Sufity stelażowe Grilyato Cellular and Latticed, gatunki systemów i charakterystyka, montaż lamp - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Sufit Grilyato we wnętrzu - kolejny poziom (22 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Sufity podwieszane Grilyato przyciągają uwagę swoim niezwykłym wyglądem, który dodaje elegancji do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Podobne projekty można znaleźć w projektowaniu dworców kolejowych, sklepów, ale stopniowo stają się one jednym z elementów wnętrza domu.

Sufit komórkowy Grilyato różni się od innych rodzajów konstrukcji zawieszonych tym, że składa się z krat montowanych z elementów o różnych teksturach. Ze względu na szeroką gamę kolorów może organicznie pasować do zaprojektowanego wnętrza.

Oryginalne stropy z listew stosowane są w różnych pomieszczeniach: halach handlowych, lotniskach, terminalach transportowych, dworcach kolejowych, halach wystawowych, obiektach sportowych, obiektach rozrywkowych.

Istnieje kilka rodzajów sufitów grilyato.

Standard

Charakterystyczną cechą są te same kwadraty w projekcie sufitu.

Biorąc pod uwagę charakterystykę sufitu Grilyato, przed instalacją należy przygotować przygotowanie sufitu podwieszanego:

  • całkowicie usunąć poprzednie wykończenie;
  • zmyć bielone;
  • sprawdzić stan powierzchni, jeśli to konieczne, zamknąć pęknięcia;
  • nierówne płaszczyzny będą wymagać dodatkowych środków wyrównania;
  • utorować niezbędną komunikację;
  • na całym obwodzie pomieszczenia, używając poziomu - wody lub lasera - dokonaj dokładnego poziomego oznaczenia umieszczenia krat;
  • do wbudowanego podświetlenia pociągnij i podłącz przewody.

Po zakończeniu wszystkich prac wstępnych przejdź do operacji instalacji.

Rozpoczynając montaż ażurowego sufitu, konieczne jest dokładne obliczenie, gdzie paski łożysk zostaną zamocowane, i określenie ich długości. Aby wybrać optymalny wariant, pomieszczenie jest mierzone, a następnie standardowe wymiary listew są wybierane zgodnie z wartościami długości i szerokości, które podczas instalacji będą wymagały minimalnego przycinania. Najczęstsze długości to 1,8 i 2,4 metra. Jeśli przyjmą rozmiar 2,4 m, w pakiecie będzie potrzebne kolejne 1,2 i 0,6 m.

Odpowiednie lampy do sufitu Grilyato są wybierane na wstępnym etapie, tak aby przed instalacją oznaczyć miejsca ich instalacji i umieścić przewody.

Pin
Send
Share
Send
Send