Łazienka w stylu Loft, piękny wystrój wnętrz, wybór płytek, wykończenia, oprawy, meble i akcesoria, stylowe małe łazienki - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Łazienka w stylu loft (20 zdjęć): szyk przemysłowy

Pin
Send
Share
Send
Send


Każdy szczęśliwy właściciel własnej łazienki chce, aby wnętrze tego pokoju było stylowe, piękne i wygodne. Dlatego, rozpoczynając naprawy, właściciel łazienki przechodzi przez różne opcje rozwiązania stylistycznego. Istnieje wiele opcji - od klasycznego stylu po modne high-tech. Ale jeśli ktoś woli funkcjonalne, nowoczesne wnętrze, to zdecydowanie powinieneś spojrzeć na rozwiązanie, takie jak łazienka w stylu loftu. W artykule rozważymy cechy takiej łazienki i dowiemy się, jakie wymagania powinna spełniać ta sala.

Styl loftu we wnętrzu odzwierciedla pragnienie mieszkańców miasta dla natury i większej wolności. Ponadto dekoracja w stylu loft wyraża swoisty protest przeciwko nadmiernej dekoracyjności przestrzeni życiowej.

Loft oznacza przestronny pokój. Jeśli ceglane ściany nie są otynkowane w małej łazience, możesz odnieść wrażenie, że naprawa nie została zakończona. Tak, a pokój będzie raczej przypominał spiżarnię niż elegancką łazienkę. Takie przestronne ściany zmieszczą się w przestronne wnętrza. Pasują też płytki lub kamień do dekoracji ścian.


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-8


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-9


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-10

Materiały

Zastanów się, które materiały najlepiej podkreślają styl łazienki w stylu loftu.

  • Tynk ulgowy. Teksturowane powierzchnie są charakterystyczną cechą stylu. Dlatego jest to najlepszy sposób na wykończenie ścian, które są odpowiednim tynkiem, tworząc reliefową, nierówną powierzchnię. Na przykład może to być słynny „kornik”. Teksturowane płytki dekoracyjne są również szeroko stosowane.
  • Nagi beton - celowo, stylizowany w wieku. Taka powierzchnia byłaby odpowiednia do zaglądania do łazienki w stylu loftowym. Należy jednak uważać - zbyt dużo betonu może sprawić, że obszar pomieszczenia stanie się niewygodny, dając niezamieszkany wygląd. Jasne plamy ciepłych odcieni „rozrzucone” po pokoju pomogą ożywić wnętrze. Może to być jasna kurtyna lub ręczniki, inne szczegóły.
  • Murowane cegły, nie otynkowane. Taki stylizowany gruby czerwony mur z cegły jest powszechną techniką przy dekorowaniu pokoi w stylu loftu. Na rynku dostępna jest nawet specjalna płytka dekoracyjna imitująca taką ścianę. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednie lampy i meble, aby uzupełnić przemysłowe wnętrze.


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-11


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-12


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-13


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-14


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-15

Meble

Pomyślmy, jakie meble powinny być używane w łazience w stylu loftu.

  • Ten niezwykły styl jest przyjemny i równie niezwykły. Może to być nawet prawo autorskie, pojedyncze kopie. Mogą być abstrakcyjne meble, trochę niezrozumiałe i futurystyczne.
  • Materiał do produkcji: metal, plastik i szkło - najczęstsza kombinacja. Współcześni projektanci tworzą prawdziwe dzieła sztuki z tych prostych materiałów, więc wybór mebli nie jest trudny.
  • Prosta, szorstka ławka z drewna jest idealna do wnętrza takiej łazienki. I uzupełnij ją o te same półki lub szafę i odpowiednie płytki. Oczywiście wielkość łazienki musi być odpowiednia, aby pomieścić wszystkie te elementy wnętrza.
  • Elementy chromowane nadają się do wykończenia mebli w stylu loft. Mogą to być metalowe długopisy, narożniki i inne części. Uzupełnią wnętrze i nadają pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery.


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-16


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-17


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-18


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-19


vannaya-v-stile-loft-20-foto-industrialnij-shik-20

Pin
Send
Share
Send
Send