Kompaktowa toaleta z dwoma funkcjami bidetowymi w wersji wiszącej, montowanej i stojącej z instalacją - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Przegląd toalet z funkcją bidetu (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Teraz wiele sklepów ze sprzętem i producentów, którzy oferują hydraulikę o różnych kształtach i kolorach, a także dla każdego smaku. Istnieje również bidet o różnej wielkości i konstrukcji. Ale jeśli wymiary toalety nie pozwalają na jednoczesną instalację, to toaleta, połączona z bidetem - najlepszy wybór. Ma konstrukcję konwencjonalnej toalety ze zintegrowanym higienicznym prysznicem i ma kilka zalet:

 • Oszczędza miejsce, jeśli jest ograniczone.
 • Dla osób w wieku, w których trudno jest się kąpać, i dla kobiet w ciąży, pomaga utrzymać higienę osobistą.
 • Są łatwe w utrzymaniu i utrzymaniu czystości.
 • Są lepsze niż zwykłe muszle klozetowe, ponieważ producenci wytwarzają je w najlepszej jakości.
 • Dostępne modele z elektronicznym sterowaniem, wentylacją i ogrzewaniem.


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-2

Oczywiście każdy stara się, aby łazienka wyglądała ładnie i przytulnie. W tym celu konieczne jest, aby wszystkie szczegóły wnętrza były w tym samym stylu. Dlatego producenci wytwarzają je w innym stylu i kolorze.

Każdego roku producenci próbują wypuścić toaletę z bidetem, w którym zastosowano nowe technologie.

 1. Tryb ablucji. Może być pofalowany, pulsujący, z wibracją lub światłem.
 2. Miejsce montażu. Może być stałe lub automatycznie rozszerzane. Drugi widok zaczyna działać po naciśnięciu przycisku „start” i zaczyna dostarczać wodę o określonej temperaturze. Zasadniczo jest podawany nie więcej niż czterdzieści stopni. Również w chowanym złączu dostarcza wodę pod różnym ciśnieniem, aw niektórych modelach jest siedem kroków.
 3. Stopień rozszerzenia ma siedem kroków. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie niezbędną pozycję. Jest dobrze wykorzystywany do celów medycznych, dodawania leków lub wywaru ziołowego.
 4. Toaleta z funkcją bidetu jest również nazywana dwoma w jednym tylko dlatego, że jednocześnie dezynfekuje powierzchnię i niszczy nieprzyjemne zapachy. Po każdym użyciu dysze są czyszczone specjalnym roztworem dezynfekującym.
 5. Podgrzewana woda. Aby podgrzać wodę, zamontuj grzałkę, która zacznie podgrzewać wodę po siadaniu w toalecie.
 6. Pokrywy i fotele urządzenia. Najnowsze modele są wyposażone w mikrolift, a niektóre zaczynają płynnie podnosić się wraz z wyglądem osoby. W tym automatycznym spłukiwaniu zaczyna działać po zamknięciu pokrywy.
 7. Niektóre modele mają oświetlenie i suszarkę do włosów, która jest wyposażona w tryb suszenia.

Oprócz faktu, że powłoka jest odporna na plamy, jest również antybakteryjna dzięki zastosowaniu srebra.


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-5


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-6

Budowa

Zewnętrznie toaleta z wbudowanym bidetem różni się od prostego tylko wielkością zbiornika. Dzięki wbudowanemu systemowi elektronicznemu jest nieco większy. Po naciśnięciu przycisku proste urządzenie hydrauliczne zamienia się w nowoczesny bidet.

Ta instalacja hydrauliczna jest podzielona na trzy typy:

 • Na zewnątrz.
 • Zawieszony.
 • Narożnik.

Toaleta stojąca z funkcją bidetu odnosi się do klasycznych modeli. Jest on instalowany bezpośrednio na podłodze i różni się od zwykłych tylko tym, że ma dopływ wody do opryskiwacza i sterowania ogrzewaniem.

Toaleta podwieszana z bidetem kompaktowym w łazience zajmuje niewiele miejsca. Jednocześnie zbiornik jest ukryty w ścianie, co daje dodatkową przestrzeń w małym pokoju.

Aby go zainstalować, potrzebujesz instalacji wytrzymałego materiału, który może wytrzymać całą strukturę z osobą. Podczas instalacji przyciski spustowe są umieszczone na ścianie, z których jedna służy do całkowitego opróżnienia zbiornika, a druga częściowo, a jak we wszystkich modelach ma zalety i wady.


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-10


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-11

Korzyści

 • Jest łatwy do czyszczenia.
 • Kompaktowy i zajmuje mało miejsca.
 • Cicho działa.

Wady

 • Ciężki dostęp do systemu spustowego.
 • Instalacja wymaga dużo wysiłku.


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-12


obzor-unitazov-s-funkciej-bide-20-foto-13

Toaleta narożna

Toaleta narożna kompaktowa z funkcją bidetu doskonale nadaje się do bardzo małych łazienek, gdzie nie ma miejsca na klasyczny model, ponieważ zajmuje mniej miejsca niż wisząca toaleta. Zainstaluj go w rogu, ma trójkątny kształt zbiornika i ma swoje zalety i wady.

Korzyści

 1. Zajmuje mało miejsca.
 2. Łazienka wygładziła rogi.
 3. Ma cichą formę pracy.

Wybierając toaletę lub bidet przykrywający, lepiej jest zatrzymać wybór na urządzeniu elektronicznym - mają one szereg zalet:

 • Szeroka gama funkcji.
 • Łatwa konfiguracja dla każdego członka rodziny.
 • Wbudowany filtr do czyszczenia, który jest ciepłą wodą, i może opcjonalnie dodać mydło w płynie.
 • Aero lub hydromasaż.
 • Dzięki wbudowanej mikroprzepływowi pokrywa zamyka się płynnie i dopiero po rozpoczęciu spłukiwania.
 • Posiada światło ultrafioletowe, które dezynfekuje, zabija zarazki i sterylizuje powietrze.

Lekarze twierdzą, że bidet toaletowy jest dobrym środkiem profilaktycznym przeciwko wielu chorobom.

Jeśli naprawa w łazience jest jeszcze za wcześnie lub nie ma pieniędzy na nowy bidet toaletowy, ale naprawdę chcesz go mieć lub po prostu go potrzebujesz, producenci zaczęli produkować pokrywę z funkcją bidetu.

Powyżej powiedziano o toalecie z wbudowanym bidetem, więc zrozum, co będzie bardzo proste w pokrywce toalety z funkcją bidetu. Jest to to samo urządzenie z tymi samymi funkcjami, wbudowane tylko w siedzenie. Istnieje również dysza, która, w razie potrzeby, jest wysunięta, jest mieszanina wody i podgrzewanych siedzeń.

Każdy model jest podzielony przez położenie rury spustowej, która pokrywa się z kanałem. Według parametrów są one podzielone na poziome, pionowe i ukośne.

Kupując toaletę z bidetem, należy zwrócić uwagę na karty gwarancyjne i certyfikaty jakości. Posiadanie karty gwarancyjnej, w przypadku uszkodzenia lub jeśli towar nie pasował, podlega bezpłatnej wymianie.

Należy sprawdzić produkt pod kątem uszkodzeń, które mogą dodatkowo wpłynąć na pracę i skrócić żywotność.

Pin
Send
Share
Send
Send