Brązowy Kaskada Podłogowa Pod Filtrem Do Zlewu Kuchennego Lub Na Pokładzie Wanny, Kolor Ciemny Retro Bateria Prysznicowa I Bidet Z Długą Wylewką - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Mikser z brązu: klasyczne motywy we wnętrzu (24 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Współcześni producenci urządzeń sanitarnych są gotowi zaoferować niemal nieograniczony wybór mikserów wykonanych z różnych materiałów. Jedną z najpopularniejszych opcji jest mikser z brązu, który powtarza motywy przyjęte w stylu klasycznym. Zawsze istnieje możliwość wyboru baterii do prysznica, wanny, jacuzzi lub zlewu kuchennego, która idealnie pasuje do ogólnego stylu pokoju. Oprócz klasyków, miksery z brązowym wykończeniem będą wyglądać harmonijnie i efektownie w pokojach urządzonych w stylu country, Provence, vintage lub retro.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-2


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-3

Cechy konstrukcyjne mikserów z brązu

Nie sto lat, baterie do zlewów były wykonane z brązu. Wybór materiału nie jest przypadkowy.

Brąz jest materiałem o długiej żywotności, praktycznie nie reaguje na szkodliwe zanieczyszczenia, które są zawsze obecne w wodzie z kranu, i jest odporny na procesy korozyjne. Bardzo ważne jest, aby te urządzenia sanitarne wyglądały bardzo estetycznie.

Nowoczesna bateria do prysznica, bidetu lub wanny ma tylko jedną poważną wadę - cena takich produktów jest bardzo wysoka.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-4


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-5


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-6

Jednak obecnie istnieje duża liczba producentów oferujących konsumentom alternatywne miksery do wanien lub kuchni, które mają wysoką jakość i dość przystępne ceny. Takie wyposażenie sanitarne jest wykonane z mosiądzu, a na wierzchu jest pokryte galwanicznie warstwą brązu. Oprócz przystępnych cen, kran z brązu na zlew, jacuzzi lub wannę ma pewną listę zalet:

 • długa żywotność i łatwość zarządzania;
 • zwiększona funkcjonalność i wygodne użytkowanie;
 • odporność na agresywne środowisko chemiczne rur wodnych i zmiany temperatury;
 • możliwość połączenia baterii wannowej z prysznicem;
 • zdolność do utrzymania atrakcyjnego wyglądu przez wiele lat, ponieważ takie produkty są pokryte trwałą warstwą specjalnej powłoki antykorozyjnej.

Główną zaletą takich produktów jest to, że bateria brązowa do bidetu, zlewozmywaków w kuchni lub łazience może uzupełniać najbardziej wyrafinowane wnętrza i podkreślać ich arystokrację. Inną cechą konstrukcyjną jest metoda zaopatrzenia w wodę z bateriami prysznicowymi lub kuchennymi:

 • system jednouchwytowy obejmuje regulację temperatury i siły przepływu wody za pomocą jednej dźwigni;
 • konstrukcja dwuzaworowa żurawia ma dwa oddzielne mechanizmy do dostarczania ciepłej i zimnej wody;
 • zasada działania bezdotykowej konstrukcji baterii natryskowej, wannowej lub kuchennej opiera się na zastosowaniu czujnika podczerwieni, który reaguje na ruch rąk i zatrzymuje przepływ wody, gdy tylko ręce znikną z zasięgu czujnika;
 • Termostatyczny model baterii łazienkowej lub umywalki w kuchni pozwala na dostosowanie optymalnej temperatury wody, takie modele są bardzo wygodne, gdy w domu są małe dzieci.

Najwyższej jakości modele mieszadeł retro są uważane za urządzenia hydrauliczne firm produkcyjnych z Włoch lub Niemiec. Można jednak kupić wersje prysznicowe, wanny lub zlewy kuchenne z polskich, czeskich lub bułgarskich producentów.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-8


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-9

Klasyfikacja mikserów w brązie metodą instalacji

Skuteczne wykorzystanie i właściwe zorganizowanie przestrzeni kuchni lub łazienki umożliwia montaż na ścianie lub instalację baterii na wannie lub w jacuzzi.

Cechy konstrukcyjne różnych modeli dają możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej opcji instalacji baterii natryskowej lub zlewozmywaka.

Tradycyjny sposób montażu baterii zlewozmywakowej w kuchni lub łazience polega na instalowaniu armatury hydraulicznej bezpośrednio na zlewie. Jednocześnie istnieje możliwość zakupu kranu z brązu na filtr do oczyszczania wody pitnej, który z powodzeniem wpasuje się w ogólny styl projektu kuchni. Instalacja miksera z długą wylewką znacznie ułatwia proces mycia dużych sztućców, warzyw i owoców.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-10


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto.png">


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-2.png">

Zainstalowanie baterii na wannie lub jacuzzi może znacznie zaoszczędzić miejsce w łazience. Dodatkowo, brązowy mikser zamocowany z boku wanny wygląda bardzo efektownie i reprezentacyjnie, co umożliwia uzupełnienie stylistycznego wyglądu pomieszczenia jako całości.

