Dziecięcy samochód osobowy dla chłopca i dziewczynki, Dwupiętrowy masyw drzewa i nastolatka z oświetleniem - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Bed-car - wygodny element wnętrza przedszkola (25 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Dziecko, które niedawno przyniosło do domu, rozwija się, dojrzewa, a teraz przychodzi czas „ruchu” z łóżeczka. W każdej rodzinie ten wiek jest indywidualny, ale taki proces jest nieunikniony.

Jeśli wybór rodziców zdecyduje się na zakup maszyny do pisania w łóżku, należy go właściwie wybrać zgodnie z wiekiem dziecka.

Łóżka-maszyny są przeznaczone dla dzieci od półtora roku do okresu dojrzewania. W tej zależności, ich konstrukcji, obecności małych części, elementów świetlnych, zmienia się wysokość boków.

Cechy wyboru łóżka, w zależności od wieku dziecka:

 • Dla dziecka w wieku od 1,5 do 4 lat będą pasować łóżka przypominające samochód o zewnętrznych kształtach i wzornictwie. Mają dość wysokie boki, wykonane w falowe i niskie panele na końcach łóżka. Elewacje są pomalowane w jasnych kolorach z malowanymi lub wklejanymi kołami.
 • W wieku 5-7 lat dziecko nie będzie zadowolone z tak prostej wersji. Rozumie już maszyny, ma hobby i sympatie dla niektórych marek samochodów, więc w tym wieku trzeba wybrać łóżko, na którym znajduje się większa liczba elementów, które nadają produktowi realizmu. Kształt maszyny staje się gładszy, na panelach znajduje się plastik, górne koła, toczenie. W tym wieku istotne jest łóżko z oświetlonym samochodem, w którym zapalone są reflektory.
 • Od 8 lat i więcej. W tym wieku wymagania dotyczące samochodu osobowego będą wysokie. Dziecko będzie już chciało wybrać konkretny model. Zazwyczaj są to modele wyścigowe, na przykład łóżko-maszyna Ferrari. Prosta imitacja nie może zrobić. W produkcji łóżek dla nastolatków używaj przedmiotów z prawdziwych samochodów lub bardzo dokładnych kopii. W związku z tym ich koszt będzie wysoki.

Producenci oferują szeroką gamę samochodów osobowych, może to być samochód policyjny, strażacki, wyścigowy, autobusowy, ciężarowy. Dziecko w wieku powyżej 4 lat może samodzielnie wybrać markę samochodu, którą lubi.


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-4


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-5


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-6

„Samochody” dla dziewcząt

Nie tylko chłopcy, ale także dziewczęta będą traktowane niezwykle dekorowanym miejscem do spania. Wózek dla dziewczynki może być w formie wózka w różowo-białym kolorze. Może to być dolna część z górną, zamkniętą osłoną lub produkt całkowicie zamknięty drzwiami i oknami. Musimy jednak spojrzeć na dziecko, które nie bało się być w zamkniętej przestrzeni.

Maszyny dla chłopców i dziewcząt są dostępne w różnych kolorach. Mogą być monofoniczne, a także mogą zawierać różne ozdoby, napisy, naklejki.

Niekoniecznie łóżko dla chłopca powinno być niebieskie, a dla dziewczynki różowe lub białe. Wybór koloru zależy od osobistych preferencji dziecka i projektu pokoju, koloru mebli.

Wybierając łóżko, które będzie centralnym elementem wystroju pokoju, musisz spojrzeć na kolorystykę pokoju. Łóżko nie powinno być zbyt jasne, ponieważ jest miejscem odpoczynku, i powinno mieć ogólny ton z niektórymi elementami mebli.

Jeśli w rodzinie jest dwoje dzieci, wówczas łóżko piętrowe-maszyna jest idealne do spania. Producenci nie zapomnieli o tej części mebli pokoju dziecięcego. Takie łóżko można odebrać w postaci wozu strażackiego, autobusu, lokomotywy, tego samego lub różnych samochodów.


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-11


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-12


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-13

Materiał wykonawczy

Ponieważ łóżka są używane przez dzieci, materiał, z którego są wykonane, musi być przyjazny dla środowiska, trwały i trwały.

Główne materiały to:

 • Płyta wiórowa laminowana przez drukowanie zdjęć. Produkt wykonany z takiego materiału nie lubi wilgoci i należy go ostrożnie przetrzeć, zwłaszcza na końcach, aby nie popsuć naklejek.
 • Płyty wiórowe laminowane - przy produkcji płyt wiórowych są pokryte folią ochronną, co wydłuża okres użytkowania produktu.
 • MDF to najbardziej naturalny materiał składający się z trocin przymocowanych ligniną i parafiną. Ten materiał jest bardziej trwały.
 • Plastik. Łóżka takiego materiału są bezpieczne dla zdrowia.
 • Drewno jest najbardziej naturalnym materiałem.

Z materiału produkcyjnego zależy cena produktu.

Wybierając łóżko należy zwrócić uwagę na rozmiar, materiał, spód, gładkie kontury.

Na produkcie nie powinno być ostrych narożników, powinny być ukryte za pomocą plastiku.

Główne rodzaje łóżek są prezentowane przez takie modele:

 • Łóżko Domico Fast and Furious to niedroga i praktyczna opcja dla mebli dziecięcych. Rama łóżka wykonana jest z płyty wiórowej laminowanej, dno z listew brzozowych. W konfiguracji znajdują się również koła wolumetryczne.
 • Maszyna AUDI RS Turbo to dokładna kopia prawdziwego AUDI. Produkt jest wyposażony w głośniki odtwarzające dźwięk silnika, reflektorów i podświetlanych kół. Ciało jest plastikowe.
 • Łóżko Ferrari FF - wykonane z tworzywa sztucznego i płyty wiórowej. Zestaw obejmuje pracę w kilku trybach, światłach, ścieżce światła, efektach dźwiękowych. Zarządzanie odbywa się za pomocą panelu sterowania.
 • Samochód osobowy „Samochody” - samochód animowany przyniesie dziecku radość. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej zazwyczaj niebieskiej z czerwonym wykończeniem. Boki pokryte są odporną na wilgoć folią o jasnych wzorach.


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-22


krovat-mashina-komfortnij-element-interera-detskoj-25-foto-23

Zatem wybór samochodu osobowego zależy od wieku i preferencji dziecka, ponieważ niezwykłe i stylowe miejsce do spania przyniesie wiele radości i pozytywnych emocji właścicielowi i stanie się ulubionym miejscem wypoczynku i zabawy.

Pin
Send
Share
Send
Send