Brązowa sypialnia, połączenie turkusu, beżu, zieleni i błękitu, projektu podłogi i sufitu, zasłon i dekoracji łóżek - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Brązowy projekt sypialni: przytulne kombinacje (29 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


W naszym burzliwym i nasyconym wieku, kiedy w ciągu dnia pracy osoba postrzega niesamowitą ilość informacji, gdy mózg często pracuje na granicy swoich możliwości, gdy wielu z nas wraca wieczorem do domu na nogach pochylonych od fizycznego zmęczenia i dużego obciążenia emocjami doświadczanymi w ciągu dnia wartość komfortu domu, komfortu, chęć posiadania wysp bezpieczeństwa, gdzie można odpocząć, zrelaksować się, odzyskać siły utracone w ciągu dnia, znaleźć spokój umysłu. W każdym nowoczesnym mieszkaniu jednym z tych rezerwatów jest sypialnia.

Według psychologów, w podświadomości ludzi żyjących w hałaśliwych i dużych miastach, brąz związany jest z naturą, z ziemią. To wyjaśnia jego kojący wpływ na ludzką psychikę i dlatego ten kolor jest idealny do sypialni.

Brązowa sypialnia ma wiele zalet. Dzięki wszechstronnemu, niezwykle ciepłemu i bogatemu asortymentowi brązowe garnitury przeznaczone są dla osób w każdym wieku, nawet dzieci. Ten kolor jest naturalny w połączeniu z innymi kolorami - każda z tych kombinacji nadaje sypialni niepowtarzalny charakter. Ponadto brązowa sypialnia o odpowiednim wyglądzie wygląda bardzo stylowo i mówi o wielkim smaku jej właściciela. Wystarczy, że nie pomylisz się przy wyborze wnętrza.

Brązowy wystrój sypialni

Pod brązową sypialnią zmieszczą się zasłony o dużej objętości. Projektanci sugerują, aby nie ograniczać liczby poduszek dekoracyjnych, tkanin, dywanów i dywanów. Obraz uzupełnią obrazy lub fotografie wiszące na ścianach.

Wybór odpowiednich kombinacji

Najlepsze opcje to kombinacje z kolorami beżowymi i szmaragdowymi. W pierwszym przypadku efekt wizualnej ekspansji w połączeniu ze świetnym smakiem, a jeśli przyniesiesz odrobinę czerwieni, sypialnia staje się cieplejsza. Zielonkawo-zielony zakres stworzony przez żywe rośliny i małe akcesoria sprawi, że wnętrze stanie się bardziej naturalne.


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-8


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-9

Turkus i wszystkie jasne odcienie zieleni wprowadzają elementy czystości i świeżości, nadając brązowej sypialni ekologiczny charakter. Ogólny obraz stanie się bardziej naturalny, jeśli tapety, meble, elementy dekoracyjne zostaną wykonane z naturalnych materiałów. Jeśli dodasz trochę bieli i błękitu do tej kombinacji, poczujesz zapach morza w swojej sypialni. Brown stworzy iluzję, że statek porusza się płynnie w odcieniach aqua. Aby uzupełnić obraz, możesz dodać szczegóły w postaci muszli, kamyczków i innych przedmiotów. Idealny dla tych, którzy lubią zasypiać w snach o podróżach morskich.


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-10


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-4.jpeg">


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-11


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-13


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-14


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-5.jpeg">


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-15


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-16

Zauważamy inny ważny niuans. Aby sypialnia w dominujących odcieniach brązu nie zmniejszyła się wizualnie, eksperci radzą skorzystać z jaśniejszych odcieni.


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-17


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-18


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-19


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-20


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-21


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-22

Brązowy kolor w sypialni łączy się z prawie wszystkimi towarzyszami na palecie.

Jest tylko jeden kolor, kombinacja, która będzie nienaturalna dla brązowej sypialni. Jest czarny i ciemne odcienie fioletu i błękitu. Chociaż mogą istnieć odważne dusze, które chcą być pionierami.


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-23


dizajn-korichnevoj-spalni-uyutnie-sochetaniya-29-foto-24

Pin
Send
Share
Send
Send