Projektowanie wnętrz dwupokojowego mieszkania 44-60 Sq, wzory dla małego Chruszczowa, pomysły projektowe i typowe opcje dla przykładów przedpokoju, kuchni, dzieci, klasycznych i nowoczesnych - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Projekt dwupokojowego mieszkania: ciekawe pomysły (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Każdy mieszkaniec typowego wieżowca szuka najlepszej opcji wykończenia mieszkania, w tym obecności przestrzeni osobistej i wygody jego lokalizacji w pokoju. Czy możliwe jest stworzenie go w zwykłym dwupokojowym mieszkaniu? Tak! Być może, jeśli podejście do przebudowy będzie kreatywne. Projekt dwupokojowego mieszkania o powierzchni 60 metrów kwadratowych. - To szerokie pole do fantazji i realizacji najbardziej odważnych decyzji.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-2


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-3

Każda przebudowa dwupokojowego mieszkania rozpoczyna się od projektu projektowego.

Jakie są mieszkania według rodzaju budynku i lokalizacji pokoi?

Wszystkie istniejące mieszkania w wysokich budynkach, w tym nowoczesne, są podzielone na typy według wielkości:

 • „Stalin” charakteryzuje się wysokimi sufitami, podczas gdy powierzchnia użytkowa jest niewielka. Pokoje można umieścić poza pudełkiem. Typ budynku - dwa lub cztery.
 • „Chruszczow” to małe mieszkanie z połączoną łazienką i salonami. Typ budynku jest podobny do poprzedniej wersji.
 • „Breżniewka” - mieszkania podobne do Chruszczowa, tylko tutaj łazienka jest podzielona, ​​a pokoje są nieco większe.
 • „Nowe planowanie” - nowoczesne apartamenty z dużymi pokojami: kuchnia oddzielona 2 salonami z przedszkolem i loggią.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-4


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-5


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-6

Projekt wnętrza dwupokojowego mieszkania dobierany jest w zależności od miejsca, w którym znajduje się pokój. Ze względu na rodzaj lokalizacji salonu podzielone są na liniowe, w tych mieszkaniach okna znajdują się z jednej strony, a kamizelki - kilka wychodzi z otworów okiennych.

Według rodzaju świadczenia dzieli się na kilka typów:

 • Oddzielne
 • Obok
 • Oddzielnie obok.
 • Bezpłatny układ.

Wśród wszystkich wymienionych mieszkań szczególnie popularne są budynki panelowe z Chruszczowem w oryginalnej lub nowoczesnej formie.

W domach z wolnym układem wszystko jest zapewnione, począwszy od konstrukcji wsporczych, a skończywszy na partycjach. We wszystkich innych przypadkach należy zastanowić się, jak zaprojektować dwupokojowe mieszkanie, aby zaspokoić potrzeby wszystkich najemców.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-9


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-10

Możesz również zaplanować tutaj zgodnie ze swoimi preferencjami, zanim jednak będziesz musiał uzyskać odpowiednie zezwolenia od dewelopera, jeśli projekt jest nadal w budowie - z Biura Instytucji Technicznych, w przeciwnym razie nie można uniknąć kar i kar z prawa.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-11


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-12

Zaprojektuj pomysły na dwupokojowe mieszkanie

Stare radzieckie budynki - kompletny żal dla ich właścicieli. Wszystkie mieszkania zostały zbudowane w czasach wzorca i podobne jak bracia bliźniacy. A przy naprawie są bardzo skomplikowanym obiektem, ponieważ dobry nowoczesny projekt obejmuje:

 • Przebudowa, w połączeniu z wymianą ciężkich przegród, ścian, drzwi na lżejsze konstrukcje.
 • Zastąpienie klasycznej łazienki kabiną prysznicową w celu zaoszczędzenia użytecznego miejsca w małych apartamentach z połączoną łazienką.
 • Przebudowa małego mieszkania w studio z zagospodarowaniem przestrzennym bez użycia masywnych konstrukcji w przegrodach. Tutaj, jako elementy do wizualnej separacji, stosuje się lustra, przekształcając meble, które zajmują mało miejsca, ale pełnią jednocześnie kilka funkcji.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-13


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-14


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-15

Jak wyposażyć salon w dwupokojowe mieszkanie?

Projekt dwupokojowego mieszkania planowany jest w trakcie naprawy lub przed nim. Zwłaszcza w Chruszczowie, Stalinie, gdzie bardzo brakuje przestrzeni życiowej. Głównym zadaniem dobrego projektu jest wizualne zwiększenie pokoju dzięki:

 1. Przeznaczenie podłogi. Podział podłogi w pokoju w różnych kolorach, ekran, zasłony dekoracyjne.
 2. Kombinacja kolorów. Bardzo ważne jest wybranie i zrównoważenie kolorów. Najlepiej jest wybrać pastelowe kolory do projektowania korytarza, pokoju lub sypialni typów liniowych.
 3. Fałszywy sufit. Instalacja wielowarstwowych konstrukcji pozwala nie tylko na stylowy i nowoczesny projekt dwupokojowego mieszkania, ale także wizualnie zwiększa standardową przestrzeń w małym mieszkaniu ze względu na grę światła na błyszczących powierzchniach i lustrach.
 4. Jasny, dwupokojowy apartament o powierzchni 44 m². Dzięki zastosowaniu przedmiotów dekoracyjnych, na przykład stylowych wazonów, ramek fotograficznych, lekkie tkaniny umożliwiają również rozszerzenie przestrzeni, choć wizualnie.
 5. Odrzucenie masywnego sowieckiego wyposażenia pozwala nie tylko rozszerzyć niewielki pokój na mieszkanie, ale także stworzyć ultranowoczesny projekt dwupokojowego mieszkania Chruszczowa, gdzie, jak wiecie, zawsze nie ma wystarczająco dużo miejsca. Masywne meble nieświadomie ukrywają to miejsce, podczas gdy konsument bardzo mało z nich korzysta.
 6. Oświetlenie Konstrukcja małego dwupokojowego mieszkania może być nie tylko uszlachetniona, ale także powiększona o odpowiednio zainstalowane oświetlenie. Pomyślne pomysły projektowe z grą światła są dołączone.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-16


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-17


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-18

Jeśli celem naprawy jest nie tylko ciekawy projekt korytarza, sypialni, pokoju dziecięcego lub salonu do życia w stylu klasycznym, ale połączenie kilku pomieszczeń w jedną przestrzeń, wtedy właściwym działaniem byłoby strefowe funkcjonowanie.

 • Połączenie kuchni i jadalni jest popularnym trendem w projektowaniu dwupokojowego mieszkania w nowym budynku.
 • Połączony salon z gabinetem - wygodny pokój, jeśli oczekujesz częstego przyjmowania gości, gości lub studentów.
 • Sypialnia połączona z garderobą jest modnym i racjonalnym rozwiązaniem przy planowaniu dwupokojowego mieszkania.

Przebudowa mieszkania dla rodziny nie jest tak trudna, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, najważniejsze jest prawidłowe umieszczenie akcentów i przełożenie planów na rzeczywistość.


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-19


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-20


dizajn-dvuhkomnatnoj-kvartiri-interesnie-idei-21-foto-21

Pin
Send
Share
Send
Send