Jak wybrać odpowiedni nawilżacz powietrza do mieszkania lub w domu dla dzieci, która firma jest lepsza - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Jak wybrać nawilżacz do mieszkania lub domu?

Pin
Send
Share
Send
Send


W większości przypadków chęć zakupu urządzenia do nawilżania przestrzeni powietrznej opiera się na potrzebie oczyszczenia powietrza. Jeśli powietrze w pomieszczeniu okaże się złej jakości, może to negatywnie wpłynąć na zdrowie właścicieli: szkodliwe mikroorganizmy dostaną się do płuc, co doprowadzi do trudności w oddychaniu. Jeśli powietrze zawiera niewielką ilość wilgoci, rośliny domowe, drewniane meble i parkiet zaczną się pogarszać.

Głównym producentem takich urządzeń jest firma Boneco. Ich produkt o tej samej nazwie co wersja S 450 funkcjonuje w oparciu o odparowanie w wysokiej temperaturze. W ten sposób powietrze jest nasycone wilgocią ze sterylnej pary. Nawilżacz pozwala zwiększyć poziom całkowitej wilgotności (ponad 60 procent), a także ma najwyższą wydajność wśród podobnych urządzeń.

Urządzenia te są uważane za najbardziej popularne wśród nabywców takiego sprzętu. Doskonałe połączenie ceny, jakości, projektu i funkcjonalności, jak również szerokiej gamy zastosowań, powoduje duże zapotrzebowanie konsumentów.

Niektóre wersje urządzeń są wyposażone w pokrętło z mechanizmem obrotowym (sterowanie mechaniczne). To prawda, że ​​nadal istnieją systemy kontrolowane za pomocą przycisków dotykowych.

Te urządzenia do nawilżania powietrza są doskonałym rozwiązaniem do instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Zwykle zaleca się korzystanie z nich w sypialniach i pokojach dla dzieci. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nawilżacze te nie różnią się pod względem uniwersalności od urządzeń ultradźwiękowych: objętość wytwarzanej przez nie wilgotności ma określony limit (nie wyższy niż 60 procent). Z tego powodu nie zaleca się instalowania tradycyjnych nawilżaczy w ogrodach zimowych i szklarniach.

Pin
Send
Share
Send
Send