Projekt sypialni z telewizorem na ścianie, wbudowaną przesuwaną szafą, wzorem i wysokością do zawieszenia - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Telewizor w sypialni: środek wypoczynku i część wnętrza (29 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Dziś prawie każdy obywatel naszego kraju może sobie pozwolić na zakup jednego lub więcej telewizorów. Ekrany plazmowe instalowane są w salonie, kuchni, a nawet w sypialni. W ostatniej wersji skupiamy naszą uwagę.


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-2

Sypialnia - miejsce, w którym przychodzimy odpocząć i odmłodzić się po ciężkim dniu. Wielu zastanawia się, czy obecność telewizora przyczyni się do reszty. Opinie są różne. Jednak większość ma to. Przecież wszyscy lubią wieczorem położyć się przed ekranem i oglądać ulubiony film lub program.


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-4


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-5

A ci, którzy nie mają takiej techniki, myślą o tym, jaki projekt sypialni pasuje do telewizora, ponieważ monitor LCD służy dziś nie tylko jako rozrywka, ale także jako element wnętrza. Ważne jest, aby wiedzieć, który telewizor wybrać i jak najlepiej go zainstalować, aby Twoja sypialnia stała się nie tylko miejscem do spania, ale także do miłego spędzania czasu.


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-6


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-7

Aby telewizja korzystała, a nie szkodziła

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz telewizora w sypialni, umieść go w pokoju, w którym odpoczywasz, czy nie - tylko Twoja osobista decyzja. Nie ma poważnych powodów, aby tego nie robić, ale psycholodzy uważają, że posiadanie telewizora w sypialni zakłóci normalne życie. Przyczyny:

  • Szkodliwe oglądanie telewizji w pozycji leżącej. Kąt widzenia w tym przypadku jest przesunięty, oczy szybciej się męczą. Wizja może ulec pogorszeniu.
  • Istnieje zależność. Regularnie zasypiając pod dołączonym telewizorem, osoba nie może już normalnie zasnąć bez niego.
  • Migotanie i hałaśliwy ekran zakłócają właściwy odpoczynek. Może stać się silną przeszkodą dla osób cierpiących na bezsenność.


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-8


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-9


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-10

Mimo to kochamy telewizję i lubimy oglądać ją przed snem. Najważniejsze jest, aby nie robić kultu z ekranu:

  • nie patrz zbyt długo;
  • nie wydawaj głośnego dźwięku i lepiej nie instalować głośników w ogóle;
  • Pamiętaj, aby wyłączyć go, gdy tylko poczujesz się senny;
  • zainstalować plazmę w mniej lub bardziej przestronnej sypialni;


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-11


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-12


televizor-v-spalne-sredstvo-dosuga-i-chast-interera-29-foto-13

Jaki powinien być telewizor w sypialni?

Pierwszą rzeczą, którą musisz się kierować przy wyborze telewizora w salonie jest wielkość sypialni. Im większe terytorium, tym większa przekątna ekranu, na którą możesz sobie pozwolić. Ponadto konieczne jest uwzględnienie odległości od punktu oglądania do lokalizacji telewizora.

Tak więc, wybrana, teraz najtrudniejszą rzeczą jest umieszczenie. Na jakiej wysokości powiesić telewizor w sypialni? To jest kluczowy punkt w tej sytuacji. Od tego zależy wygoda oglądania. Musisz polegać na tym, jak na to spojrzysz:

  1. Siedząc - montaż telewizora niżej. Można go umieścić na szafce lub w niszy wbudowanej w szafkę. Istnieje prosta zasada: jedna trzecia górnej części ekranu telewizora powinna znajdować się na poziomie oczu osoby.
  2. Leżąc - powiesić telewizor wyżej. Najlepiej przechylił się nad łóżkiem. To prawda, że ​​niektórzy wolą nawet przymocować płaski telewizor na suficie. Dla idealnego komfortu.

Rozważ lokalizację telewizora w sypialni.

Dzięki odpowiedniemu doborowi i umiejscowieniu telewizora uzupełni wnętrze pokoju i uczyni go wyjątkowym. Nowy zakup nie powinien zepsuć wyglądu sypialni, ale być z nią w harmonii. Jeśli podchodzisz do projektu ściany telewizyjnej z całą odpowiedzialnością i smakiem, to piękny design, który stworzyłeś, zachwyci i zazdrości gościom.

Pin
Send
Share
Send
Send