Dekoracyjne dekoracje ścienne, oryginalne opcje wyposażenia wnętrz z własnymi rękami - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Dekoracje ścienne we wnętrzu: uniwersalny wystrój (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wnętrze odgrywa ogromną rolę w życiu każdej osoby, ponieważ mieszkanie lub dom, w którym spędzamy większość czasu, powinno być miłe dla oka i tworzyć nastrój. Dekoracyjna dekoracja ścienna to wyjątkowa okazja, aby uczynić każde pomieszczenie bardziej wygodnym, co można zrealizować za pomocą różnych rozwiązań projektowych. Jest mnóstwo miejsca na kreatywność i oryginalne pomysły, a każdy z nich jest w stanie tchnąć trochę życia i świeżości w znajome wnętrze.


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-4


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto.jpeg">

W harmonii z naturą

Nawet najciekawsze tapety czasami się zmęczyły i powodują, że myślisz o pewnych zmianach, ale nie oznacza to, że musisz się spieszyć, aby odmalować ściany lub oderwać stare tapety, aby odświeżyć szary wygląd pomieszczenia. Znacznie ładniej dodaj radość, która pomoże uatrakcyjnić sytuację dla gości i gospodarstw domowych.


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-5


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-6

Jedną z tych opcji wystroju może być panel na temat natury. Na przykład fruwające motyle. Jasne i kolorowe, z wielobarwnej tkaniny, są w stanie wprowadzić do pokoju nie tylko pozytywne, ale także różnorodne. Możesz je kupić w sklepie, a następnie te dekoracje ścienne będą świecić w ciemności, ponieważ mają fluorescencyjną podstawę, ale możesz je zrobić samodzielnie. Aby to zrobić, po prostu odetnij sylwetki skrzydlatych piękności z kolorowej tkaniny lub kolorowego papieru, a następnie ostrożnie posadź je na ścianie za pomocą taśmy klejącej lub gumowej taśmy, która jest wstępnie przymocowana do motyla. Pokój natychmiast stanie się jasny i przytulny.


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-7


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-8


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-9

Możesz urozmaicić wnętrze motywami botanicznymi w stylu pola rumianku lub ogrodu różanego. Nawet nie ma potrzeby kupowania ich w sklepie, ale możesz to zrobić sam.

W szczególności do produkcji stokrotek odpowiednie owijki z babeczek, których środek można pomalować na żółty kolor, przypominający rdzeń tego kwiatu. Róże są zwykle uzyskiwane w wyniku pracy ze wstążką lub papierem krepowym, z którego zbiera się pączek. Za pomocą kleju, nożyczek i ołówka udaje mi się zdobyć tę dekorację w ciągu kilku minut.


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-10


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-11


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-12

Czy masz kolekcję przycisków? Możesz także zrobić z niego wiele interesujących rzeczy. W szczególności mogą to być bukiety kwiatów, obrazy drapieżnych zwierząt lub całkiem ładne zwierzęta.

W rytmie wielkiego miasta

Jeśli wszystko jest mniej lub bardziej jasne w salonach, jak ożywić ściany pozostałych pomieszczeń? Oczywiście przedmiot jest zawsze związany z miejscem, do którego się odnosi. Jeśli mówimy o kuchni, jest to obszar komfortu i ciepła, więc wystrój w niej powinien obudzić apetyt, zapewnić przyjemny nastrój i poczucie komfortu. Doskonałą opcją w tym przypadku byłoby zdjęcie owoców: soczyste jabłka, dojrzałe gruszki i pachnące brzoskwinie. Są one dość łatwe do znalezienia w sklepie i tworzą panel własnymi rękami. Wystarczy znaleźć piękne plastikowe analogi świeżych owoców i przymocować je do ściany razem z ramą. Alternatywnie, możesz umieścić je w koszu lub wazonie, który jest łatwy do zrobienia z gałązek, gliny, a nawet gliny. Klej, nożyczki i odrobina wyobraźni są świetnymi pomocnikami w tym biznesie.


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-16


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-17


nastennie-ukrasheniya-v-interere-universalnij-dekor-21-foto-18

Jeśli nadal masz materiał do przycinania, nie spiesz się, aby je wyrzucić: mogą również stać się opcją dla paneli ściennych do wnętrza. Możesz umieścić je w formie przyborów kuchennych, a na nich możesz umieścić aplikacje (słoiki z dżemem, wiśniowe ciasto lub czajnik).

Dla tych, którzy kochają i mogą haftować, możesz skomplikować zadanie: umieść wzór na tkaninie i utwórz pożądany obraz za pomocą jasnych nici własnymi rękami.

Pin
Send
Share
Send
Send