Stworzenie sylwestrowego wnętrza 2019 z własnymi rękami, choinkowym wystrojem, jasną dekoracją domu lub apartamentami - Dom i styl - 2019
Dom i styl

Jak ozdobić mieszkanie lub dom na Nowy Rok 2019 (50 zdjęć)

Gdy zbliża się Nowy Rok, wielu zaczyna myśleć o dekorowaniu swoich domów, ponieważ to święto jest jednym z najbardziej ukochanych i radosnych od dzieciństwa. Ponadto tradycyjnie wiąże się to z wykorzystaniem różnorodnych elementów dekoracyjnych, specjalnego treningu, robienia rękoma własnymi rękami i innych atrybutów nieodłącznie związanych z nim. Kompetentnie wykonane noworoczne wnętrze pozwoli Ci w pełni cieszyć się świętowaniem, stworzyć niezbędny radosny nastrój, uczynić wakacje niezapomnianym. W artykule przyjrzymy się, jak prawidłowo udekorować wnętrze domu przed Nowym Rokiem, i jak wykorzystać wystrój, aby zabawa i relaks były udane.
Trendy w modzie

Co nowego roku będzie szczególnie modne i istotne w tym roku:

 • Klasyczny jest zawsze w modzie, więc tym razem będzie również odpowiedni tradycyjny czerwony i złoty wystrój do dekoracji pokoju i ozdobienia choinki. Szczególnie dobrze łączy się z klasycznym wnętrzem. Rozjaśnia tę zbyt błyskotliwą i intensywną gamę kompetentnym i odpowiednim użyciem bieli. Zachowaj ostrożność podczas używania kombinacji czerwono-złotej - potrzebujesz poczucia proporcji, wystrój jest bardzo aktywny.
 • Jednym z głównych trendów jest zastosowanie wspaniałego wystroju - dla złota i brązu. Tylko ważne jest, aby nie przesadzać - przy tak intensywnym wystroju trzeba wiedzieć, kiedy przestać. W przeciwnym razie dom będzie wędrówką do pałacu, a nie do wnętrza Nowego Roku. Brąz jest lepiej dopasowany - wygląda bardziej szlachetnie.
 • Bardzo popularny jest również „lekki” design w białym i zielonym stylu. Dzięki tej konstrukcji prawie nie używa się błyszczącego wystroju. Cała atmosfera sprawia wrażenie lekkości i świeżości. To noworoczne wnętrze odzwierciedla nowoczesny ekologiczny design tego projektu.
 • Wystrój w stylu vintage jest nadal w modzie. Dlatego, jeśli nadal masz świąteczne zabawki dla swojej choinki od dzieciństwa, możesz z nich korzystać. Vintage wystrój wita prosty, nieskomplikowany wystrój, który szczególnie lubi dzieci. W tym przypadku możesz nie zwracać zbytniej uwagi na wybór kolorów.


Projekt

Zastanów się, jak ozdobić mieszkanie na Nowy Rok za pomocą ciekawych elementów dekoracyjnych.

 • Wystrój z wieńcami. Ta dekoracja doskonale łączy się z różnymi stylami wnętrz. Ale wieńce powinny być wybrane w kolorze i stylu. Dobrze wyglądają na ścianach, drzwiach, a nawet na oknach. Ponadto świąteczny stół jest często ozdobiony małymi eleganckimi wieńcami, które stwarzają noworoczny nastrój wśród obecnych gości. Wieńce mogą być wykonane ze sztucznego materiału oraz z prawdziwych gałązek roślin - dowolnych drzew iglastych, w tym ze zwykłej choinki.
 • Doskonały design można uzyskać, jeśli użyjesz zakupionych bombek. Ważne jest, aby były one różnych rozmiarów, ale jednocześnie łączone stylistycznie. Ten dekor nadaje się do płaskich powierzchni: półek, stołów, półek. Te kulki można również wplatać w wieńce, czyniąc je jeszcze bardziej dekoracyjnymi i „noworocznymi”.
 • Zrób lub kup kolorowe pudełka na prezenty wakacyjne. Prezenty dla każdego członka rodziny są umieszczane w tych pięknych pojemnikach - a cała ta wspaniałość jest malowniczo umieszczona pod choinką. Na tle choinki z prezentami możesz mieć świetną rodzinną sesję zdjęciową, z której zdjęcia będą długo przypominać wspaniałe i przyjazne wakacje.
Choinka

Jak uczynić główny symbol obchodów Nowego Roku - choinką. Kilka przydatnych zaleceń:

 • Nie próbuj wieszać na drzewie wszystkich zabawek, które są w domu. Obserwuj środek - nie przesycony wystrój choinki będzie wyglądał o wiele bardziej stylowo i nadawał wnętrzu szlachetny szyk.
 • Jeśli w domu mieszkają małe dzieci, niepożądane jest używanie szklanych zabawek - mogą one złamać i zranić dziecko. Ważne jest również, aby nie umieszczać zabawek z drobnymi szczegółami na dolnych gałęziach choinki - w miejscu, do którego dziecko może dotrzeć. Często zdarza się, że dziecko połyka małe przedmioty.
 • Pod drzewem umieść dywan noworoczny - są sprzedawane w sklepach, są różne średnice i kolory. Taki dywan zdobi przestrzeń pod choinką, możesz pięknie zaaranżować prezenty - nada to całości wyglądu drzewu wakacyjnemu.

