Wnętrze laminowanego orzecha amerykańskiego kraju, Włoch lub Mediolanu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Orzech laminowany: cechy tekstury i opcje kombinacji (24 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Obecnie laminat orzechowy jest najbardziej pożądaną opcją powlekania. Powłoki tego typu są produkowane przez wiele firm. Te wykładziny podłogowe charakteryzują się spektakularnym, brązowym odcieniem. Z ich pomocą możesz łatwo stworzyć wnętrze przytulne, niezwykłe, wypełnione naturalnymi odcieniami. Brązowa paleta wypełnia przestrzeń specjalną aurą.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-2

Pokrycie fakturą drewna orzechowego będzie idealnym rozwiązaniem do stworzenia klasycznego i nowoczesnego wnętrza. Niezależnie od producenta orzech laminatowy składa się z następujących struktur:

  • Górna warstwa Wykonana jest z powłoki żywicznej, która zwiększa poziom ochrony powłoki przed różnymi negatywnymi czynnikami. Jakość tej warstwy ma bezpośredni wpływ na poziom trwałości.
  • Warstwa dekoracyjna. Jest on reprezentowany przez papier, który jest poddawany specjalnej obróbce. Używany papier do drewna. Możesz wybrać pokrycie najróżniejszej tekstury. Nie można uszkodzić wystroju, ponieważ jest on niezawodnie chroniony przez górną warstwę.
  • Główna warstwa. Rolą tej warstwy są płyty HDF, które mają wysoki poziom wytrzymałości. Płyta ma wysokie parametry operacyjne i wydajnościowe. Gęstość płyty różna. To zależy od producenta.
  • Dolna warstwa Jest reprezentowany przez uszczelkę stabilizującą. Ta powłoka zapewnia ochronę panelu i czyni proces obsługi tak przyjaznym dla użytkownika, jak to możliwe.

Aby podłoga przetrwała tak długo, jak to możliwe, profesjonaliści zalecają użycie podłoża razem z nią. Zaleca się wybór rodzaju podłoża zalecanego przez producenta.

Laminat w kolorze orzecha włoskiego ma wiele niezaprzeczalnych zalet:

  • Spektakularny, naturalny wygląd. Ta powłoka nie wygląda inaczej niż płyta z litego drewna i wygląda naturalnie.
  • Powłoki te doskonale łączą się z obszarami mieszkalnymi o różnych poziomach. Są odpowiednie w każdym pomieszczeniu.
  • Bogaty wybór opcji. Współcześni producenci wytwarzają tę powłokę w różnych odcieniach. Będzie idealnym rozwiązaniem dla wielu funkcjonalnych pomieszczeń: sypialni, salonu, kuchni itp.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny środowiska. Jest to doskonałe bezpieczne pokrycie pomieszczeń mieszkalnych. Ten rodzaj laminatu nadaje się nawet do pokoi dziecięcych.
  • Wysoki poziom odporności na ogień.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-5


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto.jpeg">

Główne niuanse działania

Zakres działania laminowanej powłoki jest szeroki. Jeśli zostanie wybrany do pomieszczeń mieszkalnych, lepiej jest preferować naturalne odcienie.

Naturalne odcienie to beżowy, żółty, brązowy i szary. Wyglądają szlachetnie i pomagają stworzyć niepowtarzalną atmosferę w pokoju.

Ciemny lub jasny laminat nadaje się do szerokiej gamy decyzji dotyczących stylu. Może to być laminowany kraj orzecha włoskiego, klasyczny, barokowy, nowoczesny, vintage, etno i wiele innych stylów. Możesz łatwo znaleźć najlepsze dopasowanie.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-7


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-2.jpeg">

Istnieje kilka klas działania tego typu laminatu. Nowoczesne pokrycia klasy 33, 32, 31 doskonale nadają się na domek lub mieszkanie, pierwsze dwie klasy charakteryzują się maksymalnym poziomem trwałości. Jeśli laminat jest kupowany w obiektach komercyjnych, zaleca się stosowanie laminatów kategorii 33, 34. Przy tym poziomie trwałości laminat może wytrzymać 12 lat lub dłużej.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-8


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-9


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-10

Jak używać laminatu orzechowego we wnętrzu?

Laminowany orzech we wnętrzu, który skutecznie imituje różne rodzaje orzecha, może mieć najbardziej zróżnicowaną paletę barw od jasnych do ciemnych. Istnieje wiele opcji do wyboru.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-11


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto.png">

Laminat orzech amerykański charakteryzuje się wyrafinowanym złożonym wzorem. Dzięki niemu możesz odtworzyć surowe klasyki we wnętrzu.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-13


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-14


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-15

Laminowany włoski orzech jest jednym z najpiękniejszych kolorów podłóg. Ma modny, kasztanowy kolor. Paleta jest bogata i gęsta. Do ciemnych odcieni tej powłoki ważne jest wybranie jasnych ścian.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-16


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-17


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-18

Orzech lakierowany jest powszechnie poszukiwany przez konsumentów. Wygląda bardzo elegancko i romantycznie, nie rzuca się w oczy, wypełnia pokój komfortem, w jednym stylu. Orzech Milanese to klasyczne i stylowe rozwiązanie wnętrza. Ta powłoka ma specjalną strukturę, która podkreśla korzystną strukturę drzewa. Ten rodzaj powłoki wypełnia pokój wyjątkowym komfortem.


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-19


laminat-pod-oreh-osobennosti-fakturi-i-varianti-sochetanij-24-foto-20

Laminat z serii orzechów będzie harmonijnie połączony z dowolnym wystrojem przestrzeni, ponieważ nadaje pomieszczeniu i elegancji. Przy zachowaniu wszystkich zaleceń producenta pokrycie to może służyć przez długi czas.

Pin
Send
Share
Send
Send