Białe i beżowe błyszczące meble do sypialni, kuchni lub łazienki Nowoczesny nowoczesny styl, jak dbać o błyszczącą powierzchnię - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Błyszczące meble we wnętrzu - fascynujący połysk (31 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Kilka dziesięcioleci temu bardzo łatwo było określić projekt mebli - wszystko było proste, niedrogie i takie same. Teraz istnieje możliwość zakupu błyszczących mebli do domu, które zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli ze względu na ich estetyczny wygląd.


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-2

Ekskluzywne meble do domu

Meble o błyszczącej powierzchni są oryginalne i stylowe. Zdaniem większości, bardzo niewielu ludzi ryzykowałoby zakup nowoczesnych, błyszczących mebli, ponieważ jest to niepraktyczne, nudne i niewygodne, a także trudno o to dbać. Jednak projektanci odrzucają to stwierdzenie, ponieważ współcześni deweloperzy wytwarzają wszechstronne i luksusowe opcje w różnych kolorach i odcieniach. Ten projekt z pewnością wzbogaci każde pomieszczenie o wyjątkowości, oryginalności i stylu. Tylko białe błyszczące meble do sypialni mogą stworzyć romantyczny i arystokratyczny styl.


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-4


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-5

Połysk wygląda drogo, więc jest w stanie podkreślić wyrafinowanie smaku i status właściciela. A dzięki nowoczesnym narzędziom, które można kupić w każdym sklepie chemii gospodarczej - dbałość o błyszczące powierzchnie jest wielokrotnie uproszczona.


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-6


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-7


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-11


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-12


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-13

Ważne pozostaje pytanie o trwałość i jakość błyszczących mebli, a także zachowanie idealnego wyglądu, dlatego producenci zalecają dwa razy w miesiącu przecieranie powierzchni środkami chemicznymi i co trzy dni miękką pół wilgotną szmatką. Produkty do częstej pielęgnacji, które zawierają aktywne składniki chemiczne, mogą ostatecznie zniszczyć błyszczącą warstwę, dlatego należy ją wykonywać tylko w razie potrzeby.


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-14


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-15


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-17


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-18


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-19

Przede wszystkim takie meble nadają się do sypialni, kuchni, łazienki i salonu. Przy wyborze powierzchni kuchennych lepiej jest wybierać surowe odcienie (bordowy, czerwony, brązowy, ciemnozielony, ciemnoniebieski), a jasne kolory (biały, niebieski, beżowy, jasnożółty lub piaszczysty) są idealne do łazienki.


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-21


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-22


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-23

Błyszcząca Kuchnia

Po rozpoczęciu napraw w kuchni, każdy właściciel staje przed wyborem praktycznych i pięknych mebli iw większości przypadków preferuje błyszczące, ponieważ jest to nie tylko nowy trend we wnętrzach, ale także uwodzicielski efektowny połysk, który nie pozostawi nikogo obojętnym.


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-24


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-25

Moda na połysk pojawiła się niedawno, ale w tym krótkim okresie udało mu się zostać liderem sprzedaży, zyskując popularność każdego roku.

Błyszcząca powierzchnia, w przeciwieństwie do kamienia, nie jest w stanie gromadzić brudu w sobie (dotyczy to zwłaszcza kuchni, ponieważ ryzyko zanieczyszczenia mebli w tym pomieszczeniu jest największe).


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-26


glyancevaya-mebel-v-interere-zavorazhivayushij-blesk-31-foto-27

Dla miłośników blasku i oryginalności, błyszcząca kuchnia jest idealną opcją. Jednak wszędzie trzeba znać środek, dlatego ważne jest, aby nie przesadzać z błyszczącymi powierzchniami, w przeciwnym razie wnętrze zostanie zepsute przez nadmiar połysku. Na przykład, drzwi z szafek ściennych i podłogowych, a także z lodówki z błyszczącym efektem, mają miejsce, a „robocze” powierzchnie kuchenne i stół jadalny powinny być matowe. Ta opcja kuchni wygląda efektownie, praktycznie i oryginalnie.

Projektanci zalecają wybranie połysku perłowego w przestrzeni kuchennej, gdzie rozpryski wody, tłuste ślady i plamy nie będą tak zauważalne.

Podczas tworzenia wnętrza ważne jest harmonijne ułożenie błyszczących powierzchni: trzeba to robić na tej samej zasadzie, co w przypadku jasnych odcieni.

Pin
Send
Share
Send
Send