Windows

 • Aby ozdobić „oko domu”, stosuje się tradycyjne lekkie ozdoby, często papierowe. Mogą to być płatki śniegu, naklejki i wieńce. Możesz także wyciąć papierowe sylwetki domów, bałwanów, nawet Świętego Mikołaja i Śnieżnej Dziewicy.
 • Udekoruj domowe papierowe figurki i płatki śniegu wacikiem i brokatem. Taki „śnieżny” wystrój będzie pięknie błyszczał i ozdabiał mieszkanie. Co więcej, taka dekoracja praktycznie nic nie kosztuje i przyniesie wiele radości.
 • Okapy można ozdobić świecidełkiem lub girlandami. Pięknie wyglądają gzymsy, skręcone w błyszczące błyszczące świecidełko.
 • Bardzo ciekawy i dekoracyjny wygląd świetnych kulek, dopasowanych do zasłon, zawieszonych na długich nitkach. Użyj nietłukących kulek.
 • Jeśli udekorujesz okno girlandą elektryczną, wieczorem pokój stanie się bajecznym krajem. A z ulicy taki projekt okna wygląda bardzo świątecznie, podnosząc nastrój ludzi przechodzących obok domu.
 • Mała noworoczna „kompozycja fabularna, wykonana z gałązek, stożków i figurek, wygląda bardzo dekoracyjnie na parapecie. Dziecko może zrobić taką ozdobę, przyczyniając się do dekoracji domu na Nowy Rok.
 • Specjalny biały spray z błyszczącymi elementami pomoże nam narysować na oknach „mroźne” wzory, płatki śniegu i inne zimowe szczegóły oraz rysunki noworoczne.Żyrandol

 • Pięknie wygląda żyrandol, opleciony girlandami. Jednak w tym przypadku bardzo ważne jest dokładne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pożarowego. Lepiej jest używać świateł LED - są bezpieczniejsze.
 • Przy żyrandolu można powiesić kulki na sznurkach i innych elementach dekoracyjnych. Ten projekt nadaje lampie urok Nowego Roku.
 • Pełne wdzięku sylwetki wycięte z papieru, zwisające z żyrandola na nitkach, wyglądają magicznie, nadają wnętrzu delikatności i uroku, wprowadzają ducha w stylu vintage, tak przez wielu kochanego.
Tabela

 • Zdobądź specjalne serwetki noworoczne. Ważne jest, aby oprócz fabuły noworocznej nadal odpowiadały kolorowi głównego projektu pomieszczenia.
 • Użyj eleganckiego obrusu tekstylnego. Cóż, jeśli będzie to również temat bożonarodzeniowy. Ale zrobi to prosty, monotonny, dopasowany do tonu głównego wystroju.
 • Umieść piękne świece w świecznikach lub świecznikach. Tak jasny i elegancki wystrój wniesie do wnętrza niezbędny świąteczny smak.

Wskazówki

Kilka przydatnych zaleceń, dzięki którym możesz kompetentnie i łatwo przygotować swój dom na Nowy Rok:

 • Wnętrze Nowego Roku własnymi rękami - świetny pomysł. Możesz robić wieńce, gwiazdy, girlandy, piłki na choinkę, latarnie i inne rzemiosła. Dzięki temu sytuacja nabiera wyjątkowego uroku i komfortu. Przyciągaj dzieci do pracy - chętnie Ci pomogą. Nowy Rok wzmocni zatem rodzinę i zaangażuje wszystkich członków gospodarstwa domowego w rozmowę.
 • Pamiętaj, aby wybrać styl pokoju, wybierając wnętrze Nowego Roku. Jest mało prawdopodobne, aby frywolne, zbyt ozdobne kule ze złoceniem i śnieżką, błyszczące lub zbyt jasne dekoracje pasowały do ​​minimalistycznego otoczenia. Oczywiście najprostszym sposobem jest wyposażenie domu zaprojektowanego w stylu klasycznym, lub w którym nie ma żadnego stylu - tutaj możesz użyć prawie każdego wystroju, który Ci się podoba.
 • Nie używaj zbyt wielu dekoracji na choinkę. Ważne jest, aby świerkowe zielone gałęzie były widoczne. W przeciwnym razie wystrój będzie zbyt intensywny, przesycony, co może szybko zmęczyć oczy.
 • Użyj jednego zakresu kolorów. Jeśli wybierzesz wystrój w kolorach białym i czerwonym lub niebieskim i złotym, nie musisz ich mieszać. W przeciwnym razie różnorodność wnętrza da frywolność i chaotyczność.
 • Jeśli twoje mieszkanie jest małe, użyj bardziej lekkiego wystroju. Ciemne i zbyt jasne ozdoby choinki, ściany i okna mogą wizualnie uczynić pokój jeszcze mniejszym, co w tym przypadku jest niedopuszczalne. W tym można użyć całkowicie białego wnętrza, rozcieńczonego odrobiną złota lub niebieskiej farby. Ten projekt tworzy niezbędne uczucie lekkości, lekkości i chłodu. Ponadto biały wzór wygląda bardzo świątecznie.

Jak widzimy, łatwo jest zorganizować dom na Nowy Rok. Najważniejsze jest, aby wybrać wszystko ze smakiem, pokazać wyobraźnię i wynalazek, wziąć najodpowiedniejsze pomysły z Internetu i czasopism wewnętrznych - i wszystko się okaże.