Wystrój garnków z kwiatami i trawą z rękami przy pomocy tkanin, papieru, koralików i innych dekoracji - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Dekoracje garnków własnymi rękami (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Kryte kwiaty to wieczne klasyki, które zawsze są odpowiednie. Zieleń daje komfort, poczucie komfortu i specjalne „udomowienie” mieszkania. Jeśli sama zieleń jest dość statyczna w swoich walorach estetycznych, to w przypadku doniczek, gdzie zwykle rośnie, można robić absolutnie niesamowite eksperymenty twórcze.


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-2


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-3

Doniczki w stylu rustykalnym

Wiele sztucznych elementów w przypadku odpowiedniej kombinacji może stworzyć całkowicie naturalną, naturalną instalację, promieniującą ciepłem i komfortem. Styl „Country” nadaje się do ozdabiania doniczek zwykłymi zieleniami, trawą lub kwiatami przypominającymi rośliny polne.

Efekt patyny wygląda bardzo kolorowo, nadając produktom szczególny urok i arystokratyczny szyk. Praca nad stworzeniem kreatywnego projektu tego formatu jest bardzo ekscytująca.

Przede wszystkim powierzchnia garnka musi być odtłuszczona. W tym celu odpowiedni jest każdy płyn zawierający alkohol. Następnie powierzchnia robocza jest starannie obrabiana papierem ściernym (lepiej wybrać ziarnistość 70).

Garnek jest chaotycznie pokryty nierównomierną warstwą lub pojedynczymi uderzeniami szpachlówki. Na szpachlówkę nałożyć farbę. Idealny kolor do dekoracji - bagno lub cień „jesienna trawa”.

Gdy wszystko jest suche, powierzchnia jest ponownie traktowana papierem ściernym. Zwróć szczególną uwagę na obszary, w których kit jest zbyt duży. Teraz naczynia są naprawdę sztuczne i przypominają zabytkowy przedmiot znaleziony w wykopaliskach starożytnego Rzymu.

Styl morski jest zawsze istotny. Ponadto stworzenie małego arcydzieła własnymi rękami jest niezwykle proste. Aby to zrobić, musisz znaleźć kamyki, kolorowe szkło, muszle naturalnego pochodzenia i inne materiały, które odpowiadają motywom morskim (mogą być pochodzenia sztucznego).

Potrzebny będzie również wysokiej jakości klej, który może połączyć nawet największe skorupy z powierzchnią roboczą. Substancję klejącą nakłada się na powierzchnię doniczki na trawę lub kwiaty, a także przetwarza wewnętrzną stronę muszli i inny duży wystrój. Wszystkie elementy szybko łączą się ze sobą.

Garnek dokładnie myje się, odtłuszcza i powleka srebrną farbą. Gdy pomalowana powierzchnia jest całkowicie sucha, środkowy segment naczynia jest kilkakrotnie pokrywany białą farbą.

Z czterech stron rysuj hieroglify. Nie ma potrzeby rysowania prawdziwych postaci. Możesz wymyślić absolutnie wszelkie znaki imitujące orientalne napisy.

Dekorowanie własnych doniczek z sizalu

Sisal to bardzo dobra opcja na spektakularną dekorację domowych potraw i pojemników na zioła i zioła. Powierzchnia doniczki jest bogato nasmarowana klejem. Następnie w kręgu ostrożnie położył sizalowe włókna. W zasadzie jest to cały wystrój. Wygląda stylowo i zwięźle.

Jednak projekt może być bardziej skomplikowany. Na przykład skręć nić z przerwami. I opróżnić puste miejsce sztucznymi perłami lub innymi podobnymi materiałami. Innym istotnym elementem jest plecionka tkana z sizalu, którą można przymocować do krawędzi garnka.

Jako główny element dekoracyjny do doniczek i doniczek możesz wziąć mech, szyszki, kory brzozy. Elementy te łączą się ze sobą lub wytwarzają monokompozyt z jednego rodzaju naturalnego surowca. W każdym razie ten wystrój będzie wyglądał luksusowo i ekskluzywnie.


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-14


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-15


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-16


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-17


dekor-gorshkov-svoimi-rukami-20-foto-18

Pin
Send
Share
Send
Send