Taca na sztućce Podwójne pudełko przesuwne, wąskie plastikowe lub drewniane - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Taca na sztućce: ciekawe wzory (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Taca na sztućce w szufladzie jest integralną częścią każdej kuchni, ponieważ wszystkie przybory kuchenne powinny być rozmieszczone tak ergonomicznie, jak to możliwe. Ważne jest, aby wszystkie niezbędne przedmioty były pod ręką. Standardowa taca do przechowywania to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na zamówienie w kuchni. Przeważnie tace są dopasowane do odcienia mebli lub mają neutralny kolor.


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-2

Każda gospodyni marzy, że wszystko w kuchni jest starannie ułożone na półkach. Jeśli podchodzisz do organizacji przestrzeni kuchennej z wyobraźnią, nawet najprostsza kuchnia może zostać przekształcona w ekscytujący proces.


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-5


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-6

Co to jest taca na sztućce?

Wysuwane tace na sztućce to kompaktowe pudełko podzielone na sekcje. Liczba sekcji może być inna. Sekcje pomagają prawidłowo sortować urządzenia. Każda sekcja powinna przechowywać określony typ instrumentu. Za pomocą takiej tacy możesz szybko i szybko znaleźć odpowiednie urządzenie.


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-8


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-9

Takie praktyczne pudełko nie tylko pakuje i przechowuje przybory kuchenne, ale także pełni inną ważną funkcję: wykonuje suszenie sztućców. Dzięki temu urządzeniu ciecz nie spada na delikatną powierzchnię mebli, a urządzenia wysychają w krótkim czasie.


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-10


lotok-dlya-stolovih-priborov-interesnie-konstrukcii-20-foto-11

Pojemniki na sztućce mogą być wąskie i szerokie. Z reguły mieszczą się w zakresie 300-1200 mm. Obecnie modele wyposażone w przesuwne sekcje, które znajdują się po bokach, są bardzo poszukiwane. Ta taca może być łatwo dostosowana do szerokości szafki.

Konieczne jest właściwe podejście do wyboru materiału. Nowoczesne tace wykonane są na bazie materiałów takich jak plastik, drewno, stal nierdzewna. Rozważ korzyści z każdego materiału.

Eksperci zalecają odebranie tacy w oparciu o decyzję stylu kuchni. Jeśli więc kuchnia jest wykonana w stylu skandynawskim, to pudełko na urządzenia wykonane z naturalnego drewna jest idealne. Projekt przestrzeni w stylu high-tech będzie w doskonałej harmonii z tacą praktycznej stali nierdzewnej. W nowoczesnych wnętrzach i klasycznych wygodnych modelach plastikowych wybiera się głównie.

Pin
Send
Share
Send
Send