Dekorowanie działki własnymi rękami, arbor decor, dekorowanie croft kwiatami, stawami, statuetkami i innymi pomysłami na projektowanie ogrodów - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Dekoracja strony (21 zdjęć): oryginalne i piękne pomysły

Pin
Send
Share
Send
Send


Każdy, kto ma infield, chce, aby jego wygląd był piękny, wygodny, przyjemny dla oka, ergonomiczny i funkcjonalny. Dlatego kwestia poprawy strefy podmiejskiej i domu jest dość ostra dla każdego właściciela. Większość ludzi jest zaangażowana w tę poprawę przez cały czas, ile posiada to terytorium. Ciągle coś poprawia się własnymi rękami, poprawia się, wprowadzane są nowe poprawki na stronie, powstaje nowy wystrój, przychodzą na myśl ciekawe pomysły.

Jeśli zaczniesz tworzyć stronę „od zera”, to przede wszystkim zastanów się dokładnie, gdzie wszystko się na niej znajdzie. Wskazane jest, aby korzystać z pomocy specjalnych programów komputerowych 2D lub 3D, które pozwalają zobaczyć układ strony i domu w perspektywie. Takie podejście pozwoli na najbardziej racjonalną i przemyślaną aranżację wszystkich elementów wystroju ogrodu. Jeśli istnieje taka potrzeba, skorzystaj z porady projektanta krajobrazu, który podpowie nowe pomysły i prawidłowo wybierze elementy dekoracyjne odpowiednie do stylu witryny.


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-2


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-3

Ślady

Kiedy już zdecydujesz dokładnie, gdzie zostaną zlokalizowane altany, łaźnia, szklarnia, toaleta, klomby, staw itp., Nadszedł czas, aby położyć ścieżki ogrodowe między tymi strukturami. Ich konstrukcja musi być również starannie zaplanowana. Ścieżki powinny być wystarczająco szerokie i wygodne dla wszystkich. Natychmiast zdecyduj, z jakiego materiału będą: kamień, beton, a może sam zbudujesz drewniane mosty. Projektanci krajobrazu zalecają wykonywanie ścieżek w ogrodzie wokół domu gładkimi, zakrzywionymi liniami - pięknie podkreślają naturalną estetykę ogrodu i miejsca.


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-8


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-9

Zbiorniki

Pamiętaj, aby w pobliżu domu był staw, strumień, fontanna, a może wodospad. Obok każdego akwenu przyjemnie będzie być latem w upale. Jeśli rozmiar działki na to pozwala, to oczywiście najlepiej jest wziąć basen, w którym można pływać latem. W takim przypadku wizyta w daczy zmieni się z pracy na wakacje i przyjemność.


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-12


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei.jpeg">

Elementy drewniane

Drewno jest doskonałym materiałem do dekoracji działki ogrodowej. Dzięki niemu możesz dodać rustykalny smak do swojej fabuły. Przyjęcia i pomysły:

  • Drewniany płot to najłatwiejszy i najbardziej logiczny sposób na dekorację wiejskiego domu drewnianymi elementami. Jego wygląd może być inny, nawet nietypowy. Na przykład ogrodzenie w formie ogrodzenia samo w sobie jest ornamentem.
  • Drewniany wózek, być może nawet ręcznie malowany kolor, ozdobi to miejsce w niezwykły sposób, zwłaszcza jeśli połamiesz kwietnik z polnymi kwiatami.
  • Schody ogrodowe wykonane z drewna mogą być również używane jako elementy dekoracyjne, jeśli umieścisz na nich małe doniczki.
  • Altanka wykonana z drewna jest wspaniałym dekoracyjnym ornamentem ogrodowym. Te altanki staną się romantycznym miejscem na samotność i relaks.
  • Ławka nad brzegiem stawu jest idealnym miejscem na relaks, intymne rozmowy i kontemplację. Po takim odpoczynku zaczną odwiedzać Cię ciekawe pomysły.


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-13


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-14

Figurki

Dekoracyjne figury ogrodowe do ogrodu - wspaniała metoda zdobienia strony. Te figurki i figurki mogą być dowolnego rodzaju: tutaj można zobaczyć gnomy, postacie z bajek, zwierzęta, a nawet kopie antycznych posągów. Wybierz projekt, który wolisz i lepiej pasuje do stylu strony.


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-15


ukrashenie-uchastka-21-foto-originalnie-i-krasivie-idei-16

Sztuczki

Farba fluorescencyjna - świetne rozwiązanie dekoracyjne do dekoracji domku letniskowego i ogrodu. Malując doniczki, figurki, a nawet ściany altany tą farbą, wieczorem możesz uzyskać piękny magiczny efekt w ciemności, gdy farba w ogrodzie zacznie świecić. Twoi goście będą zaskoczeni.

Pin
Send
Share
Send
Send