Sypialnie do projektowania wnętrz w złotym kolorze, tapety i zasłony w złotym odcieniu, połączenie z innymi odcieniami kolorów - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Wnętrze sypialni w złotym kolorze: funkcje łączone (32 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Sypialnia w złotych odcieniach. Jaka ona jest? Znakomity, luksusowy, ciepły, ciekawy. We wnętrzu taki kolor daje nie tylko światło, powagę, ale także sprawia, że ​​wszystko w pokoju świeci szlachetnością, bogactwem. Jednak nie każdy właściciel sypialni o złotym cieniu dostaje dokładnie to, czego chciał, ponieważ jeśli przesadzisz, prawdopodobnie zdobędziesz artystyczne i zbyt jasne wnętrze. Aby zapobiec nieprzyjemnym zdarzeniom i uzyskać wygląd sypialni, która została zaprojektowana, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie subtelności kombinacji kolorów, stworzyć przytulną i lekką atmosferę w pokoju, a także dowiedzieć się ciekawych pomysłów.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-2


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-3

Podejście do koloru

Złoty kolor wnętrza może być delikatny, może być jasny i chwytliwy, ciemny i fascynujący, i może rozjaśnić inny kolor podstawowy jako kontrastujące podświetlenie. W zależności od rodzaju atmosfery w sypialni, którą chcesz uzyskać, powinieneś wybrać różne kombinacje kolorów ze złotem.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-4


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-5


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-6

Delikatne, przytulne, kojące i ciepłe. Będzie to złota sypialnia, jeśli połączymy luksusowy kolor z głównym pastelowym kremem, białym, jasnoszarym lub miękkim brązem. Ta paleta wygładzi nacisk złotego odcienia, nada sypialni świeżość, lekkość, a także wizualnie zwiększy przestrzeń.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-8


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-9


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-10

Szaro-niebieskie, niebieskie, fioletowe odcienie w połączeniu ze złotem wyglądają korzystnie, jeśli umiejętnie podchwycisz odcienie obu kolorów. Pierwszy jest ważny, aby wybrać jak najzimniejszy, aby stworzyć świeżość w przeciwieństwie do złotego (powinien być jasny, ale nie ciemny). Ten duet podziwiał artystów w czasach starożytnych, a nawet teraz projektanci uważają go za jeden z najbardziej udanych.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-11


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-12


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto.png">

Bordo, szkarłat, szkarłat - te odcienie w połączeniu ze złotem tworzą zarówno powagę, luksus, jak i powściągliwość, zmysłowość. Idealnie jest używać aksamitnych powłok, matowych tekstur, gęstych tkanin w takiej palecie.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto.jpeg">


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-13

Oczywiście użycie złotych odcieni we wnętrzu sypialni nie jest łatwe, ponieważ jeśli nie szanujesz proporcji i kompatybilności, możesz stracić luksus i wyrafinowanie w nadmiernej pretensjonalności i bez smaku. Jeśli jednak zdecydujesz się napisać złote tapety do swojego pokoju, postępuj zgodnie z tymi zasadami.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-15


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-16


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-17

Złote tapety są używane w niemal każdym stylu dekoracji pokoju, ale należy zwrócić uwagę na trzy rzeczy:

  • ornament;
  • cień;
  • struktura


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-18


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-2.jpeg">

Jeśli chodzi o wzór na tapecie, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni ornament w stylu. Na przykład monogramy i duże luksusowe detale będą wyglądać jak przegrany w pokoju o nowoczesnym stylu, podobnie jak zwykła tapeta w pokoju z mnóstwem elementów wyposażenia wnętrz.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-19


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-20


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-21

Równie ważny jest odcień złota. W sypialni o dowolnym rozmiarze będzie wyglądał źle zbyt jasny ton bogatego koloru, jeśli jest to wiodący we wnętrzu pokoju. Na przykład jasnozłota tapeta będzie wyglądać zbyt chwytliwie, a delikatny odcień piasku zapewni sypialni lekkość, światło i bogactwo. Jednak złoto w jego jasności odgrywa niewielką rolę w każdym z kolorów w połączeniu z nim. Na przykład luksusowe złote elementy ornamentu wyglądają korzystnie zarówno na jasnej, jak i ciemnej czekoladzie tapecie.

Struktura tapety ma ważne miejsce we wnętrzu złotej sypialni. Błyszczące będą odpychać tylko wygląd, a tapety z matową teksturą złagodzą nacisk złotego tonu i stworzą szlachetny wygląd pomieszczenia.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-22


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-23

Złote zasłony

Zasłony w złotym kolorze idealnie pasują do wnętrza sypialni dowolnego stylu, jeśli wybierzesz odpowiedni odcień, wzór i materiał.


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-24


interer-spalni-v-zolotom-cvete-osobennosti-kombinirovaniya32-foto-25

Ważne jest, aby wybrać zasłony w sypialni o takim odcieniu, aby „olej z oleju” nie działał, ponieważ atmosfera tego pomieszczenia powinna być szczególnie harmonijna, przytulna i przestronna. Dzięki szczególnie gęstym zasłonom o jasnym kolorze ściany będą wywierać presję na mieszkańców sypialni.

Pin
Send
Share
Send
Send