Co za piękne rękodzieło za wnętrze Możesz zrobić swoimi rękoma Oryginalna i interesująca biżuteria z dysków, stożków, kartonu, muszli, kolorów, papieru, drzewa, grubych, gałęzi i innych poręcznych materiałów - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Piękne rękodzieło do wnętrz własnymi rękami (52 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Rzemiosło jest teraz w trendzie. Rękodzieło do wnętrz własnymi rękami ozdobi Twój dom, uczyni go bardziej komfortowym i niezapomnianym. Dekoracyjna dekoracja w pokoju przypomni Ci o twoim talentie projektowym i dosłownie ogrzeje duszę, ponieważ zrobiłeś to sam - od początku do końca.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-2


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-3


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-4


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-5

Różnorodność pomysłów i materiałów

Wszyscy zmęczeni opieczętowanymi pamiątkami i figurkami do dekoracji wnętrz? Znacznie ciekawiej tworzyć oryginalne rękodzieło własnymi rękami. Nowe pomysły są zazwyczaj inspirowane od siebie nawzajem, dzieląc się technologią tworzenia rzemiosła na kursach mistrzowskich. Czasami sama natura mówi nam, jak stworzyć piękną rzecz. W zręcznych rękach nawet zwykły snag może na przykład zamienić się w wykwintny świecznik, a stary dysk w ciekawy panel.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto.jpeg">


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-2.jpeg">

To, co nas otacza, daje nam materiały do ​​produkcji biżuterii. Na spacerze po lesie wystarczy spojrzeć na swoje stopy. Mech, szyszki, suche kwiaty i gałęzie - wszystko może się toczyć. W domu jest wiele rzeczy, które od dawna chciałeś wyrzucić. Dyski, pudełka, talerze, poduszki - dają im drugie życie własnymi rękami.

Udekoruj wnętrze stylowych gadżetów z papieru i kartonu. Jak ekscytujące jest tworzenie ich z dziećmi! Twoje domowe hobby stopniowo zjednoczy całą rodzinę. Mama zwykle robi hafty, dzieci przyklejają papierowe rękodzieło, ale tata woli tworzyć coś bardziej solidnego. Na przykład drewniane meble.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-6


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-7


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-8


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-9


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-10


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-11

Przyjazność dla środowiska nie jest mniej popularnym trendem niż rękodzieło. Naturalny materiał zawsze wygląda efektownie i stylowo. Jakie rzemiosła możesz stworzyć własnymi rękami z tego, co dała nam natura?

Mural

Piękne panele mogą ozdobić ściany w kuchni. Kup ramę drewnianą w sklepie, włóż do niej kartonową podstawę i pomaluj ją. Lepiej jest przyjmować naturalne kolory, aby podkreślić subtelność naturalnych materiałów. Może być brązowy, złoty i beżowy.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-14


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-15


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-16


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-18


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-19

Wieniec

W przeddzień świąt noworocznych wszyscy martwią się dekoracją wnętrz. Dekoracyjny wianek z szyszek wygląda bardzo stylowo. Pomoże stworzyć nastrój Nowego Roku i stać się wspaniałym prezentem.

Do stworzenia pierwszego wieńca potrzebne są duże stożki o tym samym rozmiarze, plastikowe pierścienie i drut zginający. Szyszki mogą być wstępnie złocone lub pokryte sztucznym mrozem. Przyklejamy do nich plastikowe pierścienie i układamy je na drucie, który nadajemy kształtowi koła. Pięknie rozłóż szyszki i zawiąż na czerwonej satynowej wstążce. Wianek jest gotowy, możesz powiesić go na drzwiach, na ścianie w dowolnym pokoju, nawet w kuchni, lub dać go znajomym.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-20


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-21


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-22


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-23


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-24

Aby zrobić kolejny wieniec szyszek własnymi rękami, użyj gotowych podstaw. Są sprzedawane w wyspecjalizowanych sklepach. Przygotuj go wstępnie i przyklej stożki o różnych rozmiarach, orzechach, koralikach, żołędziach. Udekoruj wieniec lnianymi wstążkami lub linami. Posrebrzane lub pozłacane stożki są używane jako świąteczne zabawki.

