Żółta łazienka, piękny design, selektor kolorów do płytek, ścian, sufitów i podłóg, meble, akcesoria, umywalka i dywan - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Żółta łazienka (19 zdjęć): przykłady projektu solarnego

Pin
Send
Share
Send
Send


Żółty kolor we wnętrzu to najbardziej słoneczny, ciepły i pozytywny kierunek. Żółta łazienka - to popularne rozwiązanie do ulepszania nowoczesnych łazienek.

Podstawowy żółty kolor zawsze ma korzystny wpływ na ludzką psychikę. Może się przejawiać w zestawie mebli do łazienki, w wystroju płytek lub mozaiki. Żółta podstawa na podłodze lub suficie spowoduje przypływ siły i witalności, pobudzi rozwój kreatywnych skłonności.

Kolor słoneczny ma korzystny wpływ na ludzi i na czysto fizjologicznym poziomie. Sufit cytrynowy, ściany pomalowane na kolor piasku, jasnożółta podłoga przyczynią się do normalizacji trawienia. Brak osłon przeciwsłonecznych w projektowaniu każdego pomieszczenia może niekorzystnie wpłynąć na dobrostan człowieka.


zheltaya-vannaya-komnata-19-foto-primeri-solnechnogo-dizajna-4


zheltaya-vannaya-komnata-19-foto-primeri-solnechnogo-dizajna-5

Bogata paleta

Żółta paleta jest niezwykle bogata w różnego rodzaju odcienie i odcienie. Do dekoracji ścian i sufitów najczęściej używane są następujące kolory:

  • Lemon White;
  • Sandy;
  • Szaro-pomarańczowy.


zheltaya-vannaya-komnata-19-foto-primeri-solnechnogo-dizajna-8


zheltaya-vannaya-komnata-19-foto-primeri-solnechnogo-dizajna-9

Biało-żółte kombinacje

Dość korzystna kombinacja białego koloru i palety słonecznej pozwala harmonijnie pokonać każdy wzór. Idealną opcją jest użycie neutralnej białej podstawy do dekoracji sufitu i podłogi, a także dekorowanie ścian płytkami ceramicznymi.

Pin
Send
Share
Send
Send