Drzewo pieniędzy we wnętrzu, gdzie umieścić roślinę przez Feng Shui w mieszkaniu lub domu, jak dbać o to, właściwości rośliny i jej gatunki - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Drzewo pieniędzy we wnętrzu (19 zdjęć): przyciągnij dobre samopoczucie do domu

Pin
Send
Share
Send
Send


Świat roślin jest nierozerwalnie związany ze sferą ludzkiego życia. Wnętrze pokoju, w którym znajduje się co najmniej jedna zielona roślina, jest przekształcone i wypełnione pozytywną energią. Wśród wielu roślin wewnętrznych jest jedna wyjątkowa rzecz - słupek lub drzewo pieniędzy.

Gruba kobieta ma w nauce imię Crassula Ovata i należy do rodzaju Succulent z rodziny Tołstianków. Grubosz rośnie w Południowej Afryce, Australii, południowej Arabii, na wyspie Madagaskar i ma ponad 350 gatunków. Roślina zwykle czuje się w warunkach suchego klimatu i burz tropikalnych.

Drzewo pieniędzy ma drzewny pień z mięsistymi zielonymi lub ciemnozielonymi okrągłymi liśćmi. Odmiany jadeitu mogą kwitnąć, jego kwiat ma jasnoróżowy lub biały kolor, z silnym słodkim zapachem. Grubosz jest rozmnażany przez liście i sadzonki łodyg.


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-2


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-3

Doktryna Feng Shui zawiera różnorodne metody pozytywnego oddziaływania na takie dziedziny życia, jak zdrowie, emocje, finanse i dobrobyt rodziny. Metody feng shui są interesujące i niezwykłe, ich praktyczne zastosowanie z wiarą w sukces pozwala nam podnieść jakość ludzkiego życia na nowy poziom. Eksperci Feng Shui doradzają na temat dobrobytu i bogactwa liderów biznesu, firm i banków na całym świecie.


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-6


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-7

Jak sadzić i rozwijać bluzę, aby odnieść sukces finansowy

Możesz kupić drzewo pieniędzy w kwiaciarni, ale zgodnie z zasadą Feng Shui, lepiej tego nie robić. Roślina nie może kupować i brać okazji i sadzić. Najprostszym sposobem na to jest przerwanie cięcia lub liścia dorosłego kwiatu znajomych lub przyjaciół, dziękując w sercu gospodarzowi za pomoc. Wtedy zakład będzie mógł pokazać swoje korzystne właściwości.


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-9


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-10

Jak dbać w domu

Zasady dbania o drzewo pieniędzy są proste i proste, ale muszą być regularnie przestrzegane, zapobiegając blaknięciu lub pyleniu roślin. Trzeba dbać o drzewo, obserwując trzy czynniki - podlewanie, światło i przesadzanie.

  1. Konieczne jest rzadkie podlewanie, bez nasiąkania wodą, zimą wystarczy nawadniać 1-2 razy w miesiącu, ponieważ kochanie pochodzi z suchych terenów.
  2. Temperatura w domu powinna być umiarkowana, latem dobrze jest umieścić kwiat w powietrzu lub wynieść go do ogrodu.
  3. Gruba kobieta kocha światło, ale nie toleruje palących właściwości promieni słonecznych. Zaleca się umieszczenie rośliny w pobliżu okna, ale nie na parapecie.
  4. 2 lata po posadzeniu, a następnie drzewo pieniędzy musi być regularnie przesadzane. Do tego pasuje szeroki, mały garnek. Glebę można kupić w sklepie, dodając trochę piasku, popiołu i próchnicy. Na dnie garnka rozsmaruj glinian do drenażu lub kamyków.


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-11


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-12


denezhnoe-derevo-v-interere-19-foto-privlekaem-blagopoluchie-v-dom-13

Gdzie umieścić instalację w domu

Elegancki kwiat ozdobi wnętrze i przyciągnie do domu szczęście i pomyślność. Miłośnicy kwiatów w pomieszczeniach urządzają w domu małe tereny zielone, w których drzewo pieniędzy może pasować do kompozycji roślin kwiatowych, roślin gumowych i palm, gdzie wygodnie będzie się nim zająć.

Drzewo domowe lepiej umieścić bliżej światła, ale gdziekolwiek nie padną bezpośrednie jasne promienie słońca. Przez pewien czas roślina może stać w cieniu, ale przez długi czas umieszczenie jej w zacienionym miejscu nie jest tego warte.

Domowe ćpun służy jako doskonały oczyszczacz powietrza, zabija bakterie i drobnoustroje w pokoju, ozdabia wnętrze i poprawia nastrój. Na poziomie energii drzewo kojarzy się z osobą i pochłania negatywną energię. Zauważa się, że stan Grubosz zależy od warunków domowej atmosfery i zdrowia ludzi mieszkających w mieszkaniu: zanika, gdy ktoś zachoruje, i ożywa ponownie, gdy osoba się regeneruje.

Pin
Send
Share
Send
Send