Nowoczesna i stylowa sypialnia męska, apartament typu studio lub studio, kolory i brutalny design - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Męskie wnętrze: funkcje projektowe (24 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Męskie wnętrze mieszkania znacznie różni się od suki. Męski styl charakteryzuje się dużą wolną przestrzenią przy minimalnym bałaganie. Przedstawiciele silniejszej płci nie lubią zaśmieconych pomieszczeń, mają tendencję do otwierania przestrzeni. Zapewnia to swobodę ruchów i pozwala na najlepszą kontrolę nad pokojem, co jest nieodłączne dla każdego mężczyzny.


muzhskoj-interer-osobennosti-oformleniya-24-foto


muzhskoj-interer-osobennosti-oformleniya-24-foto-2

Wszystkie meble muszą być funkcjonalne. Takie minimalistyczne podejście cechuje tworzenie designu męskich pokoi. Wystrój wnętrz jest prawie całkowicie nieobecny w męskich pokojach, aby nie zaśmiecać pokoju ponownie niepotrzebnymi przedmiotami. Jest to prawdopodobnie jedna z głównych różnic między wnętrzem, tworzonych przez kobiety.

Paleta kolorów dominująca w męskim stylu jest w większości monotonna. Są to głównie neutralne i stonowane kolory. Nowoczesne wnętrze męskie - to naturalne odcienie kolorów. Kolory metalu, kamienia, naturalnego drewna. Mogą również występować elementy piasku, oliwek, bursztynu, czarnych kolorów. Aby wprowadzić jasne szczegóły do ​​wnętrza, stosuje się głównie jasne, ogniste lub czerwone kolory. Te szczegóły harmonijnie wpasują się w monotonny i surowy styl.

Powściągliwość i naturalność spektrum kolorów jest harmonijna w męskim stylu połączonym z maksymalną otwartą przestrzenią i minimalnym wystrojem. Nawet przy braku jasnych akcentów taki projekt nie będzie wydawał się ponury i nudny, ale wręcz przeciwnie, nadaje mu szczególny styl i rygor.


muzhskoj-interer-osobennosti-oformleniya-24-foto-6


muzhskoj-interer-osobennosti-oformleniya-24-foto.jpeg">

Oświetlenie

Ważną rolę w tworzeniu każdego wnętrza odgrywa odpowiednio dobrane oświetlenie. Duże żyrandole, mimo luksusu i piękna, nie pasują do stylowego wnętrza męskiego. Ale małe lampy, kinkiety, oświetlenie sufitu i ścian lub pojedyncze elementy (obrazy i półki) będą idealnym rozwiązaniem do oświetlenia męskiej przestrzeni.

Aby stworzyć stylowy pokój męski, możesz użyć dowolnych materiałów do produkcji mebli, dekoracji ścian i innych elementów. Wszystko zależy od wybranego stylu, preferencji właściciela i statusu społecznego.

Męski styl charakteryzuje się minimalną liczbą elementów dekoracyjnych, ale mimo to mają miejsce. Są one związane głównie z hobby właściciela, podróżowaniem lub różnymi prawdziwie męskimi zainteresowaniami. Wszelkiego rodzaju trofea, zdjęcia, mapy - świetna opcja do dekoracji. Również różne nowości projektowe i techniczne będą idealnie pasować. Jednym z rodzajów dekoracji będą unikalne lampy. Możesz użyć dowolnych nowych produktów do projektowania praw autorskich.

Wszystkie wnętrza mężczyzn charakteryzują się minimalizmem w tworzeniu stylu. Istnieją jednak pewne podziały według stylu, które znacznie się różnią.

Brutalny styl

Ten kierunek projektowania jest charakterystyczny tylko dla męskiego stylu. Jest to szorstkie wykończenie ścian, może to być zwykła betonowa powierzchnia, nie wykończona niczym.

Meble wykonane są głównie z drewna i prawdziwej skóry. Wszystkie elementy mebli i dekoracji są liniami bez gładkich narożników.

Wszystko to połączone daje pewną brutalność wnętrzu. Ten typ projektu wybierany jest głównie przez mężczyzn w młodym wieku.

Wnętrze sypialni męskiej wymaga szczególnej uwagi. Oprócz powściągliwego i minimalistycznego stylu, musi istnieć nuta romantyzmu i czułości. W przeciwieństwie do innych pomieszczeń w sypialni dominują jasne odcienie, zapewniające spokój i niedbałość, zachęcające do odpoczynku. W tym pomieszczeniu dopuszczalne są gładkie kształty i lekkie ozdoby ścienne, dzięki czemu strefa odpoczynku jest bardziej komfortowa.

Apartament typu studio jest idealny do stworzenia męskiego wnętrza. Z reguły takie mieszkania są przekształcane w studia za pomocą małych prac budowlanych dotyczących niszczenia ścian. W ten sposób kuchnia połączona jest z salonem. Pozwala to stworzyć efekt zwiększenia przestrzeni, która jest tak ważna dla stworzenia męskiego wnętrza.


muzhskoj-interer-osobennosti-oformleniya-24-foto-17


muzhskoj-interer-osobennosti-oformleniya-24-foto-18

Meble kuchenne powinny zajmować minimum miejsca, a człowiek w zasadzie nie potrzebuje wielkich piekarników i wszystkiego w tym stylu. Wszystkie meble kupowane są ściśle według potrzeb w celu wykonywania ważnych funkcji.

Pin
Send
Share
Send
Send