Kaskadowy wodospad kran z podświetleniem na pokładzie kąpieli lub do umywalki, wpuszczanej lub prysznicowej - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Bateria wannowa Cascade: elegancja wodospadów (26 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Jak miło jest czasem kąpać się po ciężkim dniu pracy. Dlatego bardzo ważne jest, aby łazienka była odpowiednio wyposażona. Dzisiejszy świat produktów sanitarnych ma setki niestandardowych rozwiązań, które pozwalają stworzyć prawdziwy raj w łazienkach. Każdego roku światowi projektanci oferują różne nowości, które zmieniają pomysły dotyczące standardów i form, a miksery nie są odkładane na bok.


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto.jpeg">

Jedną z najnowszych innowacji jest kaskadowy mikser do kąpieli. Woda z takiego miksera jest wylewana w gęstym strumieniu, imitując przepływ wodospadów.

Miksery tego typu różnią się szerokością i ciśnieniem wody, ale wszystkie modele są indywidualne pod względem ceny i wydajności. Może to być zespół rzeźbiarski lub opcja budżetowa z małym przepływem wody, ale każda sprawia, że ​​kąpiel jest piękniejsza.

Główną różnicą między mieszaczami kaskadowymi a innymi bateriami wodnymi jest brak wspólnej części do dystrybucji wody (gander). Woda jest dostarczana przez specjalną tacę o różnej szerokości: koryto rzeki, cienki strumień. W każdym razie woda płynie w równomiernym strumieniu wody. Nie ma tu aeratora, a woda jest czysta.


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-4


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-5

Duża średnica rur zasilających do instalacji pozwala zwiększyć pojemność wody.


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-8


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-9

Korzyści:

  1. To jest wbudowany sprzęt. Do jego instalacji nie ma sensu ukrywanie rur w ścianie, to jest wpuszczane. Rury są prowadzone w dolnej części wanny, łatwo się do nich dostać w celu naprawy.
  2. Możliwość instalacji na dowolnym rurociągu. Ponadto części miksera można umieścić na różnych stronach łazienki.
  3. Uzyskanie kąpieli w zwykły sposób, poświęcenie na nią około 10 minut i wykorzystanie nowości - kilka minut.
  4. Wykonane są absolutnie nietypowe wersje tego wyposażenia wodnego. Wylewka przebrana za kamień naturalny, na którym płynie woda. Zastosuj i wyróżnij. Taka kompozycja jest wbudowana w ściany i już nie jest kąpielą, ale w łazience płynie górska rzeka.
  5. Głównym kryterium często nie jest siła dostarczanej wody, ale sam kształt strumienia i elegancja wszystkich szczegółów. Różne kolory, materiały, rozwiązania projektowe - wszystko to przyczynia się do zwiększenia zapotrzebowania na kaskadowo-wodospad.


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-10


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-11

Zasadniczo miksery tego typu są wykonane z mosiądzu o różnych kolorach. Ale są też proste formy do zlewu, które używają zwykłych materiałów. Mieszalniki mogą być wykonane z dwiema dźwigniami sterującymi, jak na starych mieszaczach dwuzaworowych, często wyposażonych w głowicę prysznicową.


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-12


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-13

Kaskadowe baterie umywalkowe

Dzięki kaskadowej baterii zlewozmywakowej codzienne mycie zmienia się w prawdziwie świętą rytualną ablucję. Woda z takiej instalacji koi, tonuje i łagodzi stres codziennej pracy.

Najczęściej miksery kaskadowe są instalowane na wannach konwencjonalnych i hydromasażowych. Są zamontowane na ścianie obok łazienki na stojaku lub zamontowane z boku wanny. Często, na prośbę klienta, dziobek jest umieszczany w wezgłowiu, dzięki czemu woda przepływa nad głową. Wanny z hydromasażem są natychmiast wyposażone w baterię łazienkową, aby nie szukać i instalować armatury wodnej.


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-17


kaskadnij-smesitel-dlya-vanni-izyashestvo-vodopadov-26-foto-18

W przypadku zlewów dostępne są różne opcje montażu: mikser jest zamontowany na ścianie, powierzchni zlewu lub blacie stojaka na zlew. Tutaj wybór zależy głównie od rodzaju samej umywalki.

Często miksery tego typu są instalowane i osadzane w pionowych panelach. Nie można odróżnić miksera ściennego od innych płytek na panelu - wygląda on jak nachylona płyta, pośrodku której znajduje się szczelina.

Otwarty mikser wpuszczany, wodospad ożywa. Naturalne materiały do ​​tego niewidzialnego użycia. Żadne imitacje i dekoracje do takiej łazienki oraz sama konstrukcja baterii nie mogą być ze sobą w harmonii. Często używany do dekoracji sztucznych i naturalnych kryształów.

Ta operacja jest prosta, całkiem możliwa. Pomimo udoskonalenia zewnętrznego, mikser kaskadowy różni się prostotą konstrukcji. Brak mimośrodów ułatwia instalację i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Sposób montażu i główne etapy instalacji.

Pin
Send
Share
Send
Send