Bateria wannowa montowana na podłodze jest uważana za jedną z najbardziej praktycznych i wygodnych w użyciu w wielu nowoczesnych urządzeniach sanitarnych. Jeśli zarówno wanna, jak i jacuzzi są instalowane wewnątrz, idealnym rozwiązaniem jest bateria wanny stojącej. Ponadto ten projekt pozwala ukryć całą komunikację wodociągową wbudowaną w podłogę łazienki. Jednak właściwe jest zainstalowanie go tylko w dużych obszarach pryszniców i łazienek, w których istnieje możliwość wykonania nisz w podłodze w celu zainstalowania baterii wannowej.

Model ścienny wyposażenia sanitarnego może być używany nie tylko do zaopatrzenia w wodę w łazience. Jest to wygodny i estetyczny sposób dostarczania wody do kuchni, podczas instalacji której wszystkie komunikaty są wbudowane w ścianę. Takie miksery ścienne sprawiają, że projekt pokoju jest bardziej rzadki i wyrafinowany. Ponadto konstrukcja ta doskonale spełnia funkcje baterii natryskowej. Aby jednak zainstalować system wbudowany, konieczne jest wykonanie specjalnych prac (cieniowanie ścian), co znacznie komplikuje instalację miksera naściennego.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-11


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-12


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-13

Bateria kaskadowa jest uważana za jeden z najbardziej estetycznych instrumentów do dostarczania wody do wanny. To nowa generacja urządzeń sanitarnych. Jego pakiet obejmuje:

 • mikser;
 • szeroki dźwig;
 • zestaw przełączników;
 • sprzęt prysznicowy.

Mikser jest zamontowany z boku wanny i podczas dostarczania wody reprezentuje szeroki spokojny prąd wody. Jednocześnie woda płynie całkowicie cicho, bez rozpryskiwania. Wszystkie okablowanie zainstalowane na pokładzie wanny jest ukryte w przestrzeni pod wanną lub jacuzzi i nie psuje ogólnego wyglądu projektu. Oczywistą zaletą jest to, że kaskadowy mikser zamontowany na wannie wypełnia wannę lub jacuzzi znacznie szybciej niż konwencjonalne urządzenie do dostarczania wody.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-15


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-16

Baterie z brązu w różnych rozwiązaniach wnętrz

Designerskie modele baterii z wysokiej jakości powłoką z brązu pozwalają na ukończenie projektu pomieszczeń o najróżniejszych kierunkach stylistycznych. Nowoczesne technologie pozwalają tworzyć urządzenia sanitarne do łazienek, kabin prysznicowych i pomieszczeń kuchennych, wykonane z:

 • w stylu klasycznym, który tradycyjnie polega na wykorzystaniu spektrum kolorów od jasnego do ciemnego brązu, jako symbolu szacunku;
 • w stylu country miksery, wykonane w jasnych odcieniach brązu, wprowadzają do wnętrza atmosferę spokojnego wiejskiego życia;
 • Design w stylu kranu z brązu prowansalskiego na zlew, jacuzzi, bidet lub wannę, nie tylko uczyni go bardziej przekonującym, ale również doda elementowi francuskiego uroku;
 • w stylu retro nie można obejść się bez elementów dekoracyjnych i elementów instalacyjnych z różnymi odcieniami brązu;
 • styl vintage, wykorzystujący właściwe połączenie nowoczesnych trendów projektowych i szlachetnego koloru baterii z brązu do kuchni lub łazienki, uzupełnia harmonijne połączenie najbardziej różnorodnych linii stylistycznych;
 • nawet w przypadku dekoracji wnętrz w stylu high-tech, kreatywni projektanci mogą z zyskiem korzystać z brązu i kranów, które mają taką powłokę do kąpieli.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-17


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-18


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-19

Dzisiaj można kupić nie tylko miksery, ale także stojaki prysznicowe z powłoką z brązu. Zastosowanie urządzeń sanitarnych z powłoką z brązu sprawia, że ​​wnętrze łazienki lub kuchni jest niezwykle wyrafinowane i godne szacunku. Jako dekoracja urządzeń kuchennych i prysznicowych do zaopatrzenia w wodę jest bardzo często używana:

 • srebrne i złocone dekoracje;
 • Wkładki z drogiego naturalnego drewna;
 • cyrkonie i szczegóły perłowe;
 • ręcznie robiona emalia.

Wyspecjalizowane sieci handlowe i strony sklepów internetowych oferują szeroką gamę wyrobów sanitarnych z brązu do pomieszczeń kuchennych i łazienkowych. Obecnie możliwe jest instalowanie urządzeń sanitarnych do kabin prysznicowych, wanien lub kuchni z wysokiej jakości powłoką z brązu, która w pełni spełni swoje zadania funkcjonalne, będzie służyć przez długi czas i przynieść estetyczną przyjemność.


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-20


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-21


smesitel-pod-bronzu-klassicheskie-motivi-v-interere-24-foto-22

Obejrzyj film: CÓŻ ZA BRĄZ! (Grudzień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send