Sink Flat lub Water Lily Do instalacji nad pralką w łazience - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Umywalka na pralce - oszczędzaj centymetry (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Ludzie poszerzają wspólną przestrzeń, oszczędzając miejsce w łazience, nie nadając jej większego znaczenia, inni są zmuszeni zaakceptować tę sytuację, kupując dom lub mieszkanie z małą łazienką. A potem musisz znaleźć niestandardowe sytuacje, aby rozwiązać problem braku miejsca. Niewielka przestrzeń nie pozwala na umieszczenie wszystkich niezbędnych przedmiotów dla gospodyni i rodziny: wanny, umywalki, toalety. Często brakuje miejsca nawet na mały zlew. Umieszczenie go na korytarzu lub w kuchni nie zawsze jest wygodne i odpowiednie. Zainstalowanie zlewu nad pralką to idealne rozwiązanie, aby zaoszczędzić miejsce w małej łazience.


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto.png">


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto-2

Podobnie jak inne modele, zlew, pod którym zbudowany jest sprzęt, ma swoje zalety i wady.


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto-4


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto-5

Korzyści:

  • Taki zlew, przede wszystkim, oszczędza miejsce i można go umieścić w dowolnym miejscu. Umywalka z miejscem na urządzenia znajduje się w dowolnym miejscu: w kuchni, na korytarzu, w specjalnej pralni itp.
  • Niezwykły design nadaje wnętrzu wyjątkowy wygląd, a szeroka gama obejmuje modele o różnych kolorach, kształtach i materiałach wykonawczych.

Wady:

  • Specjalny syfon potrzebny do zlewu nad maszyną styrenową zapewni pewne obowiązki. Zazwyczaj nie ma go w zestawie, więc musisz go poświęcić na szukanie go.
  • Kształt syfonu zapewnia umiejscowienie rur spustowych nie poziomo, ale poziomo. Spowoduje to częste blokady i stagnację wody. Stojąca woda powoduje nieprzyjemny zapach w łazience.
  • Zlew nie pozwala na swobodne otwieranie włazu na maszynie do pisania z obciążeniem pionowym, dlatego ten wzór można umieścić tylko nad urządzeniem z bocznym otworem pokrywy.

Różne kształty - zaokrąglone krawędzie, ostre krawędzie, kwadrat, owal, prostokąt, płaski zlew - pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni model dla każdego rozmiaru urządzeń i łazienki jako całości. Istnieją modele specjalnej niestandardowej formy, znane są również opcje z bocznym blatem. Ponadto producenci zadbali o schemat kolorów - wraz ze standardowym białym kolorem można wybrać inne odcienie.


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto-8


rakovina-nad-stiralnoj-mashinoj-ekonomim-santimetri-21-foto-9

Miejsce instalacji takich zlewów może mieć niestandardową lokalizację (lewą, prawą, dolną) lub być nieobecne.

Instalacja zlewu z lilią wodną nad pralką to standardowa procedura, która nie wymaga specjalnych umiejętności i narzędzi. Procedura instalacji:

Pin
Send
Share
Send
Send