Pomysły projektowania i zagospodarowania nowoczesnych kuchni, tworzymy stylową małą kuchnię z naszymi dłońmi, wybieramy tapety, zasłony, meble i dekoracje dla pięknego designu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Nowoczesne pomysły projektowe kuchni (20 zdjęć): oryginalne wnętrza

Pin
Send
Share
Send
Send


Każdy z nas chciałby mieć najmodniejszą, stylową i nowoczesną kuchnię. W końcu jest to szczególne miejsce w domu, tutaj ludzie zbierają się na poranną kawę i intymne wieczorne rozmowy, jedzą kolację i spędzają rodzinne wakacje. Nawet kuchnia małego obszaru w Chruszczowie może wyglądać bardzo interesująco, jeśli podczas opracowywania projektu wykorzystamy nowoczesne pomysły na kuchnię.

Nadal odpowiednia kuchnia, wykonana monochromatycznie lub z podobnymi odcieniami. Na przykład beżowy kolor ścian, mebli, zestawu słuchawkowego, baru i zasłon nie tylko stworzy nastrój spokoju, ale także będzie wyglądał bardzo nowocześnie.

Biała kuchnia - symbol elegancji, jest zawsze modna. Możesz wybrać projekt w prostym białym kolorze, zamawiając biały zestaw kuchenny, stół, wybierając tapetę, zasłony i płytki tego samego koloru. Szczególnie dobra ta kuchnia będzie wyglądać w prywatnym domu, urządzonym w tradycyjnym stylu klasycznym, bez zbędnych dekoracji.


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-5


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-6

Pomysły na przestronne kuchnie

Do dużych kuchni w kształcie kwadratu używamy praktycznych pomysłów zagospodarowania przestrzennego. Tworzymy strefy gotowania za pomocą baru, szklanych lub plastikowych ścianek działowych, ekranów, przegród kwiatowych, tworzymy wyspę na środku pokoju. Rezultatem jest stylowa, przytulna kuchnia. Praktyczne pomysły projektantów zawsze pomagają stworzyć przytulny pokój. Podział na strefy pomaga nie tylko uporządkować ogromną przestrzeń, ale także uczynić ją bardziej harmonijną.

Rozważ kuchnię z balkonem. Możesz połączyć te przestrzenie, rozszerzając przestrzeń. Warto jednak zauważyć, że kuchnia z balkonem jest bardzo wygodna i funkcjonalna, tutaj można przechowywać wiele przedmiotów i produktów, co pomaga utrzymać idealny porządek w samej kuchni. Możesz także przenieść niektóre szafki na balkon, dzięki czemu można zorganizować grupę jadalną lub postawić licznik barowy.

Oświetlenie to kolejny sposób na oddzielenie kuchni od salonu. Na przykład instalujesz reflektory punktowe w segmencie kuchennym i elegancki żyrandol w strefie rekreacyjnej i recepcyjnej.

Projekt ściany

Wiele w nowoczesnej kuchni zależy od projektu ścian. Istnieje wiele opcji malowania ścian, ich kreatywnego projektowania, w tym za pomocą dekoracyjnego tynku, płytek i fototapety. Projektanci oferują różne pomysły na malowanie ścian kuchennych: mogą istnieć wersje tworzenia wytłaczanych powierzchni, łączące różne tekstury.


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-11


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-12


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-13

Pomysły na małą kuchnię

W kuchni w małym mieszkaniu ważne jest, aby wybrać funkcjonalne meble i określić kolor. Twoim zadaniem jest mądrze wykorzystać istniejącą przestrzeń, w tym parapet, do zakupu półek i szafek.

W małym mieszkaniu opcja jest wąska i długa kuchnia, której konstrukcja powoduje pewne trudności. W tym przypadku parapet będzie odgrywał rolę stołu, a zestaw kuchenny, umieszczony wzdłuż ścian, powinien być zwarty i funkcjonalny. W tym przypadku tabela powinna być mała. Możesz w pełni przenieść stół do salonu, uwalniając w ten sposób przestrzeń kuchenną do gotowania. Ułóż meble tak, aby drzwi szafy mogły się otwierać bez komplikacji. Aby wizualnie zwiększyć przestrzeń, możesz wybrać szafki ze szklanymi drzwiami, użyj lustrzanych powierzchni.

Kolor jest szczególnie ważny przy projektowaniu wąskiej i długiej kuchni. Nie ma miejsca na eksperymenty, więc wybór jest jasny: musisz pomalować ściany w jasnych odcieniach lub użyć tapety w kolorze beżowym, kremowym lub innych jasnych kolorach.

Modne trendy w aranżacji wnętrz obejmują takie cechy, jak asymetria w wystroju, wykorzystanie naturalnych kolorów. Zwróć uwagę na miękkie zaokrąglone kształty, które nadają delikatności projektowi kuchni. Na przykład, zwracaj uwagę na meble i akcesoria o opływowym kształcie: jest to łatwy sposób na zmianę wnętrza na lepsze i zadeklarowanie kreatywności.


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-14


idei-dizajna-sovremennih-kuhon-20-foto-originalnie-intereri-15

Prowansalski styl

Przytulna kuchnia w stylu Prowansji, możesz tworzyć własne ręce, nawet w Chruszczowie. Najważniejszą rzeczą jest kompetentny wybór kolorów, mebli i dekoracji. Trudno sobie wyobrazić kuchnię w stylu prowansalskim bez stołu w kształcie kwadratu z kamiennym blatem, ładnymi drewnianymi szafkami lub półkami, kwiatami i lekkimi zasłonami w stylu rustykalnym. Drewniane szafki pozwalają ukryć przed oczami wszystkie przybory kuchenne i stworzyć porządek w kuchni. Duży żyrandol wisiorek stworzy również nastrój, a marmurowy parapet będzie służyć jako półka na kwiaty. Do tego stylu, rękodzieła zrób to sam, stylowych wazonów, starych półek ściennych i designerskich mebli, a także oryginalnych spektakularnych lamp.

Pin
Send
Share
Send
Send