Sufit Armstrong zawieszony metal lub lustro, czarny matowy lub kolorowy, warianty i rodzaje systemów, rodzaje odpowiednich lamp i lamp - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Sufit Armstronga we wnętrzu lokalu - jakość amerykańska (28 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Systemy sufitowe amerykańskiej firmy Armstrong są najczęściej spotykane w nowoczesnych wnętrzach biurowych. Jednak dzięki wyjątkowym właściwościom technicznym nadają się do dekoracji różnych pomieszczeń.


potolok-armstrong-v-interere-pomeshenij-amerikanskoe-kachestvo-28-foto


potolok-armstrong-v-interere-pomeshenij-amerikanskoe-kachestvo-28-foto.jpeg">

Początkowo sufit podwieszany Armstrong został stworzony właśnie dla biur wykończeniowych. Wkrótce jednak atrakcyjny wygląd, połączony z łatwością instalacji i niskim kosztem, sprawił, że tego typu konstrukcje sufitowe są niezwykle popularne.

Sufit typu Armstrong to modułowy system zawieszenia, który składa się z ramy nośnej i okładzin. To urządzenie pozwala rozwiązać kilka problemów na raz, w tym ukrycie defektów pomieszczenia i różnego rodzaju komunikacji.

Istnieje kilka klas systemów zawieszenia Armstrong, w zależności od rodzaju konstrukcji i dodatkowych właściwości.

Sufity designerskie Armstrong pozwalają urzeczywistnić różnorodne pomysły wnętrz. Płyty do takich sufitów mogą być wykonane z poliwęglanu, drewna, stali, szkła itp. W przypadku ciężkich szklanych płyt lub zaplamionych sufitów stosowane są systemy mocowania o zwiększonej wytrzymałości, które mogą wytrzymać duże obciążenia.

Panele mogą mieć różne kolory (w tym czarny), jednokolorową powłokę lub wzór, matową lub błyszczącą powierzchnię, teksturę, perforację i tłoczenie. Jedną z popularnych opcji jest lustrzany sufit firmy Armstrong.

Ważne jest, aby pamiętać, że sufit firmy Armstrong nie pozwala na tworzenie zakrzywionej powierzchni, co może ograniczać możliwość zastosowania niektórych rozwiązań projektowych.

Standardowy zestaw akcesoriów obejmuje następujące elementy:

  • profile ścienne;
  • paski ładunkowe;
  • profile podłużne i poprzeczne;
  • system zawieszenia;
  • części do elementów złącznych;
  • talerze dekoracyjne.

Główną zaletą sufitów podwieszanych typu Armstrong jest możliwość umieszczania różnych komunikatów pod panelami sufitowymi. Mobilność uprzęży zawsze zapewnia do nich dostęp w celu rutynowej kontroli lub naprawy.

Pin
Send
Share
Send
Send