Girlandy we wnętrzach pokoi na ścianie i inne opcje dekoracji wnętrz - Dom i styl - 2019
Dom i styl

Dekoracja wnętrz girlandami - połysk i blask (31 zdjęć)

Pierwsze girlandy elektryczne zostały stworzone specjalnie do dekoracji choinek. Zastąpiły one świece, które były nie tylko uciążliwe, ale także wysoce łatwopalne. Wraz z początkiem masowej produkcji girland elektrycznych rozwiązano nie tylko problem bezpieczeństwa pożarowego noworocznych drzew, ale ich atrakcyjność również znacznie wzrosła.
Dziś trudno sobie wyobrazić drzewo noworoczne bez kolorowych świateł, którymi się mieni. Patrzysz na to lśniące drzewo - natychmiast wszystkie problemy i obawy znikają w tle, pojawia się uczucie magicznego święta i magicznej atmosfery.
Girlandy w wystroju Nowego Roku

Początkowo żarówki na girlandach były przezroczyste i świeciły równomiernie, ale z czasem ten noworoczny element wystroju zmienił się i poprawił. Były girlandy z wielobarwnymi migającymi światłami i różnymi trybami migania, dzięki którym można osiągnąć niesamowity efekt, uczucie komfortu i ciepła, dostroić się do świątecznego nastroju.Błyszczące różnymi kolorami gałęzie noworocznych drzew, ozdobione szklanymi i lustrzanymi kulkami, błyszczącym blaskiem i deszczem, girlandy tworzą nie tylko świąteczną, ale naprawdę magiczną atmosferę zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych.W przeddzień Nowego Roku jest wiele niezwykłych pomysłów na dekorację pokoju. Na przykład można ozdobić zwykły żyrandol, umieszczając na nim deszcz, świecidełko, kolorowe balony i elektryczną girlandę.
Nie tylko dzieci uwielbiają fascynujące kolorowe światła girland. Dorośli także ozdabiają drzewo noworoczne co roku i z entuzjazmem wybierają najlepszy tryb migania. Jednak każde święto się kończy i zaczynają się monotonne dni robocze, a wielobarwne girlandy są wysyłane do pudełka wraz z innymi dekoracjami świątecznymi do następnego Nowego Roku.Wakacje przez cały rok!

Czy można przedłużyć to uroczyste uczucie? Tak! Girlandy elektryczne we wnętrzach zostały ostatnio szeroko wykorzystane do dekoracji nie tylko Nowego Roku, ale także innych świąt: urodzin, ceremonii ślubnych, rocznic, poranków dziecięcych, studniówek. Dekoratorzy wymyślili wiele sposobów wykorzystania wielobarwnych i jednokolorowych girland.

Dzisiaj girlanda ze światłami nie może być traktowana jako wyłącznie świąteczna dekoracja. Jest stosowany wszędzie, o każdej porze roku i daje wszystkim bajki.

Podobnie jak w kawiarniach, biurach, salonach piękności, sklepach, butikach i wnętrzach, girlanda z żarówkami tworzy świąteczny nastrój i przytulną atmosferę.
Ponieważ choinka już uwolniła swoje miejsce, pojawia się pytanie: co jeszcze można udekorować girlandą we wnętrzu?

  • Po pierwsze, najczęstszym pomysłem jest ozdobienie sylwetki różnych elementów wnętrza: mebli, luster, otworów okiennych i drzwiowych, kominków. Girlanda jest mocowana za pomocą taśmy klejącej, tak jak w przypadku zarysowania sylwetki wybranego obiektu.
  • Po drugie, możesz stworzyć oryginalną dekorację wnętrza zwaną „cudowną latarnią”. Aby to zrobić, wypełnij girlandę przezroczystym pojemnikiem z gładkiego szkła lub plastiku. Do takiej latarni wygodnie jest używać girlandy LED z mikro-żarówkami, co da efekt obecności w szklanym naczyniu wielu świetlików.
  • Po trzecie, możesz stworzyć świetlisty wzór na ścianie girland. Aby to zrobić, musisz obrysować kontur i przymocować girlandę wzdłuż jego krawędzi za pomocą przycisków lub taśmy klejącej.
  • Po czwarte, opcja wystroju okien z wieloma żarówkami wygląda bardzo imponująco. Aby to zrobić, musisz naprawić girlandę na przezroczystej zasłonie zdobiącej okno. Od razu będzie wyglądał inaczej, zmieni cały wygląd pomieszczenia i wprowadzi do wnętrza wspaniałą atmosferę.
  • Po piąte, możesz skorzystać z porad projektantów i zaaranżować na ścianie kompozycję girland i zdjęć. Ten wystrój będzie odpowiedni do przyjrzenia się urodzinom, rocznicom i innym świętom, które świętujesz z rodziną. W przeddzień Nowego Roku zdjęcia można zastąpić noworocznymi dekoracjami: płatki śniegu, pocztówki, zdjęcia zimowe.
  • Po szóste, nawet w Nowy Rok i Boże Narodzenie girlandy niekoniecznie ozdabiają tylko choinkę. Może być również wykorzystany do stworzenia efektownego i eleganckiego wieńca bożonarodzeniowego.
Niesamowita wakacyjna atmosfera

W wiejskim domu z pomocą girland ozdobić fasadę budynku, ganek lub szopę. Ponadto wystrój może pozostać przez cały rok zarówno zimą, jak i latem. Magiczne uczucie tworzy ciepły letni wieczór na otwartej werandzie lub w altanie ozdobionej girlandami.

Możesz umieścić girlandę na łuku w ogrodzie, ozdobnych krzewach lub drzewach - to tylko wzmocni uczucie świętowania.

Żyrandol, kinkiet lub lampa stołowa wykonana z girlandy i metalowej ramy będą wyglądać oryginalnie. W domu można również ozdobić świąteczne oświetlenie, dekorując okna i drzwi, łuki, kominek, balustrady i tralki ze girlandami.
Girlandy do wystroju wnętrz można wybrać według własnych upodobań: mogą to być białe, nawet jasne lub kolorowe, migające światła. Zrób co najmniej jedną dekorację girland w domu, a wakacje zadomowią się w Twoim wnętrzu na cały rok, a wystrój girland przyniesie radość każdego dnia.
Tajemniczo migoczące wielobarwne żarówki girlandowe mogą ozdobić sypialnię, salon lub pokój dziecięcy. Pod koniec wakacji Nowego Roku girlandy z białych żarówek są używane do zwykłego wystroju. Z łatwością zmieszczą się w kolorystyce każdego wnętrza i stworzą uczucie świętowania. Nie będziesz musiał czekać przez cały rok, aby cieszyć się tą nieopisaną atmosferą.