Morskie muszle we wnętrzu, wystrój domu rękoma - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Muszelki w wystroju wnętrz - spokój morski (27 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Jednym z trendów mody w dekoracji i dekoracji pomieszczeń jest powszechne stosowanie materiałów naturalnych: surowego drewna, korka, ratanu, kory, bambusa, poprzecznych cięć drewnianych, gładkich kamieni przybrzeżnych i muszli.


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-2


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-3


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-5


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-6


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-7

Wspomnienia o ciepłym morzu

Prawdopodobnie nie ma takiego domu, gdzie jest co najmniej jedna muszla morska jako przyjemne wspomnienie beztroskiego wypoczynku. Przyłożysz do niego ucho, zamkniesz oczy i usłyszysz cichy szelest fali, która powoli spada na rozproszenie okrągłych morskich kamyków. Ale obawy domowe nie pozwalają na długie wspomnienia, a skorupa znów trafia na półkę. I tak chcesz przedłużyć ten moment.


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-8


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-9


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-10


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-12


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-13


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto.jpeg">

Idealny wystrój z muszelek będzie wyglądał w tematycznych wnętrzach w stylu morskim. Może to być oryginalny salon w stylu domu na statku, sypialnia z romantyczną atmosferą inspirowaną motywem morskim, zabawny dziecięcy styl „Piraci z Karaibów” z dwupoziomowym łóżkiem brygantynowym lub wspaniała łazienka, gdzie każdy szczegół przypomina resztę morza.


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-2.jpeg">


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-15


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-16


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-18


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-19


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto.png">

Wystrój z muszelek wprowadzi morski nastrój do twojego wnętrza i stanie się jego „główną atrakcją”. Jak można użyć muszelek przywiezionych z ciepłego wybrzeża we wnętrzu? Możesz to zrobić:

  • Kompozycja muszelek, gwiazd koralowych i morskich. Rozmiar kompozycji i jej wygląd mogą być ograniczone tylko przez ucieczkę wyobraźni.
  • Dekoracyjny wianek z muszelek, który może ozdobić drzwi i ściany. Wszyscy wiedzą, jaki uroczysty nastrój świąteczny tworzy nowy rok i wieńce świąteczne przed feriami zimowymi. Stwórz letni wianek z muszli, a duchy towarzyszyć Ci będą przez cały rok!
  • Wystrój ramy lustra. Ten element wnętrza, ozdobiony muszlami, będzie wyglądał świetnie nie tylko w łazience, ale także w sypialni, jadalni lub salonie. Zarówno duże, jak i małe lustra, których ramy ozdobione są muszlami, przyciągną uwagę i zachwycą gości. A wystrój lustra z muszli własnymi rękami będzie powodem do dumy.
  • Ramki do zdjęć ozdobione muszlami wyglądają stylowo i kreatywnie we wnętrzu. A jeśli w ramce wstawisz zdjęcie zrobione nad brzegiem morza, podwójnie przyjemnie będzie pamiętać o dobrze spędzonych wakacjach.
  • Przezroczysty wazon wykonany z gładkiego szkła, wypełniony po brzegi różnymi muszlami, będzie doskonałą dekoracją morską dla Twojego domu. Będzie świetnie wyglądać na stoliku do kawy, na stoliku nocnym lub na półce.


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-21


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-22


rakushki-v-dekore-interera-morskoe-spokojstvie-27-foto-23

Pin
Send
Share
Send
Send