Amulety dla domu i ich znaczenie, jak zrobić z rękami i gdzie powiesić, talizmany dla ognia, uszkodzenia i złe oko, domowe amulety ochronne dla złych ludzi - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Strażnicy dla domu - opieka duchowa (53 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Dom jest dla nas najważniejszym miejscem. Tutaj możemy ukryć się przed problemami świata zewnętrznego i obcych. Nasi krewni mieszkają tutaj i każdego dnia to, co robi rodzina, osiąga się jako rodzinna - umysłowa i fizyczna intymność, dbająca o siebie nawzajem. Tutaj nasze dzieci zaczynają uczyć się świata i życia po raz pierwszy. Dom i fakt, że jest - najcenniejsza rzecz materialna dla większości ludności. W oparciu o te aspekty należy wziąć pod uwagę uroki domu i ich wartość, metody ich produkcji i rozmieszczenia.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-2


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-3


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-4


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-5


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-6

Miejsca dla talizmanów w domu: korzyści i działania

Wskazane jest, aby wybrać miejsce do ochrony domu w zależności od tego, do jakich sił ochronnych należy kierować. Rozważ kilka najpopularniejszych kategorii:

 • Wspólny rodzinny i domowy amulet ze wszystkich kłopotów i nieszczęść. Najlepszym miejscem zakwaterowania jest pokój wspólny w domu lub przynajmniej pokój, w którym najczęściej spotyka się rodzina. Może to być nawet kuchnia, jeśli będzie wspólny posiłek, lub sypialnia małżeństwa. Należy chronić przed wszystkimi negatywnymi, które mogą zakłócić dobrobyt rodziny, a także talizmanami za zgodę, zdrowie i dobre samopoczucie.
 • Zachowane przeciwko separacji (dla wzajemnej miłości). Najbardziej odpowiednie dla kobiet zamężnych lub mieszkających w stałym związku partnerskim. Znajduje się najczęściej w pokoju wspólnym pary - sypialni - w bezpośrednim sąsiedztwie łóżka. Ze względu na swoją specyfikę rzadko jest bardzo zauważalny lub jest maskowany jako ornament (na przykład panel lub kompozycja dekoracyjna) jako przybory domowe.
 • Urok dla dziecka (dzieci) mieszkającego w domu (czasami tylko od złego oka, ale dla dzieci). Znajduje się w pokoju, w którym dziecko śpi, bawi się i ćwiczy. Zwróć uwagę: najlepsze, najpotężniejsze są talizmany dziecięce, wykonane lub zmodyfikowane przez matkę lub innego bliskiego krewnego, silnie przywiązanego do dziecka. Dbanie o dziecko ma swoją własną energię, która ma na celu jego dobre samopoczucie: nie bój się, że stworzenie takiego uroku weźmie energię od matki. Faktem jest, że w związku z matką-dzieckiem istnieje potężny potencjał energetyczny, który łatwo jest odkryć, i że będzie on używany przez amulet dla dziecka. Takie rzeczy najlepiej zrobić, gdy dziecko jest małe - do około 7 lat.
 • Zachowane na dobrobycie materialnym. Umieszczony w dowolnym mieszkaniu domu, można w spiżarni. Jest to bardzo niepożądane - w korytarzu, baldachimie itp.
 • Zachowane przed złymi ludźmi - intruzami i zazdrością, przed uszkodzeniem i złym okiem. Oto urok zazdrości, a złe oko ma wisieć w korytarzu, w widocznym miejscu, idealnie naprzeciwko wejścia, ale jest to możliwe w pomieszczeniu, w którym obcy są najczęściej - w holu, salonie. Produkty te charakteryzują się jasnością, wyrazistością, błyszczącymi elementami wykonanymi ze szkła, metalu.
 • Z ognia. Tak, ponieważ ten kłopot zawsze był uważany za jeden z najbardziej niebezpiecznych, nie jest zaskakujące, że pragnienie ochrony domu przed wszelkimi sposobami. Umieszczony w dowolnym pomieszczeniu, najlepiej w największym lub centralnym. Możesz powiesić na zewnątrz, ale istnieje ryzyko, że amulet zostanie zgubiony lub skradziony.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-8


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-9


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-10


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-11


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-12


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-13

Ponadto nadal istnieją różne rodzaje amuletów do mieszkania: od koszmarów nocnych, chorób, po zbieranie pieniędzy w domu (nie mylić z dobrostanem, są to naprawdę różne, choć przecinające się kierunki), za namawianie brownie, na szczęście, itp.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-14


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-15


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-16


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-17


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-18


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-19


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-20

Gdzie zdobyć, kupić lub zrobić?

