Drzwi wejściowe z lustrzanymi metalowymi wnętrzami, białym lub wenge - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Drzwi wejściowe z lustrem: niezawodna ochrona i stylowy wygląd (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Niestety, mieszkania w nowoczesnych wieżowcach nie są dobrze zaplanowane. Hol wejściowy jest bardzo wąski lub bardzo mały. Małe korytarze i tradycyjny „Chruszczow”. Jednak to właśnie ten pokój stanowi główne wrażenie mieszkania i jego właścicieli, a także powinien być wygodny na korytarzu. W tym przypadku sytuację ratują drzwi wejściowe z lustrem, które obecnie instaluje się nie tylko w małym mieszkaniu, ale także w dużym kraju lub domku, a tym bardziej w biurze.


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-2

Lustro na drzwiach: zauważalne zalety

Tak więc, jeśli korytarz jest mały, drzwi wejściowe z lustrem w środku pomogą porzucić instalację szklanego mola. Elementy lustrzane zawsze wizualnie powiększają niewielką przestrzeń, zwłaszcza jeśli zainstalujesz dobre oświetlenie w korytarzu i rozjaśnisz jego ściany.


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-5


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto.png">

Istnieją jednak inne oczywiste zalety takich drzwi, jeśli korytarz ma normalny rozmiar:

  • Drzwi z lustrem dobrze prezentują się we wnętrzu niemal każdego stylu: czy to klasyczna hala, kraj czy modna hi-tech.
  • Wygodne jest założenie ubrania lub fryzury przed ostatecznym wyjściem na ludzi. Z reguły każda osoba wykonuje ten znajomy rytuał na poziomie tradycyjnych refleksów.
  • Metalowe drzwi wejściowe z lustrem wewnątrz doskonale łączą się z tradycyjnymi meblami na korytarz. Kolor samego panelu w tym samym czasie może przejść w tło. Najpopularniejsze odcienie paneli to dąb wenge lub bielony, a także popiół. Popyt to także białe drzwi.
  • Zazwyczaj producenci drzwi instalują podłoże pod samym lustrem, nakładając odporną na urazy folię (przezroczystą lub brązową) na płótno lustrzane, co czyni drzwi bezpiecznymi.
  • Panele do takich drzwi mają zwykle grubość większą niż 12 mm (zazwyczaj używa się około 10 mm lub mniej).

Sam element lustra może być umieszczony nie tylko wewnątrz, jak wspomniano powyżej, ale także na zewnątrz. Ostatnia opcja nie przenosi obciążenia funkcjonalnego, to elegancki wystrój, który nada Twoim drzwiom zewnętrzny połysk.

Lustro: wewnątrz lub na zewnątrz?

Obecnie zakres rozmiarów i różnych form lusterek bocznych jest dość szeroki. Wygląda na to, że w przypadku standardowych mieszkań tradycyjne drzwi stalowe wejściowe z wewnętrznym wkładem lustrzanym będą pasować, aw domku wiejskim można zainstalować bardziej złożone drzwi z lustrem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Z reguły zewnętrzne wykończenie jest uzupełnione złożonymi elementami kucia, małymi siatkami. Taki wystrój nie tylko zapewni wyrafinowanie drzwi, ale także zwiększy bezpieczeństwo samej wkładki.

Jeśli chodzi o wykończenie i dekorację, drzwi wejściowe z lustrem mogą być wykończone zwykłym laminatem lub okleiną, a także specjalnymi okładzinami, małymi listwami, a także kuciem artystycznym. Samo lusterko może być ozdobione na całym obwodzie obrazem witrażowym, sztucznie starzonym. Najważniejsze - dekoracja lustra powinna pasować do ogólnego stylu pomieszczenia.


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-8


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto.jpeg">

Elegancki i niezawodny

Mówiąc o wyborze płótna jako całości, możemy powiedzieć, że kolor paneli odgrywa również dużą rolę dekoracyjną. Na przykład drzwi z ciemnymi panelami wenge podkreślają elegancką elegancję Twojego domu. Ten modny odcień może być złoty lub ciemny brąz z małymi smugami czerni.

Cała konstrukcja drzwi, co do zasady, jest dokładnie przemyślana, a okucia i zamki zapewniają dodatkową niezawodność. Żelazne drzwi wejściowe, wykonane z metalu, pokryte są specjalną farbą proszkową, która zapobiega powstawaniu korozji, lub mają wykończenie paneli PCV pod drzewem. Jednostka drzwiowa jest wykonana zgodnie z indywidualnymi wymiarami klienta, dlatego obowiązkowym etapem przedprodukcyjnym jest pomiar jednostki drzwi.


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-14


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-15

Ponadto możliwe jest również wdrażanie różnych pomysłów projektowych, ponieważ klienci mogą indywidualnie zamówić według własnego uznania. Obecnie producenci wykonują produkty o dowolnym wzorze i elementach dekoracyjnych.


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-16


vhodnie-dveri-s-zerkalom-nadezhnaya-zashita-i-stilnij-dizajn-21-foto-17

Jeśli chodzi o właściwości ochronne, dzięki wielowarstwowej strukturze i szczelności drzwi wejściowych metalowych chroni gospodarstwa domowe przed hałasem, zimnem i włamaniami. Konstrukcja składa się z dwóch blach stalowych, uszczelki, hydroizolacji, izolacji termicznej i gumowych uszczelek umieszczonych wzdłuż obwodu. Taka złożona struktura zapewnia zarówno dobre właściwości ochronne, jak i długą żywotność. Niezależnie od materiału wykończeniowego, metalowe drzwi wejściowe mają dobrą izolację cieplną i akustyczną. Z zewnątrz stosuje się specjalną powłokę proszkową przeciwwandalową, która zapobiega agresywnym wpływom środowiska, korozji i ekstremalnym temperaturom.

Pin
Send
Share
Send
Send