybieraj jasnego wzoru i dodaj do pokoju więcej elementów z motywem kwiatowym. To rozwiązanie jest szczególnie ważne w przypadku zabytkowego wnętrza lub pokoju z elementami Chebbi-chic, ale bardziej sensowne jest pokrycie ścian rolkami tapetowymi. W tym przypadku idealne są ładne kwiatowe talerze, wazony, pamiątki i ręcznie robione świece. Dla szerszego wypełnienia przestrzeni możesz użyć romantycznych dywanów w małym kwiatku, pościeli z miękkich odcieni, dywanów z kwiatowymi motywami, zasłon, a nawet tapicerki mebli z motywem kwiatowym. Ten styl jest bardziej odpowiedni do sypialni, aw niektórych przypadkach do salonu. W kuchni ta opcja jest zbyt oznakowana.


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-24


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-25


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-26


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-27


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-28


rozi-v-interere-29-foto-raznoobrazie-form-dlya-dekora-29

Pin
Send
Share
Send
Send