Inflatable Sofa Bed Transformer, Kids and Corner - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Nadmuchiwana sofa we wnętrzu - wygoda i kompaktowość (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Duże nadmuchiwane sofy - świetne rozwiązanie do układania łóżek dla nagle przybyłych gości. Nadmuchiwana sofa charakteryzuje się wielofunkcyjnością. Na przykład w nocy goście mogą odpoczywać na nim po drodze lub codziennym zgiełku, aw ciągu dnia można go przekształcić w wygodne krzesło lub całkowicie oczyścić przed zapadnięciem zmroku.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-2


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-3

Zakres stosowania tego produktu jest inny. Dzięki łatwości użycia, sile i zwartości można go zabrać ze sobą wszędzie: w podróż służbową, na przyrodę, w domku, podczas wizyty i tak dalej.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-4


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-5


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-6

Rodzaje dmuchanych sof

Nadmuchiwana kanapa może być używana nie tylko w domu, ale także na ulicy, na przykład jako leżak, chociaż zależy to od typu, ponieważ jest ich wiele.

 1. Wypełniona powietrzem nadmuchiwana sofa. Łatwo jest zmienić układ z jednego miejsca na drugie, jest to szczególnie prawdziwe i proste podczas czyszczenia lub naprawy.
 2. Narożna nadmuchiwana sofa może być przydatna i po prostu niezbędna przy organizacji przyjęcia w domu lub w mieszkaniu. Ma mnóstwo miejsc, więc nikt z zaproszonych nie pozostanie bez siedzenia. Jego powierzchnia jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, na którym rozciąga się miękka, przyjemna w dotyku tkanina. Projekt jest przemyślany - większość modeli jest wyposażona w podłokietniki i oparcia.
 3. Wygodne, przyjazne dla środowiska i trwałe są także dmuchane sofy dla dzieci. Praktycznie nie ma na nich zakrętów, więc jeśli małe dzieci mieszkają w domu, nie będą w stanie zranić się, jeśli przypadkowo zaakcentują projekt. Jest wygodny jako plac zabaw, ponieważ w razie potrzeby można go rozłożyć na ciągłe płótno podłogowe.
 4. Nadmuchiwana, rozkładana kanapa na trzy łóżka to świetna alternatywa dla tradycyjnych mebli w małym pokoju. Konstrukcja jest wykonana z trwałego materiału, ponieważ waga trzech osób może łatwo wytrzymać. Produkt jest wyposażony w specjalne zawory bezpieczeństwa, które nie pozwalają na ucieczkę powietrza.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-8


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-9

Podstawowe cechy zakupu nadmuchiwanego projektu

Nadmuchiwane meble są kupowane w określonych celach: dla gości, do kraju, do uprawiania turystyki pieszej. Jego popularność wśród naszych współobywateli wynika z niezaprzeczalnych zalet:

 • Łatwość. Nadmuchiwana sofa, jak nadmuchana i złożona, waży bardzo mało.
 • Zwartość. W zestawie znajduje się specjalna torba do przechowywania konstrukcji w formie złożonej oraz pompa do pompowania.
 • Skład Różnorodność modeli pozwala wybrać projekt, który jest niezbędny dla konkretnej rodziny. Dotyczy to liczby łóżek, wielkości i możliwości transformacji.
 • Koszt Produkt, w porównaniu z analogiem ramy, jest kilka razy tańszy, zachowując wszystkie udogodnienia i komfort podczas snu i spoczywając na nim.
 • Konserwacja. W przypadku przypadkowego uszkodzenia strukturę można łatwo naprawić. Możesz to zrobić sam, bez kontaktu z warsztatem meblowym.
 • Higiena. Materiał użyty do produkcji, wodoodporny, sprawia, że ​​jest całkowicie higieniczny i bezpieczny, co pozwala na zainstalowanie go nie tylko w salonach, ale także w pokoju dziecięcym.
 • Komfort Nadmuchiwana sofa ma wewnętrzne przegrody - zapewnia to optymalną wytrzymałość i stabilność. Nie traci kształtu, nie jest zdeformowany, jest łatwy w utrzymaniu i obsłudze, ma właściwości ortopedyczne.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-10


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-11


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-12

Wady dmuchanych sof

Oprócz prezentowanych zalet, niestety nadmuchiwane sofy mają pewne wady.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-13


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-14

Za najważniejszą wadę tych struktur uważa się względną kruchość. Jest to jednak uzasadnione niskimi kosztami, więc projekt, który stał się bezużyteczny, zawsze można zastąpić nowym. Średnia żywotność nadmuchiwanych sof wynosi 6 lat. Dzięki starannemu leczeniu będzie trwało znacznie dłużej.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-17


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-18

Gama nadmuchiwanych mebli jest zróżnicowana, tutaj każdy kupujący będzie mógł wybrać porządny model dla rodziny, nawet najbardziej wymagającej.


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-19


naduvnoj-divan-v-interere-udobstvo-i-kompaktnost-20-foto-20

Pin
Send
Share
Send
Send