Korzystając z odradzającego się zainteresowania tradycjami ludowymi i zwyczajami, niektórzy przedsiębiorcy rozpoczęli produkcję i sprzedaż kilku rodzajów najpopularniejszych przedmiotów używanych jako charms.
Najprostszy sposób na znalezienie i zakup amuletów

 • w formie figi - opiekun domu;
 • zdobiona torba, symbolizująca bogactwo w domu;
 • w formie podkowy - domagać się szczęścia i szczęścia w domu;
 • lśniące amulety ze stylizowanym wizerunkiem oka - odpowiednio ze złego oka;
 • zdobione miotły - są zaprojektowane tak, aby wnosić harmonię i obfitość do domu lub odjeżdżać / wymiatać wszelkiego rodzaju negatywy (są one również używane jako zaklęcia przeciwko uszkodzeniom);
 • sandały - od ciekawskich, przeciwników, zła.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-21


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-22


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-23


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-24


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-25

Czy mogę kupić amulety, czy to ma sens? Tak, zakupiony amulet ma pewną wartość, pod warunkiem, że ten, który go kupił i zawiesił w domu, rozumie, co robi i co chciałby z tym osiągnąć. Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, jakie znaczenie ma amulet (produkty sprzedawane są z reguły z łatwo widoczną orientacją) i na tej podstawie wybrać odpowiednie miejsce.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto.jpeg">


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-26


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-27


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-28


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-29


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-30


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-31

Gdzie i jak mogę zawiesić amulet?

Figurka brownie jest zawsze umieszczona w przestrzeni życiowej. Jednak w kuchni, gdzie gotują i jedzą, a także w spiżarni, jest to również dopuszczalne. Zawieszając go w przedszkolu, upewnij się, że dziecko nie boi się amuletu i nie próbuje się nim bawić, zepsuć go, wyrzucić. Być może lepiej jest wybrać coś innego w przedszkolu.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-32


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-33


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-2.jpeg">


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-34


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-35


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-36


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-37

Lepiej jest zawiesić torbę w kuchni lub innym pokoju z wyjątkiem sypialni. Dobrobyt jest wszędzie dobry, ale w sypialni jest miejsce na odpoczynek i miłość małżeńską, a nie na kłopoty domowe. Jeśli jest tylko jeden pokój, umieść amulet obok łóżka.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-39


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-40


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-41

Miotły można zawiesić w prawie wszystkich pokojach, ale muszą one być podniesione z uchwytem, ​​gdy „zamiatają” dobytek do domu lub „zamiatają” negatyw. Na zewnątrz wieszane są tylko w celu ochrony przed złym, a następnie uchwyt należy obniżyć. Należy pamiętać, że miotła w środku może być uzupełniona dekoracją w postaci snopku kłosków, fasoli (dla zamożności), główki czosnku (od sił zła), strąka pieprzu gorzkiego (dla zdrowia mężczyzn), wstążek, koralików, monet i innych rzeczy. Trzepaczka poza domem nie jest ozdobiona, z wyjątkiem czosnku.

Ponieważ dobre samopoczucie i harmonia w domu zawsze zależały od jego mieszkańców, tradycyjnie robiono uroki dla domu własnymi rękami. Uroki dla dzieci i dla rodziny - często kobiety, gospodynie domowe i matki. Dla dobrobytu i bezpieczeństwa, czasami przez mężczyzn, obrońców i zarabiających. Jednak nawet młoda dziewczyna, wciąż daleka od dorosłej odpowiedzialności, może również stworzyć talizman, który chroni ją i jej bliskich przed złym okiem lub nieszczęściem. Ważne jest, aby mieć pragnienie i koncepcję, jak zrobić talizman dla domu i co jest dla niego ważne.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-44


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-45

Jedną z prostych opcji jest zakup talizmanu lub czegoś odpowiedniego do jego produkcji, a następnie udoskonalenie go poprzez zainwestowanie swoich uczuć, energii, pożądania i odrobiny wiedzy na temat tworzenia talizmanów.

Ale najsilniejszymi są zazwyczaj amulety, całkowicie stworzone własnymi rękami. Mogą to być nie tylko powyższe i dobrze znane przedmioty. Prosta szpilka lub igła, nad którą odczytano odpowiedni heks, może stać się urokiem (w przeciwieństwie do fazowania zniesławienia, czaty czarów są bezpieczne dla osoby, która je popełnia).

Oczywiście żadne talizmany i wdzięki nie pomogą, gdy sami ludzie nie starają się utrzymać szczęścia i dobrego samopoczucia. Aby mieć dobrobyt, potrzebna jest oszczędność i ciężka praca, aby rodzina mogła panować, potrzebna jest cierpliwość i miłość. Aby utrzymać zdrowie, konieczne jest również wysiłek fizyczny i umysłowy.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-48


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-49

Jednak dzięki duszy strażnik stworzony lub wybrany znacznie poprawi twoje możliwości, obejmując niematerialny, ale bardzo ważny obszar życia. I pamiętajcie w dużej mierze, że jestem strażnikiem - przewodnikiem między waszym wewnętrznym potencjałem a światem materialnym. Dlatego inwestujcie w to dobro, śmiałość i piękno, które jest w was, a rezultat będzie odpowiedni.


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-50


oberegi-dlya-doma-dushevnaya-zabota-53-foto-51

Pin
Send
Share
Send
Send