Projektowanie wnętrz kuchni 11 Sq. M., Nowoczesne opcje układu, opcje z uchwytami i innymi meblami, piękny sufit, wykończenie podłóg i ścian - Dom i styl - 2019
Dom i styl

Projekt kuchni 11 kwadratowy. m. (54 zdjęcia): nowoczesne wnętrza

Przytulne wnętrze kuchni o powierzchni 11 metrów kwadratowych to marzenie wielu rodzin. Wcześniej rzadko można było znaleźć mieszkania z takim obszarem, więc ludzie wciąż zaśmiecają całą wolną przestrzeń. Nowoczesny design nie zapewnia takiego podejścia. Ma specjalne zasady, które należy wziąć pod uwagę podczas napraw.
Zasady projektowania wnętrz kuchni 11 metrów kwadratowych

Najpierw musisz zrobić projekt. Uwzględnia nawet drobne szczegóły w salonie lub kuchni w pełni spełnia wszystkie życzenia. Ten krok jest często pomijany, natychmiast zaczyna działać. W rezultacie niemożliwe jest natychmiastowe porównanie poszczególnych elementów, więc opcje pozostają tylko opcjami. W rzeczywistości pozostają niespełnione. Jakie funkcje należy traktować poważnie?

  • Planowanie;
  • Dekoracja pokoju;
  • Wybór mebli;
  • Dodatkowe funkcje.
Profesjonaliści potwierdzają, że projekt może być wyjątkowy, jeśli niczego nie brakuje. Dokładnie pracują nad projektem, czyniąc go tak dokładnym i przemyślanym, jak to możliwe. Niech kuchnia z balkonem i takim obszarem wydaje się być nieskończona, może też być za mało miejsca, jeśli popełnisz błędy.Układ

Głównym problemem jest planowanie. Tradycyjne opcje nie zawsze pasują do właścicieli, a 11 metrów kwadratowych sprawia, że ​​myślisz o poważnych zmianach. Zazwyczaj rodziny preferują standardowe opcje, ponieważ są znane i zrozumiałe, więc nawet meble są wybierane zgodnie z ustalonymi zasadami. Niewielu, którzy natychmiast decydują się wyposażyć pokój w kontuar barowy, w rzeczywistości jest najlepszym sposobem na podzielenie pokoju.Wybierając wizualną barierę, człowiek otrzymuje niezrównaną atmosferę. Możesz więc podzielić pokój sofą, aby znaleźć miejsce na relaks po obfitym obiedzie. Takie wnętrze to nowoczesne rozwiązanie, często przysłaniające inne propozycje. Układ przestrzeni kuchennej w apartamencie typu studio jest opcją dla miłośników wolności, gdzie każdy metr kwadratowy pozostaje funkcjonalny.Dekoracja pokoju

Po wybraniu układu z licznikiem prętów lub bez licznika, nadszedł czas na zakończenie. Klasycznym wnętrzem jest zastosowanie płytek ceramicznych i linoleum. Piękne wnętrze to nie tylko meble, ale także nowe materiały. Jakie zasady pomogą poprawnie wykonać pracę?

  • Kuchnia - pokój o dużej wilgotności. Należy to wziąć pod uwagę przy wyborze materiału, ponieważ sufit i ściany są najbardziej narażone na uszkodzenia. Na podłogę lepiej zrobić dodatkową hydroizolację.
  • Ze swoim obszarem pokój sugeruje, że wizualne zwiększenie przestrzeni nie może być wykorzystane. Odrzucając błyszczące powierzchnie, możesz stworzyć lepszy projekt. Tak więc matowy sufit odstraszy meble, więc nawet wnętrze z blatem barowym pozostanie przytulne.
  • Podłogi mogą być dowolne. Nowoczesny projekt kuchni o powierzchni 11 metrów kwadratowych zapewnia wiele możliwości, więc kupując, wystarczy wyjaśnić odporność na wilgoć, aby nie popsuć wnętrza w przyszłości.
Jeśli dekoracja kuchni jest wykonana prawidłowo, 11 metrów kwadratowych zamienia się w cały obraz. Uzupełnia ją oryginalny układ, meble narożne i wystrój. Sugeruje to, że podłoga, sufit i ściany powinny zostać przekształcone w jeden system wykończenia.Wybór mebli

Ważnym niuansem są meble. Przed wyposażeniem pręta lub innego przedmiotu musisz przemyśleć pozostałe elementy. Za 11 metrów kwadratowych można kupić wiele opcji, ale każda z nich musi odpowiadać życzeniom danej osoby i stworzyć ogólny styl pomieszczenia.Praktyka pokazuje, że meble narożne nie są przypadkiem popularne. Zwykły układ uwzględnia wolne miejsce, więc powinno być priorytetowo. W takim przypadku bar będzie w stanie ozdobić każde miejsce, a jednocześnie członkowie rodziny będą się czuli komfortowo.Dodatkowe funkcje

Przed rozpoczęciem naprawy musisz również wymyślić projekt w kategoriach małych elementów. Niech zakupią meble kątowe, ale będą wyglądać brzydko z niewłaściwym oświetleniem. Oto przykład tablicy projektanta, która nic nie pamięta. Jakie szczegóły zauważa?

  • Oświetlenie;
  • Komunikacja inżynierska;
  • Wystrój.Oświetlenie to złożony system. Tradycyjny żyrandol jest przestarzałą wersją, która rozczarowuje ludzi. Pełen wdzięku sufit jest lepiej uzupełniony przez reflektory, które pomagają odróżnić poszczególne strefy.

Komunikacja inżynierska jest zróżnicowana. W kuchni zamieniają się w solidny projekt, który uwzględnia wentylację, klimatyzację, zaopatrzenie w wodę i ścieki. Projektanci powinni wybrać optymalne rozmieszczenie, a następnie użyć różnych metod, aby ukryć niepotrzebne elementy.
Wystrój kuchni składa się z różnych przedmiotów. Producenci to niekończące się katalogi, w których podświetlane są naczynia, tkaniny i przedmioty artystyczne. Jeśli drogie zakupy nie są dostępne, możesz zwrócić się do zakładów wewnętrznych.

Niezrównane wnętrze kuchni o powierzchni 11 m2 składa się z wielu części. Porównując części, możesz uzyskać niezrównany pokój, w którym rodzina z przyjemnością zbierze się na obiad. Więc nie rezygnuj z porady, lepiej jest je śledzić i odnieść sukces po naprawie.