Projekt łazienki 9 Sq. m. Piękne Pomysły Projektowania Wnętrz, Projekty Nowoczesnej Łazienki, Meble i Wybór Stylu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Projekt łazienki 9 kwadratowy. m (54 zdjęcia): pomysły na aranżację i wybór stylu

Pin
Send
Share
Send
Send


Łazienka 9 kwadratowa. m - jest to dość przestronny pokój, może pomieścić nie tylko najbardziej potrzebne rzeczy - hydraulikę i pralkę, ale także dużą szafę na pościel, półki, prysznic, a także inne meble (w razie potrzeby, małą kanapę i stoliki nocne).


9-56


9-57


9-58


9-59


9-60

Jeśli wcześniej byłeś właścicielem małej łazienki, na przykład w domu Chruszczowa, możesz mieć wątpliwości: jak urządzić pokój, jaką szafę wybrać, jak ustawić meble ze smakiem? Przede wszystkim nie należy obawiać się pustej przestrzeni. Nie zaśmiecaj pokoju! Czy chcesz zainstalować inną szafę? Zanim to zrobisz, zastanów się, dlaczego tego potrzebujesz. Zastanów się nad swoim podejściem do lakonicznego designu: pozwól 9 m2 w łazience. m będzie wolną przestrzenią, przestrzenią. Wygląda bardzo nowocześnie i daje poczucie wolności. Minimalistyczne łazienki są wciąż na szczycie mody. Nawiasem mówiąc, idea przestronności, powietrza w pomieszczeniach jest również wykorzystywana do projektowania zwięzłej i wygodnej sypialni.


9-61


9-62


9-63


9-64


9-65

Nie zapomnij o zagospodarowaniu przestrzennym

W świecie wystroju wnętrz idea zagospodarowania przestrzennego jest wciąż aktualna. Powierzchnia twojej łazienki wynosi 9 metrów kwadratowych. m pozwala wybrać kilka stref - stworzyć przytulny teren rekreacyjny, funkcjonalną strefę mycia, strefę higieniczną, a także strefę ekonomiczną (pralka i szafka).


9-66


9-67


9-68


9-69


9-70

Czy masz okna w łazience? To jest tylko plus: idealnie, powinny być umieszczone w strefie rekreacyjnej, tworząc interesującą grę światła i poczucie życia i ruchu. Ogólny styl pomieszczenia wpłynie na projekt okna i wybór mebli - tutaj kierują się Twoimi preferencjami, dopuszczalne są opcje od powściągliwego minimalizmu, popularnego w ostatnich dziesięcioleciach, po realizację romantycznych pomysłów. Przestrzeń danej strefy może być bardziej interesująca, jeśli dodasz akcenty do projektu - stylową szafę, półkę lub inne meble.

Nawiasem mówiąc, idee zagospodarowania przestrzennego są również istotne przy projektowaniu wnętrza nowoczesnego salonu lub sypialni, nawet w Chruszczowie.


9-71


9-72


9-73

Najczęściej projekt łazienki wymaga użycia płytek. To logiczne! Teksturowane płytki pozwalają stworzyć przytulny styl bez przeciążania przestrzeni. W trendzie - jasne, pastelowe kolory. Jeśli jednak jesteś ekstrawagancki, możesz rozważyć opcję ciemnej płytki, ważąc wszystkie zalety i wady. Ciemny kolor tworzy wnętrze w niezwykłym stylu, ale podkreśla brak głośności.


9-76


9-77


9-78

Do Państwa dyspozycji - płytka pod kamieniem naturalnym, stylizacja pod betonem lub drzewo. Rozmiar wanny pozwala wybrać małą płytkę i na przykład wykonać jasną mozaikę na ścianie. Sufitowa łazienka 9 kwadratowa. Można również układać płytki o odpowiednim odcieniu, ważne jest również, aby wybrać szafę i inne meble, aby pasowały do ​​koloru płytki.


9-79


9-80


9-81


9-82


9-83

Harmonia - w pierwszej kolejności

Znani eksperci w dziedzinie dekoracji wnętrz zalecają stworzenie stylowej i nowoczesnej przestrzeni w łazience. Aby to zrobić, nie zapomnij o prostocie: schemat kolorów powinien być przemyślany, nie powinieneś używać więcej niż czterech odcieni. Monochromatyczna łazienka jest możliwa, ale w tym przypadku pomyśl o indywidualnych akcentach - szczegóły: możesz wybrać nietypową, przyciągającą wzrok szafę lub luksusową wannę w samym środku pokoju. Ale w tym przypadku kąpiel powinna być wyjątkowa, na przykład na metalowych nogach. Pożądane jest, aby było to prawdziwe dzieło sztuki, przyciągające powszechną uwagę, w którym to przypadku może być dumnie umieszczone na środku pokoju. Zwróć uwagę na modną teraz zlewozmywak: jest to bardzo piękny detal wnętrza, który doda szlachetności i nada ton arystokracji.


9-84


9-85


9-5.jpeg">


9-86


9-87

Pomysł monochromatyczny przypomina projekt nowoczesnej sypialni. Dodatkowo mała łazienka pozwala również na użycie jednego koloru, co pozwoli wizualnie zwiększyć jego objętość.

Kolorystyka łazienki wynosi 9 metrów kwadratowych. m może pokrywać się z odcieniami, które dominują w sypialni lub salonie: stworzy to interesującą jedność przestrzeni Twojego domu.


9-88


9-89


9-91


9-6.jpeg">


9-92


9-93


9-7.jpeg">

Możesz wybrać:

  • Światła wiszące;
  • wbudowany;
  • rozważyć naturalne systemy oświetleniowe;
  • wybierz masywny żyrandol centralny (w odpowiednim luksusowym stylu).


9-94


9-95


9-96

Funkcjonalność

Przy projektowaniu nowoczesnych mieszkań i domów nie należy zapominać o ergonomicznym charakterze przestrzeni: funkcjonalność pokoju jest ważnym trendem w dziedzinie projektowania, w tym projektowania sypialni. Ma to znaczenie nie tylko w projektowaniu małych łazienek w Chruszczowie, ale także przy tworzeniu wnętrza łazienki w przestronnym domu.


9-98


9-8.jpeg">

Meble mogą być wbudowane lub na przykład zajmować przestrzeń kątową. Pod szafą, aby zorganizować wolną przestrzeń, zainstaluj pralkę. Możesz również rozważyć opcję kąpieli kątowej.


9-100


9-101

Przebudowa łazienki w Chruszczowie

Mieszkańcy Chruszczowa cierpią z powodu braku miejsca w małej łazience. Aby rozwiązać ten problem, możesz dokonać przebudowy, rozbudować pomieszczenie, nadać mu drugie życie i bardziej stylowy wygląd. Mała łazienka niesie ze sobą wiele niedogodności: w tym przypadku na małej przestrzeni znajduje się instalacja wodno-kanalizacyjna, szafa i inne meble oraz pralka.


9-103


9-104


9-105

Pin
Send
Share
Send
Send