Altanka z Kociołkiem i Dachem Cegły lub Metalu, Warianty Projektów, Jak Zrobić To Z Rękami na Domku Letnim - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Altanka z grillem: opcje na letni domek (27 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wielu ludzi uwielbia spędzać wakacje na łonie natury. Szczególnie miło odpocząć w domku letniskowym, który jest doskonale zagospodarowany. Czasami właściciele domków lub domków starają się zainstalować altanki z grillem na swojej stronie. Nowoczesne altanki, wyposażone w piecyk, są funkcjonalne, wygodne w użyciu. Główne zalety ich używania w ich letnim domku są następujące:

  • Nie ma potrzeby ciągłego podtrzymywania ognia do gotowania.
  • Możesz gotować pachnące potrawy przy każdej pogodzie.
  • Stylowa i oryginalna realizacja altanki z piecem idealnie wpasuje się w projekt osobistej działki.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto.png">


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-2

Główne rodzaje altan z grillem

Altana z grillem jest dwóch rodzajów. Może być tymczasowy i trwały.

Tymczasowe konstrukcje są montowane z początkiem ciepłej pogody. Główną zaletą takiej altany jest mobilność. W razie potrzeby projekt można łatwo przenieść z jednego miejsca do drugiego. Ale w chłodnej porze roku będziesz musiał pomyśleć o tym, gdzie przechowywać prefabrykowane części.

Stacjonarny grill i altana są zawsze w tym samym miejscu. Dlatego instalując go, musisz starannie wybrać właściwe miejsce. Instalacja stacjonarnych pieców do dawkowania powinna być stabilna. Podstawa może być powłoką z betonu lub asfaltu.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-3


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-4

Instalując wysokiej jakości, niezawodną i atrakcyjną altanę na swojej stronie, możesz uzyskać wygodne miejsce do wypoczynku. W zależności od użytego materiału, cech projektu, projektu, istnieją różne rodzaje altan wyposażonych w kocioł.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-5


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-6

Materiały do ​​produkcji altanek z grillem

Jeśli wybrałeś taki materiał jak cegłę do budowy altanki z grillem, musisz pamiętać, że konstrukcja będzie stolicą. Zbuduj kocioł z jakością cegły może być z zachowaniem wszelkich wymagań. Cegła jest trwałym materiałem, nie ma specjalnych wymagań dotyczących pielęgnacji. Kociołek z cegły i altany ma mocną strukturę, nie boi się niekorzystnych wpływów naturalnych.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-9


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-10

Drewniane altany są również bardzo poszukiwane. Drzewo jest przyjaznym dla środowiska materiałem, który świetnie wygląda na działce, tworząc atmosferę komfortu. Drewno jest nasycone nowoczesnymi środkami, które są nieszkodliwe. Struktura ta jest lekka i nie wymaga wzmocnienia ani wzmocnienia fundamentu. Drewno jest tańsze niż cegła. Przy odpowiednim przetwarzaniu materiał ten może trwać długo.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-11


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-12

Przy budowie altan można jednocześnie używać zarówno cegły, jak i drzewa. Taka struktura jest nazywana połączoną. Jeśli planujesz zbudować taką strukturę, konieczne jest podzielenie obszaru na pewne strefy - na odpoczynek i do pracy. Obszar roboczy musi być mocny i wykonany z cegieł. W strefie rekreacyjnej jest idealne drzewo.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-13


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-14

Popularnym typem są kute grille na letnie domki i altanki. Takie wzory na daczy wyglądają elegancko i szlachetnie. Tylko specjalista z pewnymi umiejętnościami może zbudować taką altanę z kociołkiem, ponieważ jest to bardzo trudna praca. Profesjonaliści stworzą piękną altanę, biorąc pod uwagę życzenia klienta w krótkim czasie. Koszt tego projektu zależy od stopnia złożoności projektu wybranego przez klienta.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-15


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-16

Jak zrobić grill w altanie? Aby wybrać kocioł i wykonać trzpień o odpowiednim projekcie, należy dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne opcje. Konieczne jest, aby budowany budynek był idealnie dopasowany do projektu krajobrazu na podwórku. Konieczne jest również prawidłowe wybranie grilla ogrodowego dla przyszłej struktury.


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto.jpeg">


besedka-s-mangalom-varianti-dlya-vashego-dachnogo-uchastka-27-foto-17

Popularne rodzaje pieców

Kociołki na domki z dachem są domowej roboty i gotowe. Własne wykonanie powinno być budowane przy zaangażowaniu profesjonalistów, ponieważ proces ten jest złożony i wymaga przestrzegania wielu ważnych niuansów.

Wzory altan z grillem różnią się w szerokim wyborze. W każdym projekcie na dachu należy wykonać otwór. Jest to niezbędne do uwolnienia dymu podczas pracy grilla. Ponadto ważne jest, aby projekt przewidywał możliwość szybkiego przewietrzenia pomieszczenia.

Pin
Send
Share
Send
Send