Wianek z gałęzi wygląda nie mniej imponująco. Połącz cienkie, ale długie gałązki w grubą linę, przekręć je w wieniec i udekoruj. Mogą to być suszone kwiaty, suszone pomarańczowe kubki, małe stożki. Po prostu nie przesadzaj. Nadmierny wystrój będzie wyglądał bez smaku.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-26


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-27


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-28


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-29


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-30

Co można zrobić z cięcia drewna? Na przykład panel ścienny z kawałkami o różnych średnicach, które mogą wahać się od 5 do 15 cm. Stoi w kuchni na gorące kubki, czajnik, wazon z kwiatami. Lub po prostu oryginalny wystrój na ścianie.

Jaki rodzaj drewna nadaje się do wykrojów? Może to być brzoza, olcha, sosna, lipa, dąb, jabłko i inne. W zależności od Twojego pomysłu, możesz użyć innej szerokości wyciętego drzewa lub przekątnej. Po pocięciu drzewa na kawałki, wypoleruj je, namocz je olejem, lakierem lub farbą. Puste miejsca są gotowe, czas stworzyć.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-31


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-32

Snags

Zwykły leśny szkopuł, gałąź drzewa o fantazyjnym kształcie może stać się niezależnym wystrojem mieszkania i może stać się podstawą mebla, także w kuchni. Skręcające się korzenie i zaczepy mogą zamienić się w nogi stołu lub krzesła, wieszaka, stojaka na kwiaty, świece, lampę i wazon. Ten niezwykły element dekoracyjny będzie prawdziwym znaleziskiem projektanta.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-34


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-35


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-36


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-37


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-38

Same zaczepy mogą zamieniać się w kwiaty. Absurd? Wcale nie. Podnieś dość gładkie gałęzie o pięknym kształcie, podobne do łodyg kwiatowych. Piasek je. Powstały bukiet drzewnych strzałek, umieszczony w wazonie podłogowym. Dodaj zaczesane kwiaty o tej samej wysokości. Miejsca do takiego wystroju nie można znaleźć w kuchni, ale w salonie na pewno przyciągnie uwagę eko-książka stworzona własnymi rękami.

Ikebana

Taka dekoracja wnętrza przez lata nie traci na znaczeniu. Ikebana będzie testem twojego smaku.

Podstawą kompozycji mogą być wiklinowe kosze, stare dyski, drewniane kawałki, naczynia, a nawet karton. Wypełnij ikebanę swoim nastrojem, który można wyrazić za pomocą wszelkich dostępnych materiałów: pięknych szyszek, kwiatów, kamieni, muszli, liści, warzyw, owoców i jagód. Ikebana może być ozdobiona postaciami z papieru. Na przykład, możesz zrobić dom z papieru lub kartonu jako symbol wygody i rodziny.

Kompozycja, którą wykonałeś własnymi rękami, nadaje się do dekoracji półek w Twoim mieszkaniu. Jeśli składa się z warzyw lub owoców, bardzo dobrze będzie zajrzeć do kuchni.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-39


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-40


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-41


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-42


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-43

Rzemiosła z muszelek

Cóż za wyobraźnia w tworzeniu biżuterii typu shell! Morskie muszle przyniesione z morza mogą stać się niezależnym wystrojem i przypomnieć o odpoczynku. I mogą być tematem kreatywności, zwłaszcza kreatywności z dziećmi. Zwykłe muszle zamieniają się w zwierzęta, lalki, zabawne zabawki. Wklej je na papier, tworząc wzór, przeciągamy je na nitkę. Dzieci mogą pracować palcami.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-44


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-45


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-46

Wystrój muszli na ramce będzie wyglądał elegancko. Kup w sklepie zwykłą plastikową ramkę i przyklej na nią muszle. Możesz także ozdobić piękną białą świecę, lustro. Możesz wykonać panel skorup na podstawie dysku, lnu, kartonu, szkła lub innych materiałów odpadowych. Weź jako podstawę gęstą tekturę. Wytnij z niego serce, przyklej biały papier po drugiej stronie i pozwól mu wyschnąć. Najpierw weź wstążkę i przymocuj ją do „wgłębienia” serca, aby wygodnie było ją powiesić. Następnie pokryjemy powierzchnię kartonu różnymi powłokami, aby stworzyć piękną dekorację wnętrza.

Rzemieślniczki z powodzeniem radzą sobie z tworzeniem topiary. Bez większego przygotowania własnymi rękami możesz wykonać zawieszenie „muzykę wiatru”. Weź lnianą linę, rozłóż na niej piękne muszle i zabezpiecz węzłami. Piękna dekoracja Twojej kuchni z improwizowanego materiału jest gotowa.


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-48


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-49


krasivie-podelki-dlya-interera-svoimi-rukami-52-foto-50

Pin
Send
Share
Send
Send