Meble z Pines we wnętrzu Przedpokój, pokój dzienny, kuchnia, sypialnia, łazienka i pokój dla dzieci, zalety nowoczesnych mebli drewnianych - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Meble z litej sosny (31 zdjęć): modele nowoczesne i klasyczne

Pin
Send
Share
Send
Send


Miękki bursztynowy kolor, absolutna gładkość powierzchni, dobra jakość i niezawodność, wiele sposobów zdobienia - to wszystko sosna. Meble sosnowe są niezawodne, trwałe, fascynujące pewną monumentalnością i oryginalnością. Szafa, komoda, stół z litej sosny - i czujesz podwójnie mocniejszą energię życiową, pozytywną i organiczną naturę.

Dawno, dawno temu, sosna była ceniona nie tylko ze względu na jej cechy i cechy. Następnie wykorzystano go nie tyle do stworzenia mebli, co do stworzenia niezrównanej atmosfery w domu. To drzewo iglaste czczono ze względu na potężną energię naturalną, pozytywny początek, uważano za drzewo światła i słońca. Jak inaczej można postrzegać najlżejszy kolor drewna w porównaniu z innymi gatunkami?

Użyteczne żywice w dużych ilościach, które są obecne w drewnie nawet po obróbce przemysłowej, nie pozwalają na rozwój grzybów, pleśni i zgnilizny. Dlatego meble sosnowe są doskonałym rozwiązaniem dla pokoi dziecięcych, które wymagają nienagannej czystości. Dzieci skorzystają dwa razy z takiej okolicy, ponieważ sosnowe meble nie tylko pozytywnie wpływają na zdrowie i stan psycho-emocjonalny, ale także rozwijają doskonały smak. Czego chcieć więcej?


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-3


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-4


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-5

Jeśli jesteś zaintrygowany starożytną wartością sosny, lubisz ją z dobrą jakością i niezawodnością, a także kosztem mebli, docenisz resztę jej zalet. I to nie wystarczy.

Długa żywotność. Takie kryterium mebli sosnowych zależy od chemicznych i fizycznych właściwości drewna, właściwy wybór materiałów do produkcji krawężników, szafek, krzeseł lub kredensów (sosna poddana obróbce musi mieć ponad 100 lat!), Znaczna gęstość i specjalna struktura włókien. Warto zastanowić się nad łatwością konserwacji takich mebli i obróbki drewna, co pozwala zachować wszystkie właściwości środowiskowe, co pozwala mieć pewność, że takie meble będą wytrzymywać ponad kilkanaście lat.


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-9


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-10


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-11

Numer 1. Meble sosnowe są monumentalne, powściągliwe i lakoniczne.. Łatwo zauważyć, biorąc pod uwagę modele od czcigodnych producentów: tutaj są tylko dobre grube nogi, blaty o grubości 3-4 cm, inne cechy konstrukcyjne, które nie pozwalają nazwać takich przedmiotów zbyt eleganckim w porównaniu do, jeśli nie z dębem, to z innowacyjnymi tworzywami sztucznymi, płytami wiórowymi i MDF.

Wynika to z luźniejszej struktury włókien i znacznej masy, co pozwala rzemieślnikom na tworzenie mebli, które doskonale podtrzymują własny ciężar i pozwalają na przechowywanie niezbędnych rzeczy w komodzie, szafce, szafce sosnowej. Dlatego porównując opcje mebli z różnych gatunków drewna tego samego rozmiaru, pamiętaj, że sosnowa skrzynia w środku będzie miała mniej użyteczną przestrzeń niż na przykład ta sama skrzynia z cennych gatunków drewna.


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-16


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-17


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-18

Wykonanie pokoju z sosnowymi meblami lub zapamiętanie zasad

Wybierając sosnowy zestaw mebli do sypialni, kuchni i przedpokoju w tym samym stylu lub decydując się na stworzenie takiego połączenia rozproszonych mebli, nie zapomnij o:

  • poczucie proporcji. Wysokiej jakości meble wysokiej jakości - świetnie. Jednak nie jest konieczne wypełnianie całego pomieszczenia, nawet jeśli obszar na to pozwala. Wybierz niezbędne meble do salonu w stylu rustykalnym lub do rustykalnej sypialni, pozostawiając więcej miejsca na wygodę i komfort;
  • właściwy układ. Aby zamontować zestaw mebli sosnowych w jednym rogu lub w połowie pokoju, należy pozbawić go drugiej połowy. Takie wypełnienie sprawi, że pomieszczenie będzie ciężkie, mroczne i zbyt drogie, pomimo tego, że wybrało dobry naturalny materiał. Narysuj schemat planu, ułóż na nim meble ołówkiem, aby znaleźć najlepszą opcję - elegancki, praktyczny i wygodny dla wszystkich;
  • opcje rozmieszczenia. Zestaw mebli o różnych formach - wszystko będzie zależało od powierzchni i kształtu pomieszczenia. W każdym razie poprawne będzie podzielenie na strefy o różnych funkcjach pojedynczej przestrzeni małego pomieszczenia.


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-19


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-20


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-21


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-22


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-23


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-24

Nowe życie starych przedmiotów lub co ma z tym wspólnego praca

Meble wykonane z sosny, pomimo zastosowania wysokiej jakości lakieru, prędzej czy później ściemniają. Możliwe jest przywrócenie jej jasności i połysku dzięki wielokrotnemu lakierowaniu. Możesz też używać starych i nowoczesnych metod zdobienia starych mebli, aby nadać wnętrzu nowy dźwięk i ozdobić go ciekawymi elementami.


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-27


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-28


mebel-iz-massiva-sosni-31-foto-sovremennie-i-klassicheskie-modeli-29

Pin
Send
Share
Send
Send