Zegar ścienny i pulpit we wnętrzu kuchni, niezwykłe i oryginalne opcje na ścianie - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Wybór zegara w kuchni: nudny wystrój (27 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wszyscy miłośnicy smacznego gotowania zdrowego i domowego jedzenia, oczywiście w kuchni będą przydatnym zegarem. W końcu, aby stale trzymać telefon w ręku i obserwować, ile minut minęło, czasami jest to po prostu niemożliwe - wtedy twoje ręce są zajęte, następnie posiekaj cebulę, a po drodze buraki. Jedno spojrzenie i nie rozpraszaj się, marnuj cenne chwile, wystarczy kupić zegar w kuchni.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-2


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-3

Jakie są godziny w kuchni?

Rozważ główne rodzaje zegarków zaprojektowanych dla kuchni i zwróć uwagę na najciekawsze momenty.

Zegar ścienny

Znajduje się w górnej części ściany, przymocowany do haka, przeznaczony do trzymania ich. Takie zegarki są najczęściej kupowane w kuchni - są wygodne, ponieważ można je łatwo wyjąć, wymienić baterie, zetrzeć kurz lub po prostu podkręcić ręce, aby uzyskać dokładny czas. Ponad 9500 modeli zegarów ściennych jest dziś sprzedawanych przez producentów na całym świecie.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-10


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-11

Duży zegarek

Ogromny wybór modeli od największego do średniego rozmiaru. Takie godziny są odpowiednie dla pokoju gościnnego, przedpokoju, jadalni, kuchni letniej. W zwykłej kuchni możesz robić duże zegary, a będą wyglądać szczególnie interesująco, jeśli zbudujesz je w ścianie.

Duża część godzin w kuchni odgrywa dużą rolę, ponieważ z pewnością zauważysz z wyprzedzeniem, gdzie chcesz je umieścić.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-17


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-18

Przede wszystkim musisz wybrać kąt, ponieważ wygodniej jest na to patrzeć. Oczywiście nie ma sensu umieszczać zegarków z tyłu, nie można też zawiesić ich na oknie, więc zazwyczaj zegarki są umieszczone z boku. Możemy doradzić, aby zainstalować je przed talerzem, ale powinny być zawieszone w miejscu, w którym będzie to dla Ciebie wygodne.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-19


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-20

Oryginalne pomysły

Decoupage - styl średniowiecza, technika zdobienia przedmiotów, w której ornament przedmiotów przypomina obrazy, obrazy. Najczęściej używane są gotowe obrazy, które nakłada się na produkt i powleka lakierem. Gładka, idealnie gładka powierzchnia o oszałamiająco pięknych wzorach wygląda absolutnie niesamowicie.

Połączenie kilku stylów w kuchni pozwala fantazjować ze szczegółami, na przykład, aby zrobić godziny decoupage do kuchni w stylu Prowansji, lub zamówić wyjątkowe rzeczy projektowe.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-21


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-22

Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie życia bez zegarka, ceniąc swój czas, każdy chce go wykorzystać z zyskiem. Nawet w czasach starożytnych, kiedy zamiast współczesnych godzin były piaszczyste godziny, ludzie dekorowali ich domy.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-20


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-23

Najsłynniejsze i najdroższe zegarki w Rosji to zegarki Kremla. Jasne, okazałe, unikalne zegarki są jedynymi, które nie mają analogów i są zawarte w 13 najlepszych legendarnych zegarkach świata. Z ich wizerunku powstały zegarki do masowej sprzedaży. Są najbardziej popularne w Federacji Rosyjskiej i za granicą.


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-24


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-25


vibiraem-chasi-na-kuhnyu-neskuchnij-dekor-27-foto-26

Miłość do szczegółów we wnętrzu daje naturom wyrafinowane, uczciwe, które preferują porządek nie tylko we własnych domach, ale także w życiu. Potwierdzenie godziny!

Pin
Send
Share
Send
Send