Wybór Obuvnitsu na korytarzu, modele z siedzeniem, lustrem i półkami we wnętrzu, wersje zamknięte i otwarte, kute, drewniane, klasyczne, wąskie, miękkie, narożne i błyszczące - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Wybór pudełka na buty w korytarzu (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


W każdym korytarzu nie będzie zbędnego tak wspaniałego mebla jak szewca - drewnianego, kutego lub plastikowego. Ten szczegół sytuacji pozwoli Ci przechowywać, sortować i organizować wszystkie zapasy butów. Obuvnitsa występują w różnych typach, modelach i konfiguracjach. W artykule zastanowimy się, co różni się od pudełka na buty w korytarzu, jak wybrać ten funkcjonalny mebel.

Zastanówmy się, jakie zalety mają takie meble jak szewc.

Ten mebel jest funkcjonalny: służy jako miejsce do przechowywania butów, siedzeń do zmiany ubrań, ozdabia wnętrze, a ponadto może być również wieszakiem. A model lustra pomaga również w sprzątaniu przed wyjściem z domu.

Ergonomiczny. Obuvnitsy nie zajmują dużo miejsca, idealnie pasują do wielkości nawet najbardziej kompaktowego korytarza.

Zastanów się, jakie są typy Obuvitów.

Otwórz

Najbardziej popularny rodzaj szewca. Ten projekt jest stosowany w zdecydowanej większości mieszkań i domów. Otwarte pudełko na buty jest często wykonane z drewna.

Główną zaletą takich modeli jest to, że buty są na wolnym powietrzu, co oznacza, że ​​są wentylowane, nie emitują nieprzyjemnego zapachu i dobrze schną. Ponadto łatwo jest uzyskać buty z otwartych półek - nawet jeśli model jest wystarczająco wysoki.

Minus - na otwartych butach jest dużo kurzu - dlatego jeśli buty były na półce przez co najmniej tydzień, należy je wytrzeć czystą serwetką przed udaniem się na imprezę.


vibiraem-obuvnicu-v-prihozhuyu-20-foto.jpeg">


vibiraem-obuvnicu-v-prihozhuyu-20-foto-4

Zamknięte

W tym przypadku wszystkie buty - od sandałów po buty - są trzymane z dala od oczu - w zamkniętej szafce. Najczęściej ten model jest wyposażony w siedzenie na górze i wygląda jak ławka lub ławka. Zwyczajowo siedzi się na tym projekcie, kiedy trzeba nosić lub zdejmować buty. Dlatego takie pudełko po butach z siedziskiem „zabija” dwa ptaki jednym kamieniem: oszczędza miejsce w korytarzu, a jednocześnie służy jako wygodny mebel.

Wysokość zamkniętych modeli jest inna: od niskiego do prawie do sufitu - wszystko zależy od tego, ile butów, butów i butów umieścisz na półkach.

Zastanów się, które modele butów na dzisiejszym rynku mebli są najbardziej poszukiwane.

Stojak na buty. Ta wersja mebli do przedpokoju jest zaprojektowana jako moduł wyposażony w wieszak na płaszcze, uchwyt na buty i częściej kilka szafek i półek do przechowywania akcesoriów i innych rzeczy. Są to klasyczne, wygodne i ergonomiczne opcje, odpowiednie do ciemnych małych korytarzy. Taki model - biały lub kolorowy - jest często kanciasty.

Jaki materiał zatrzymać przy wyborze optymalnego pudełka na buty na korytarzu?

Drzewo

  • Obuvnitsy dla mieszkań i domów, których styl jest zbliżony do klasycznego, wykonane są z tego tradycyjnego materiału. Szczególnie piękny jest bielony dąb lub ciemny wenge.
  • Takie pudełko na buty - zarówno kanciaste, jak i proste - z reguły wygląda na godne, godne szacunku i solidne, ma przyzwoite wymiary. Daje przyzwoity widok na korytarz, natychmiast z progu „ustawia ton” i pokazuje status właściciela domu. Dotyczy to oczywiście tylko opcji wykonanych z naturalnego drewna. Rodzaje pudełek na buty wiórowe mają podobne wrażenie w mniejszym stopniu.
  • Niestety, drewniane uchwyty na buty i galoszety są zbyt podatne na wilgoć, więc pod tym względem nie są zbyt praktyczne. Leczony specjalnymi preparatami hydrofobowymi może jednak służyć przez długi czas. W tym przypadku są błyszczące i można je ozdobić wzorem.

Wskazówka: zanim włożysz buty do pudełka na buty wykonane z drewna, doświadczeni właściciele radzą je dokładnie wysuszyć.


vibiraem-obuvnicu-v-prihozhuyu-20-foto-10


vibiraem-obuvnicu-v-prihozhuyu-20-foto-11

Metal

  • Kute metalowe modele robią wrażenie na gościach, mówią o niezawodności i solidności właściciela pokoju. Produkty w tym stylu wyglądają bardzo szlachetnie, ale trochę ciężko.
  • Model kuty nadaje się, jeśli pokój jest urządzony w jakimś historycznym stylu - na przykład w duchu stylu empire lub baroku.


vibiraem-obuvnicu-v-prihozhuyu-20-foto-12


vibiraem-obuvnicu-v-prihozhuyu-20-foto-13

Rattan

Ten lekki i naturalny egzotyczny materiał jest doskonałym rozwiązaniem dla szewca. Rattan jest bardzo łatwy do czyszczenia, łatwy do czyszczenia i czyszczenia. Ponadto odpycha brud, dobrze znosi wysoką wilgotność, ma naturalną wentylację. Taki model można umieścić w garderobie.

Jednak ten projekt będzie pasował do obuwia nie do każdego korytarza. Najlepszy sposób na połączenie z korytarzami, urządzony w rustykalnym stylu rustykalnym, w duchu domku letniskowego lub rancza. Bielony i zwykły rattan będzie pasował do stylu wiejskiego, prowansalskiego, chebbi-chic lub rustykalnego.

Kilka przydatnych zaleceń dla bardziej kompetentnego wyboru odpowiedniego szewca w hali.

Jeśli chcesz połączyć kilka przydatnych funkcji we wnętrzu, wybierz miękkie modele z siedziskiem. W ten sposób będziesz mieć miejsce do przechowywania butów i wygodną, ​​małą tapicerowaną ławkę lub ławkę, na której będzie miło zejść po długiej podróży.

Pin
Send
Share
Send
Send