Układ gabinetu w mieszkaniu, projekt i projekt miejsca pracy w małym pokoju, wybór mebli, tapet i zasłon - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Biuro w mieszkaniu (18 zdjęć): piękny design i układ

Pin
Send
Share
Send
Send


Biuro w mieszkaniu jest doskonałym miejscem do pracy i tworzenia. Jego projekt dla każdego jest oczywiście indywidualny, ale wyposażenie obszaru funkcjonalnego nie różni się zbytnio. W końcu wyposażone biuro w mieszkaniu pomaga pracować wydajnie, prosto i łatwo w najbardziej komfortowych warunkach. Ale jak stworzyć wygodne miejsce do pracy, jeśli masz jedno-pokojowe mieszkanie lub dwupokojowe mieszkanie dla czterech osób i nie ma absolutnie dodatkowej przestrzeni? Wszystko jest możliwe, byłoby pragnienie!

Niezależnie od tego, czy możesz wyposażyć biuro w oddzielnym pomieszczeniu, czy w mały „skrawek” sypialni, salonu, kuchni, musisz rozważyć pewne subtelności. Tylko w ten sposób, bez względu na metry kwadratowe, możesz cieszyć się pracą, planować, spełniać marzenia i łatwo pokonywać przeszkody.


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-4


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-5


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-6

Twoim zadaniem jest zaprojektowanie gabinetu na terenie jednego z pokoi, ponieważ nie ma dodatkowego pokoju. Świetną opcją jest kąt. Jego użycie pomoże i nie będzie zajmować nadmiernej ilości wolnego miejsca oraz wyposażyć biuro.

Wykończenie i separacja

Ważne i podstawowe na początku - wykończenie obszaru roboczego. Jeśli remont nie jest uwzględniony w planach bezpośrednich, użyj do zaprojektowania tapety przestrzeni roboczej o interesującej fakturze i kolorze, cegle cienkościennej, płytkach ceramicznych. Wybierz kolor, który promuje koncentrację na zadaniu i nie rozprasza cię na nic, pozytywnie wpływając na stan psycho-emocjonalny: ciemnozielony, brandy, czekolada, bordowy z matowymi odcieniami - w wersji klasycznej i żółty - w nowoczesnych interpretacjach.


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-11


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-12


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-13

Meble gabinetowe

Meble do biura w mieszkaniu - ważna część projektu. Jeśli pożądany styl jest klasyczny, ale nie ma miejsca na masywne biurko, skórzane krzesło i stojaki na całej ścianie, zwróć uwagę na biuro lub sekretarkę. Takie meble wyróżniają się modnym stylem wykonania, praktycznością i wszechstronnością. Jednocześnie zajmują minimum miejsca. To, czego nie można zapisać, to wygodne krzesło ergonomiczne. Opcja z rozkładanym mechanizmem będzie bardzo przydatna!


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-16


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-17


kabinet-v-kvartire-18-foto-krasivoe-oformlenie-i-planirovka-18

Pin
Send
Share
Send
Send